Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Ставки на спорт

🎁 Бонуси під час реєстраціївід 2000 грн
🔥 Бонус за перший депозитвід 1900 грн
⭐ Види спорту для ставокСтавки на футбол, кіберспорт, баскетбол, хокей та ін.
🏦 Виведення коштівBTC, WMZ, онлайн-переклади
💵 ВалютаUAH, USD, EUR, RUR та ін
📲 ДодатокIOS, Android, Java

ТОП 5 Букмекерів в Україні


Сьогодні без спорту вже дуже складно уявити нашу реальність. Так чи інакше, є велика кількість видів спортивних дисциплін, за якими слідкує той чи інший фанат. Звичайно, у цьому спорті не обходиться без додаткових елементів. Одним із таких елементів є ставки. Сьогодні вони стали дуже популярними, а кількість букмекерських контор поступово зростає. Ставками на спорт захоплюються і найпростіші фанати, і професійні аналітики спортивних подій.

Самі ж букмекерські контори вже давно є спонсорами різноманітних спортивних заходів, турнірів і навіть цілих ліг. Причини ставок на спорт у всіх різні: хтось хоче заробити, хтось намагається просто повеселитися та спробувати щастя у прогнозуванні. І сьогодні ми розповімо про те, що це таке, і як з цим працювати.


Правила та особливості ставок на спорт

Звичайно, як і в будь-якій іншій справі, тут є свої особливості та правила. Оскільки букмекерських компаній зараз дуже багато, більшість стосується саме вибору свого букмекера. Дуже важливо визначити, що саме тобі потрібно від нього. Кожен букмекер пропонує якісь свої особливості, які можуть як підійти так і не підійти тому чи іншому ставочнику. Тому спочатку потрібно уважно ознайомитися з умовами, які пропонуються конторами. Після цього необхідно підібрати саме ту букмекерську компанію, яка запропонує вам відповідні. 
 

Якщо ви хочете вирішити це питання самостійно, то можна вивчати кожну контору окремо і намагатися проаналізувати за тими чи іншими параметрами. Але багато в чому цю роботу вже проробили за вас. На багатьох спеціалізованих сайтах є рейтинги тих чи інших БК за різними параметрами. Дуже важливо також визначити бюджет, який ви хочете витратити на ставки. Справа в тому, що це дуже азартно і можна часом витратити навіть більше, ніж передбачалося. Тому бажано у такі моменти захищати себе від зайвих витрат.

Також дуже важливо вивчати види ставок і розуміти, як працює той чи інший варіант. Саме завдяки цьому ви зможете краще орієнтуватися у тих чи інших букмекерських нюансах. 

Де робити ставки на спорт

Одним із найперших питань у тих, хто хоче почати ставити на спорт, є наступне: де ж найкраще робити ставки на спорт. І це цілком логічне питання, враховуючи те, скільки букмекерських контор зараз з’явилося. Так, на ринку є як перевірені часом, так і молоді компанії. Але тут досвід не завжди є показником справжньої якості. У досвідчених і перевірених компаній плюс у тому, що вони мають велику кількість відгуків від гравців, і можна точно визначитися з плюсами та мінусами. Якщо ж ми говоримо про молодші компанії, то з відгуками там не все так просто. 

Як ми вже говорили, є велика кількість рейтингів БК. Вони можуть допомогти вам у виборі тієї чи іншої компанії. Важливо також дивитися на те, чи є вітальний бонус у компанії і чи складно його відіграти. Важливо пам’ятати, що бонуси часто несуть у собі якесь підводне каміння. Дуже важливо також дивитися на рівень маржі, а також на те, як часто та які суми виплачує контора. 

 Якщо ви вже визначилися з видом спорту, на який ставитимете, то бажано знайти таку букмекерську компанію, яка спеціалізуватиметься саме на цьому виді спорту. Найчастіше кожна з них має лінії з багатьох спортивних дисциплін, але все ж іноді деякі представлені більше. Дивитись необхідно також на суму мінімальної та максимальної ставок, якщо ви хочете регулярно робити прогнози на спорт. Дуже важливо також звертати увагу на способи ідентифікації та виведення коштів із букмекерської контори. Вони скрізь трохи різні, і можуть бути зручнішими в тому чи іншому випадку. 

