Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Стратегії ставок на спорт

У пошуках робочої стратегії ставок з мінімальним ризиком беттори винаходять дедалі витонченіші методики. Практика показує, що системи спортивних ставок без знань специфіки та фінансових інструментів беттінга марні.

Sports Betting Strategies

ТОП 5 Букмекерів в УкраїніПеред застосуванням стратегій ставок на спорт слід ознайомитись із базовими методиками управління фінансовими ризиками на нашому сайті . Досвідчені гравці, роблячи ставку на спорт, контролюють себе засобами фінансового менеджменту, запозиченими на біржі.

Фінансові стратегії ставок

  1. ✅ Флет.
  2. ✅ Фіксований відсоток ігрового банку.
  3. ✅ Наздоганяння.
  4. ✅ Фіксований прибуток.
  5. ✅ Критерій Келлі.

Флет

У спорт фінансові аспекти ставок прийшли з казино та фондового ринку, коли математики розробляли теорії для успішної гри. Напрацювання успішно інтегровані у стратегії фінансових систем ставок. Гра із фіксованою сумою ставки називається флетом. Ефективність стратегії підтверджено не одним поколінням гравців. Флет – стабільний спосіб мінімізувати ризики під час використання стратегії ставок на будь-який вид спорту.

Сума ставки не залежить від приросту чи збитку ігрового банку. Якщо стратегія є прибутковою, то на дистанції флет перекриває програшні позиції.

Фіксований відсоток від банку

Фіксований відсоток від банку – метод ставок, який використовують досвідчені беттори. На відміну від флету, зі зростанням ігрового банку сума збільшується, при просіданнях — зменшується.
Гра за мінімальним відсотком приносить позитивний результат. Фахівці радять не перевищувати суму на одну ставку в 5% від поточного банку.

Наздогін

Значна частка лайв-стратегій ув’язнена під наздогін. Наздогін привабливий, але небезпечний для азартних гравців шлях. Класичне поняття наздоганення в беттінг схоже з системою Мартінгейла . При програші Беттор збільшує суму парі, щоб відіграти попередній мінус.
На практиці краще використовувати м’який наздогін із фіксованою кількістю ітерацій. Після серії уражень беттор переходить на перший крок ітерації. З фінансової точки зору стратегія наздоганяння більше, ніж у три кроки не вигідна. Якщо спортивна методика ставок має низькі шанси на успіх, то від використання наздоганяння краще відмовитися.

Незалежно від коефіцієнта, беттори планують прибуток із кожного купону парі. Методика фіксованого прибутку схожа на класичний флет.
Робочим інструментом фінансового беттинг стала формула Келлі, яка враховує ймовірність результату події при визначенні суми ставки. Беттор самостійно визначає відсоткову ймовірність результату спортивного змагання. За високої ймовірності проходу парі — сума збільшується, за низької — зменшується.

Система Келлі

Стратегія система Келлі підходить досвідченим гравцям, які вміють працювати із ймовірностями. Від правильної оцінки залежить розмір прибутку чи просідання ігрового банку.
Існує ряд фінансових стратегій, що дозволяють раціонально використати кошти. Базою для їх створення став класичний наздоганяння (Мартінгейл), тому до фінансових інструментів Лабушера, Джифена, Даламбера, Щукіна та інших ставок системою ставляться обережно.
Вивчивши менеджмент, Бетор знайомиться з методиками парі за видами спортивних змагань.

Робочі стратегії ставок на спорт

  • ✅ Полювання на голи та тотали.
  • ✅ Парі на фаворитів зустрічі.
  • ✅ Прибуткові лайв сесії.
  • ✅ Не виявлений аутсайдер.
  • ✅ Коридори та вилки.

Система ставок на голи та тотали у пріоритеті у більшості бетторів. Спортивні змагання рідко обходяться без результативної гри. Розуміючи суть того, що відбувається у матчі, визначити ймовірний тотал зустрічі — справа техніки. Спорт ставки на лідерів стануть вигідною пропозицією на ринку основних результатів зустрічі. Визначити, хто знаходиться в оптимальній формі, не складно. У цьому гравцеві-початківцю найкраще спиратися на тенісний спорт у зв’язку з тим, що турніри по ньому проходять на різних континентах незалежно від сезону. Крім того, професіоналами беттинг вже розроблено велику кількість корисних стратегій ставок на спорт, особливо за ставками на теніс .
Цілий арсенал методик парі заточений під лайв-сесією. Правильно підібрана стратегія для лайву гарантія прибуткової гри на дистанції. Іноді аналітики букмекерської компанії помиляються із фаворитом зустрічі. Досвідчені гравці виявляють перекіс, роблячи ставки на протилежний результат за підвищеними коефіцієнтами.

До безризикових пари відносять вилки та коридори. Арбітражні гравці використовують лінії двох (або більше) букмекерів для отримання фіксованого прибутку незалежно від результату протистояння.

