Чому хокей краще футболу?

boardhockey

Що краще, футбол, чи хокей? Це питання актуальне і в наші дні. Дійсно, люди завжди сперечалися, та будуть сперечатися з цього приводу. В Україні, більшої популярності набув футбол, але любителі хокею всію душею намагаються підняти цей вид спорту, та доводять, що хокей має більше переваг за футбол. Можна казати, що хокей краще за футбол, через те, що шайба гарніша за м’яч, але це буде не зовсім об’єктивно.

В даному матеріалі, роздивимось всі переваги даного виду спорту, та об’єктивно відповімо на питання: «чому хокей краще футболу?».

favbet

Дивитися Огляд букмекерської контори Фавбет

Чим хокей краще футболу?

Футбол – це різностороння гра, де ширина поля 105 метрів, а довжина – 68. Логічно, що гравці повинні займатися «бігом» більше, аніж грою, бо у поля фактично необмежені можливості для показу своїх фізичних здатностей. Але на ділі, всі стоять, гра ділиться на епізоди, а темп спадає кожні 5 хвилин.

Кількість гравців на полі, звісно більше, ніж в хокеї, але дуже повільну гру можна спостерігати в багатьох протистояннях. Якщо одна з команд, починає включати відому всім тактику під назвою «автобус», то протистояння перетворюється на «театр одного актора»: одні намагаються нескінченно зламати оборону суперника, тим часом вірогідність випадкової помилки суперника практично неможлива. Якщо атакуюча команда не володіє достатнім ресурсом в атаці – гра піде в «нулі», а глядачі скоріше за все, будуть з нетерпінням чекати кінця такого матчу. Дивитися на це, дуже нудно.

Інше діло – хокей, коли коробка грального поля закінчується бортами, куди можна припечатати суперника. Якщо гравці вміють робити силові прийоми – це тільки в плюс. В хокей грають п’ять на п’ять – помилка може трапитись на кожному метрі льоду, а індивідуальні риси гравців виходять на перший план.

Кожний хокейний матч проходить на дуже високій швидкості, де нема «стоячих» гравців, які чекають доки до них прийде шайба. Сучасні хокейні протистояння дуже агресивні, завдяки чому за ними дуже цікаво спостерігати будь-де, починаючи з європейських аеродромів, та закінчуючи НХЛ-овськими телефонними будками.

Отже, інтенсивність гри – це одна з причин, чому хокей краще футболу. 

Симуляції. Чому хокей краще футболу в цьому аспекті?

Якщо бути об’єктивним, можна із впевненістю ствердити, що футболісти дуже часто «валяються» на ігровому полі – з причиною та без такої. Цей фактор дуже уповільнює гру, забираючи в неї дорогоцінну динаміку. Наприклад, ви біжите у перспективну атаку, але суперник робить тактичний фол, атака переривається, а якщо опонент добряче прописав по ногах, то це, як мінімум дає супернику можливість встигнути повернутися до оборони – ви втрачаєте момент для гарної атаки. Не кажучи, вже про те, що кількість фіктивних падінь у штрафній зоні зашкалює.

Гравці, з міцною статурою та гарною антропометрією, типу відомого, серед футбольних вболівальників, гравця Халка, можуть отримувати свистки та попередження від арбітра за найменший дотик корпусом до суперника. На це неможливо дивитись, і це далеко не єдиний приклад.

Якщо говорити про хокей, то симуляція в ньому практично відсутня. Є окремі особистості, які час від часу можуть зробити «нирок», але такі випадки одноразові. Після кожного зіткнення, навіть незначного, немає ніяких «свистків» – гравці просто підводяться, та грають далі. Приїхав на лавку, зашився, та побіг далі.

В якомусь сенсі, зіткнення в хокеї навіть вітаються – це називається канадським хокеєм. Найголовніше, що від цього тільки зростає навантаження та темп гри. Такий хокей наразі є сучасним.

Після кожного падіння в хокеї, гравці не лежать на льоді по 5 хвилин, чекаючи поки їх забере автомобіль, та увезе з поля. Тож відсутність симуляції – це ще одна причина чому хокей краще футболу.

Кількість та якість голів. Що краще хокей, або футбол у цій стороні гри?

Будь-який спорт, в першу чергу, створений завдяки та для вболівальників. Люди платять часом немалі кошти, аби подивитись на видовище, в іншому випадку, вони б просто не приходили, та гра б втратила сенс.

Кількість результативних футбольних матчів в одному умовному європейському турі можна перерахувати на пальцях однієї руки. Трохи раніше ми згадували про невидовищну тактику «автобус», та це далеко не те, що бажають побачити вболівальники, приїжджаючи на гру часом з різних куточків світу. Можна сказати: «це приносить результат». Так, можна з цим погодитись, для власників футбольних клубів результат – це найважливіше, та і деякі вболівальники скажуть: «нічия, так нічия». Але у глибині душі, всі бажають побачити велику кількість голів, та красивих комбінацій.

Принцип гри хокею зовсім інший. Щоб прийти до якогось результату, необхідно тільки йти в атаку. Середня вірогідність голу в хокеї, набагато вища, аніж в футболі, враховуюче те, що хокейні ворота в декілька разів менші, за футбольні. В середньому, за поєдинок в хокеї, кількість забитих шайб може сягати 10-15, тим часом у футболі, кількість забитих м’ячів дуже рідко доходить до 5, а нічийні рахунки 0:0 нікого не дивують. Що краще, хокей, або футбол в динаміці гри, яка створюється завдяки голам? Питання риторичне.

Чому протистояння фаворитів та андердогів у хокеї краще та цікавіше, ніж у футболі?

Андердоги – це краще, що придумали в спорті. Цікавості кожному чемпіонату, незалежно від того, хокей це, чи футбол, додають команди-середняки, які можуть «вигризти» нічию, а часом і перемогу у фаворитів. Чим хокей краще футболу в цьому плані? Можна спостерігати, що у турнірних таблицях практично всіх футбольних чемпіонатів у світі, кожен рік лідирують одні й ті самі 2-3 команди, які програють середнякам вкрай рідко. Погано це, чи ні, кожний вирішує для себе сам, але погодьтеся, що завжди приємно, коли слабий виграє сильного.

В хокеї справи складаються трохи по-іншому. Дуже часто можна спостерігати, що андердоги, за рахунок своєї волі до перемоги виривають перемоги у сильніших команд. Хокей – це гра для справжніх чоловіків із залізним характером, і це ще одна відповідь на питання – що краще, хокей, або футбол.

Чому хокей краще футболу? Висновки.

Групи підтримки на хокейних матчах – невід’ємна частина гри, яка дуже радує глядачів. Вболівальники поводять себе більш культурно, та не кричать «частушки з матами» про свою команду. Кожне хокейне протистояння – це свято та шоу, яке починається за 5-10 хвилин до початку матчу: гімн команди, матч всіх зірок, відео-куб на ареною, на якому транслюються повтори всіх яскравих моментів – за це по-справжньому люблять хокей.

Плюси хокею можна перелічувати безкінечно, саме тому хокей краще футболу.

Дивитись повний огляд букмекерські контори України і їх бонуси, ви можете у нас на сайті.