Види ставок на спорт

Якщо ви таки вирішили почати ставити, то спочатку варто визначитися з видом спорту. Це доцільно , щоб ознайомитися з усіма видами ставок, які представлені в офісі, і ретельно вивчити кожен з них. Найчастіше всі вони схожі практично для кожного виду спорту. У певних дисциплінах можуть бути додаткові варіанти, але це вужча спеціалізація. Зараз ми розглянемо усі найпопулярніші варіанти.

Одним із найпопулярніших результатів практично в будь-якому спорті є перемога однієї чи іншої команди, одного чи іншого спортсмена. Найчастіше це звичайний результат поєдинку чи єдиноборства. Користувачеві пропонується вибрати одного чи другого учасника події. Також у цьому результаті можна поставити на нічию. Досить простий варіант, але часто може не спрацювати, тому варто бути акуратним. 

Подвійний результат – це така ставка, яка враховує той варіант, що одна з команд або один із учасників не програє у події. Тобто, тут враховується навіть нічия команди, і в цьому випадку ця ставка буде виграшною. Це дуже зручно, якщо гравець не впевнений, що команда виграє, але впевнений, що вона не програє.

Тотал поєдинку – це ставка, яка враховує кількість забитих м’ячів, закинутих шайб тощо. Тотал може бути як на всю подію, так і на окремого гравця чи команду, окремий тайм, період тощо. Найчастіше тотали ставляться за принципом більше ніж певна кількість забитих м’ячів, або менше ніж певна кількість забитих м’ячів. 

Фора – це ставка яка враховує перевагу однієї чи іншої команди над своїм суперником в один, два або іншу кількість м’ячів, або навпаки програш у кілька м’ячів. Фори бувають плюсові та мінусові. 

Експрес – це ставка, яка включає об’єднання відразу декількох прогнозів. Це зручно тим, що коефіцієнти перемножуються і загальний виходить вищим. Тобто гравець може отримати більший виграш у разі заходу всіх ставок. але в цьому криється і головний мінус – одна ставка, що не зайшла, зруйнує весь експрес.

Ще однією варіацією ставок на спорт є система – це такий варіант прогнозів на спорт, коли гравець обирає кілька ставок, і вибирає кількість, яка обов’язково з них зайде. Це може бути три з п’яти, п’ять із семи і так далі. Залежно від того, які коефіцієнти будуть на тих ставках, що зайшли – виграш буде різним. 

Є також дуже зручні варіанти ставок на індивідуального спортсмена, гравця, його статистику та результативність. Це також допомагає тим, хто впевнений у результаті тієї чи іншої спортивної події. При цьому майже в кожній букмекерській конторі є можливість ставити як по звичайній європейській системі, так і по азіатській та інших.

Стратегії ставок на спорт 

Дуже багато людей, які займаються цим професійно, намагаються виробити певну стратегію, певний алгоритм дій під час роботи з букмекерськими конторами. І тут криється певна загвоздка. Звісно, можна виробити варіацію тих чи інших дій, аби спробувати обіграти букмекера. Однак, слід пам’ятати, що спорт – це досить непередбачувана дія, і дуже складно передбачити, що відбудеться під час тієї чи іншої події.

Якщо ж говорити про те, як можна мінімізувати ризики та систематизувати ставки на спорт, тобто кілька добрих порад. По-перше – потрібно уважно стежити за тим видом спорту, у якому ви робите прогнози. Бажано вибрати якийсь один і уважно стежити за його тенденціями, що відбуваються подіями, вникати в це і дізнаватися так про все. 

По-друге – перед кожною подією, на яку ви хочете зробити прогноз, потрібно дізнатися про цю подію якнайбільше. Переглянути статистику команд або спортсменів, дізнатися пріоритети того чи іншого спортсмена або команди, передісторію турніру або поєдинку, а також головні деталі, які безпосередньо до нього відноситимуться. 

Тільки якісна аналітика, а також максимальний інтерес у тому спорті, на який ви ставитимете – тільки це може принести хороший результат у довгу.

На що звертати увагу при ставках 

Так, дуже важливо також приділяти увагу певним деталям та різним моментам тієї чи іншої події. Наприклад, взяти футбол. Тут від матчу до матчу може бути абсолютно по-різному. На дистанції команди можуть виглядати впевненими, але в одному поєдинку можуть програти – і це все зруйнує.

Якщо ми говоримо про перемогу першої чи другої команди, то потрібно дивитися на фізичний стан та склад гравців прямо тут і зараз. Також можна звернути увагу на серію найуспішніших ігор до цього. Якщо ми хочемо поставити на тотал забитих м’ячів, то слід стежити за тим, скільки було забито до цього, і який захист команди супротивника. 