Тактика ставок на спорт

Коли новачок зробив свою першу ставку і програв, тоді він, напевно, починає думати про те, що беттінг-індустрія – це розлучення і марнування грошей. Але професійні беттори так не вважають, адже беттінг – це робота, яка так само, як і будь-яка інша професія, потребує досвіду, терпіння, зосередженості та концентрації. Вдалі каппери склали список секретів, а також явищ, на які потрібно заплющувати очі, коли робите ставки. Щоб не повторювати помилки, потрібно запам’ятати наступне.

Сприймайте програші спокійно

Ви повинні бути готові до того, що всі ставки не будуть виграшними. Програші можуть зіпсувати настрій, але негативним емоціям не можна зазнавати. У фінансовому питанні будь-яка людина боїться втратити. Саме тому і з’явився вираз «боягузливі гроші».

Перемога може таїти в собі небезпеку

Коли ви новачок і перші результати в спортивних ставках у вас були позитивними, ви можете зазнати хибної впевненості в собі. Напевно легкі гроші можуть будь-яку людину схилити до тієї думки, що вона виняткова і їй і далі везтиме. Саме тому не потрібно поспішати збільшувати суми ставок, інакше ви швидко програєте все.

Не можна сліпо довіряти коефіцієнтам

Щороку букмекерські компанії заробляють мільйони доларів через жадібність своїх клієнтів. Побачивши привабливі коефіцієнти, не лише новачки, а й досвідчені каппери можуть відступити від наперед обраної стратегії. У такому разі беттор навіть не розуміється на тому, чи хоч якісь шанси на перемогу.

Забудьте про ставки на улюблену команду

Якщо ви є шанувальником якогось виду спорту, то у вас напевно є улюблена команда або спортсмен. Ви на підсвідомому рівні хочете, щоб він виграв, тому переоцінює його можливості. Таким чином, об’єктивно оцінити силу своєї улюбленої команди ви не зможете, тож і ставити на неї не потрібно.

Переробки в Беттинг – крах всьому

Якщо ви працюєте на заводі, офісі або магазині, переробки вам оплачуються і у фінансовому плані ви виграєте. Але якщо ви почнете ставити стаханівськими методами у букмекерських конторах, тоді ви напевно наблизите час втрати свого банку. Усіх грошей ви заробити не зможете, тому навчитеся відпочивати. Якщо ви не будете цього робити, тоді у вас не буде сил аналізувати – ставки будуть робитися на удачу, а тому успішніше букмекера ви не станете.

Найкраща стратегія ставок

Непогане рішення для прибуткової гри – гол у першому таймі футбольного матчу. Хоча в мережі існують інші робочі стратегії ставок на спорт, що показують прийнятний результат. За статистикою, у 7 із 10 матчів забивають гол у першому таймі. Робити ставку у середині першого ігрового відрізка вигідніше. Оскільки коефіцієнт на той час досягає прийнятного значення.

Поєднання флета з методикою ставок «Гол у першому таймі» стане оптимальним варіантом для прибуткових парі. Максимальний результат досягається за допомогою попереднього відбору та аналізу матчів. У цьому велика перевага у хокею: тут найчастіше забивають голи, заробляють видалення. Тому у нього набагато більше варіантів для аналізу, ніж у футбольних розписах. Вивчення відповідного матеріалу з розділу ставок на хокей принесе беттору велику користь.
Для успіху, як у будь-якому іншому виді спорту, необхідний ґрунтовний підхід із вивченням статистики, календаря, форми команд та лідерів. Виявити найрезультативніші турніри та команди допомагають статистичні ресурси. Роблячи ставки за алгоритмами, Бетор повинен розуміти ступінь особистої відповідальності за результат.

Стратегії з мінімальним ризиком 2022

Ставки на спорт – це завжди великий ризик, і в цій справі від поразок ніхто не застрахований. Але є стратегії із мінімальним ризиком. Звичайно, вони підійдуть далеко не всім, адже вся справа особливо беттора. Таким чином, вам слід вибирати стратегії під себе, залежно від виду спорту, виду ставок, банку та інших факторів. Розглянемо найпопулярніші стратегії з мінімальним ризиком, які набули популярності у 2022 році.

Перекриття всіх результатів

На сучасному беттинг-ринку є безліч букмекерських контор, а котирування вони відрізняються. Звичайно, різниця в коефіцієнтах далеко не завжди суттєва, проте це все одно можна обернути на свою користь. Щоб бути у плюсі, незалежно від результату події, потрібно перекривати всі результати зустрічі.

Найкраще цю стратегію використовувати для тих подій, які мають дві події. Футбол відкидаємо, адже ймовірність нічийного результату тут велика, а ось на баскетболі та тенісі сконцентруватися треба. Ця стратегія чимось нагадує букмекерські «вилки». Наприклад, на тенісний матч на перемогу першого гравця БК “Парі-Матч” дає коефіцієнт 1,60, а на перемогу другого у БК “Фонбет” можна поставити за 3,20. Таким чином, якщо ми поставимо на перший варіант 200 євро, а на другий – 100, тоді ми у будь-якому разі буде у плюсі (20 євро чистого прибутку).

Ставки на чверті у баскетболі

betting-basketball-image

Аутсайдер, згідно зі статистикою, виграє хоча б одну чверть у матчі у 90% випадках. У лінії Live ми відкриваємо матч, який розпочнеться з хвилини на хвилину або вже розпочався та робимо ставку на аутсайдера у першій чверті. Якщо перша ставка не зіграла, робимо аналогічну ставку на другу чверть, але суму потрібно збільшити. Ви самі визначаєте, на скільки потрібно збільшувати ставку, але ви повинні розуміти, що виграшна ставка має перекрити втрачені кошти. Коли наша ставка зіграла, переходимо до другої гри та починаємо все наново. Невдалі матчі, звичайно, трапляються – для цього вам не потрібно вибирати ті події, коли різниця в класі між фаворитом і аутсайдером занадто велика.

Стратегія Далласа

Зовсім нова система гри, яка була вигадана у 2019 році. Вона має на увазі індивідуальний тотал у футболі, більшою мірою у лайві. Потрібно знайти поєдинок, у якому є яскраво виражений переможець. Наприклад, на перемогу першої команди виставлено коефіцієнт 1,40 чи навіть нижче. Потрібно відкривати подію на самому початку, щоб рахунок у грі був 0:0. Тоді ще коефіцієнти на тотал менше за аутсайдери будуть досить високими.

Потрібно дивитися пряму трансляцію матчу для того, щоб переконатися, що аутсайдер не створює моментів. Звичайно, непогано буде взяти цілу фору для того, щоб підстрахуватися на той випадок, якщо аутсайдер десь випадково заткне гол. Якщо ви зможете правильно відшукувати матчі, тоді прохідність ставок 80% вам забезпечена. Дуже рідко так трапляється, що аутсайдери забивають більше ніж один гол. Мінусові дні трапляються рідко, навіть якщо ставити на велику кількість подій. Щоправда, результативні чемпіонати Німеччини та Голландії потрібно виключити, а ось італійські ліги чудово підходять під цю стратегію.

Безпечні ставки на лідерів

Чим більша різниця в класі між фаворитом та аутсайдером, тим не менше ви ризикуєте. Якщо ви хочете мінімізувати ризики, тоді вам потрібно робити ставки на переможців. Втім, це може бути умовно. Наприклад, є велика різниця, якщо в тенісі гратиме перша ракетка світу з сотою або з десятою. Найкраще вибирати ті матчі, коли коефіцієнт на фаворита не перевищує 1,50. Можна використовувати разом зі стратегією “Догон”, якщо ваш банк дозволяє це зробити.

Прогнози і ставки :

Поради під час гри на ставках на спорт

Якщо ви не хочете програти весь свій банк, вам потрібно враховувати кілька порад професіоналів, які повинні вам стати правилами.

Виберіть стратегію гри

Ви, звичайно, можете робити ставки просто так, сподіваючись лише на свою інтуїцію і удачу, але тільки в такому разі ви навряд чи зможете мріяти про заробіток у БК. На щастя, стратегій для ставок зараз вистачає і частина з них, напевно, вам підійде.

Не ставте більше 3% від банку

Для початку ви можете робити ставки флетом (однакові суми на всі ставки). Наприклад, якщо ваш банк становить 10 000 грн, тоді не потрібно ставити більше 300 грн. Звичайно, роблячи ставки на такі суми, ви навряд чи збагатитеся, але водночас суму ставки ви зможете збільшити, коли наберетеся досвіду. За великими ставками та кількістю ставок гнатися не варто – коефіцієнти 2,00 та пару подій на день вам вистачить для початку.

Не дивіться на малі коефіцієнти

Багато новачків вважають, що шлях до успіху – це низькі коефіцієнти. Статистика показує, що маленькі котирування – це завжди програш всього банку на довгій дистанції. Якщо ви ставитимете на коефіцієнти 1,15, а зіграєте 8 з 10 ставок, тоді ви вже будете в мінусі.

Записуйте свої ставки

Якщо ви записуватимете всі свої зроблені ставки, тоді ви зможете проаналізувати помилки. Ви повинні розуміти, що піддаватися аналізу повинні не тільки майбутні матчі, але й завершені угоди. Коли ви навчитеся це робити, тоді на ті самі граблі ви перестанете наступати.

Не захоплюйтесь «паровозами»

Якщо ви хочете в одній ставці вибрати кілька матчів, не потрібно переборщувати з подіями. З кожною наступною подією, включеною в експрес, ймовірність перемоги зменшується. Включайте 2-4 події в експрес, інакше вам довго доведеться чекати на виграш. Окрім цього, не включайте до експрес матчів, про які ви нічого не знаєте. Без аналізу у вас не вдасться грати успішно у БК.

Більше послідовності, менше емоцій

Не треба одразу ж після програшу намагатися відігратися. Коли ви програли дві-три ставки поспіль, напевно, ви зараз на негативних емоціях, тому піддаєтеся до хаотичних ставок. Краще відпочити та зайнятися аналізом завершеної події, що принесе набагато більше користі.

Огляди кращих Букмекерів контори Онлайн :

Стратегії ставок на спорт
Догори