Якщо говорити про бокс, і єдиноборства в принципі – варто дивитися на те, які суперники зустрічаються, хто з них сильніший, у кого з них сильнішими були супротивники до цього. У гонках можна поставити на найшвидший автомобіль або команду, яка переможе. Також можна поставити на певного гонщика. 

У будь-якому випадку, за ставок на спорт на ту чи іншу подію, варто аналізувати все, що відбувалося в інформаційному полі за кілька днів до цього. Адже будь-яка інформація може так чи інакше вплинути на результати подій. 

Прогнози і ставки :

Лайв ставки на спорт 

Багато хто воліє ставити на спорт у режимі реального часу. Це також досить цікавий варіант. Справа в тому, що перед початком того чи іншого поєдинку ти ніколи не знаєш на сто відсотків, як гратимуть команди, спортсмени. А якщо брати ставки в режимі реального часу, то можна побачити, як розвивається та чи інша спортивна подія, які головні тенденції і хто домінує у цьому поєдинку.

Крім цього варто відзначити і те, що коефіцієнти на ставки Live можуть змінюватися, можуть бути дещо іншими, ніж до поєдинку, і можуть так само швидко пропадати, якщо дана ставка вже не має сенсу. Допомагає в цьому також онлайн-трансляція тієї чи іншої події, яка найчастіше є майже у всіх букмекерських конторах. \

Таким чином, ви можете спостерігати за подіями прямо з екрана свого комп’ютера, і при цьому бути готовим будь-якої миті поставити на той чи інший результат. 

Хоча іноді ставки в режимі реального часу можуть бути оманливими, можуть бути спровоковані тією чи іншою подією на полі, або майданчику, але вони також досить успішні в плані виграшу.

Чи можна заробляти на ставках 

Напевно, одне з найважливіших питань, яким ставляться практично всі гравці букмекерських контор – чи можна на цьому заробити. І тут є кілька точок зору. Як і всюди, все залежить від вихідних даних. Якщо гравець має намір аналізувати спортивні події, не боїться програшів, у нього є своя стратегія і він обрав один вид спорту, на який ставитиме – то успішність може бути досить великою. 

Якщо ж гравець намагається постійно виграти на інтуїції, без будь-якої стратегії, та аналітики – то тут буде дещо складніше. Важливо пам’ятати, що ставки на спорт – це насамперед розвага і букмекерська контора не може гарантувати вам виграш чи програш, оскільки ви самі вибираєте, на що ставити. Ваш виграш чи програш – це завжди лише результат того чи іншого поєдинку, за який відповідають лише спортсмени. 

Одним із головних правил є те, що не варто всерйоз сприймати ставки на спорт. Завжди потрібно пам’ятати варіант, у якому твоя ставка може не зайти. Це допоможе не так болісно сприймати програш. А взагалі, успішних прикладів у букмекінгу багато. Це залежить від того, що ви вкладаєте в прогнозування і як сильно цим захоплені. Багато в чому саме бажання, яке пересилює жаль за втрачені гроші, часом і приносить успіх. Головне – вірити та діяти, роблячи все, що у ваших силах.

Питання та відповіді

Як робити ставки на спорт?

Можна ставити на спортивні події, керуючись інтуїцією, дивлячись на коливання букмекерських котирувань по лінії, або ж робити ставки, виходячи зі статистики та/або поточної форми команд або спортсменів, що зустрічаються. Але буде краще вивчити статті за ставками в розділі Академія ставок .

Де робити ставки на спорт?

Найкраще – у легально працюючій букмекерській конторі. Особливо якщо це міжнародна букмекерська контора, яка вже давно працює на цьому ринку і стежить за власною репутацією в очах клієнтів. Ознайомтеся з рейтингом найкращих букмекерських контор .

Які бувають ставки на спорт?

З різновидів – ставки на результат або подвійний результат, на результат та/або тотал, ставки на переможця турніру, а також різноманітні статистичні ставки. Докладніше про види ставок читайте у розділі Академія ставок.

Як заробляти на ставках на спорт?

Можна, звичайно, розраховувати на удачу. Але куди найімовірніше досягти успіху, якщо ставити цілеспрямовано – обробляючи масиви різних статистичних даних, дивлячись матчі команд та/або спортсменів, а також маючи уявлення про різні ставкові стратегії. А також сприймати ставки на спорт як роботу – відповідно, приділяючи Беттинг не одну-дві години на день.

Огляди кращих Букмекерів контори Онлайн :

Догори