Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Прогнози на спорт

🎁 Бонуси під час реєстраціївід 2000 грн
🔥 Бонус за перший депозитвід 1900 грн
⭐ Види спорту для ставокСтавки на футбол, кіберспорт, баскетбол, хокей та ін.
🏦 Виведення коштівBTC, WMZ, онлайн-переклади
💵 ВалютаUAH, USD, EUR, RUR та ін
📲 ДодатокIOS, Android, Java

ТОП 5 Букмекерів в Україні


Sports-predictions

Багато гравців нерозривно пов’язують ставки на спорт з точними науками і математикою зокрема. Це можна пояснити з тим, що математика вивчає теорію ймовірності. Вона має щось спільне і з ставками. Постараємося розібратися, наскільки теорія ставок на спорт може бути корисна в прогнозуванні спортивних матчів, і як її правильно використовувати.


А чи є закономірності при прогнозах на спорт?

Коли ви готуєте прогнози на спорт результат кожного окремого матчу не може бути заздалегідь відомий. Звичайно, ми виносимо за дужки договірні матчі, хоча і там бувають несподіванки. Кожен результат кожного матчу передбачає певну ймовірність його реалізації.

Найпростіший приклад випадкової події – це результат підкидання монетки в ідеальних умовах. Якщо монета ідеально рівна, і її підкидають без наміру досягти певного результату, то шанси випадання орла і решки – 50 на 50. Але якщо у монети є які-небудь вади, що впливають на її рух, то шанси випадання орла чи решки вже не будуть рівні 50%.

У ставках на спорт ідеальних умов бути просто не може. Звідси висновок: навіть якщо і застосовувати теорію ймовірностей щоб робити прогнози на спорт, то тільки видозмінену. Будь-спортивний матч є подією, яку можна оцінити з точки зору теорії. І якщо в експерименті з ідеальною монетою все просто – завжди 50 на 50, то максимум гравця в ставках полягає в тому, щоб приблизно розрахувати шанс настання тієї чи іншої події. Це як раз і входить в обов’язки аналітиків, які формують лінії букмекерських контор та експертів, що готують безкоштовні прогнози на спорт. Тільки замість шансів 50 на 50 в лінії відображаються коефіцієнти. Щоб уявити коефіцієнт у вигляді процентного значення, розділіть одиницю на коефіцієнт. Наприклад, коефіцієнту 2.4 відповідає 42% ймовірності.

Прогнози на спорт

Теорія і котирування в безкоштовних прогнозах на спорт

Якщо ж розділити одиницю на показник ймовірності, отримаємо мінімальний беззбитковий коефіцієнт ставки для певної ймовірності без урахування маржі букмекера. До слова, маржа – це ще один приклад того, що ставки на спорт далекі від ідеального підкидання монети.

Візьмемо коефіцієнт 1.05, який дає можливість виграшу більш 95%. Виходить, в 19 з 20 випадків обраний результат повинен настати. У теорії ймовірності в ставках на спорт є поняття дисперсії. Якщо спроектувати теорію на ту ж монету, можна сказати, що шанси 50 на 50 можуть бути тільки на довгій дистанції. Умовно кажучи, якщо монету підкинути 100 000 раз, то орел і решка дійсно будуть випадати приблизно з однаковою частотою. А ось на короткій дистанції не можна виключати серію, наприклад, з 20 послідовних випадінь монети решкою. Виходить, якщо ви тільки-тільки програли за коефіцієнтом 1.05, це не означає, що такі 19 ставок точно принесуть прибуток. Це треба особливо враховувати, коли робите експрес прогнози на спорт.

Гравці часто помилково вважають, що після програшу одного з декількох парі шанс виграшу за наступною ставкою збільшується. На цьому хибному судженні засновані деякі стратегії ставок, наприклад, експрес прогнози на спорт по догону. Істина ж така, що вірогідність конкретного результату конкретного події ніяк не залежить від минулих результатів минулих подій. Якщо повернутися до прикладу з монеткою, то скільки б раз поспіль не випав орел, при наступному підкиданні шанси все одно будуть 50/50.

Математичні прогнози на спорт на сьогодні

Математика в ставках на спорт потрібна не тільки при розрахунку загального коефіцієнта або виграшу по експресу. Математичні ставки на спорт не гарантують отримання постійного прибутку, але можуть підвищити шанси обіграти букмекера та зробити більш точний прогноз на спорт сьогодні. Розберемося, як елементарні знання математики ставок можуть бути корисні при оформленні парі в букмекерських конторах.

Математика і стратегії прогнозів на спорт від професіоналів

Ще до того, як вибрати букмекерську контору для ставок, важливо визначити, яку частину банку ви готові витратити на ставки. Є величезна кількість фінансових математичних стратегій ставок на спорт, в яких кожен наступний крок однаковий – відсоток від наявного банку. Якщо ви будете постійно дотримуватися встановленого правила і не порушувати суму ставки, зможете розраховувати на регулярну прибуток в перспективі. В такому разі навіть безкоштовні прогнози на спорт можуть приносити стабільний дохід.

У деяких випадках відсоток ставки необхідно міняти. Наприклад, якщо ви збільшили банк в два рази, є сенс зменшити відсоток ставки на 50%. В такому випадку сума ставки залишиться колишньою за рахунок зростання банку. І навпаки: якщо банк зменшується, можна підвищити ставку до 6-7%, але тільки якщо обрана стратегія вже була протестована, і їй можна довіряти. Розрахунок стратегії – це вже окрема глава математичної енциклопедії ставок на спорт.

Вибір найкращого букмекера

Велика кількість букмекерських контор – це скоріше перевага, ніж недолік. Краще витратити кілька годин на визначення кращих умов, ніж розчаруватися після внесення першого депозиту. При виборі букмекера одним з найважливіших факторів є рівень котирувань і маржі.

Іноді поверхневого порівняння коефіцієнтів може бути недостатньо, щоб обрати кращий прогноз на спорт від професіоналів. В такому випадку необхідно визначити маржу двох порівнюваних букмекерських контор. Щоб розрахувати і порівнювати маржу, необхідно взяти два протилежних результату. Нехай це будуть котирування на тотал більше 3.5 в топ-матчі – грі АПЛ між Манчестер Сіті і Арсеналом (1.98/1.83).

Щоб розрахувати маржу, потрібно скласти результати ділення одиниці на кожний з протилежних коефіцієнтів:

(1 / 1.98) + (1 / 1.83) = 0.505 + 0.546 = 1.051

Віднімемо від цього значення одиницю і отримаємо, що маржа букмекера №1 дорівнює 5.1%.

Ось що пропонує інший букмекер: 2.048/1.90. Розраховуємо маржу по тій же формулі для ставок на спорт:

(1 / 2.048) + (1 / 1.9) = 0.488 + 0.526 = 1.014.

Маржа другого букмекера становить всього 1.4%, що набагато вигідніше, ніж пропозиція першого букмекера на той же самий матч.

Звичайно, щоб отримати більш повне уявлення про рівень маржі в різних конторах, потрібно порівнювати коефіцієнти не тільки одного матчу. Щоб вибрати кращого букмекера, прорахуйте маржу в різних видах спорту, а також – окремо для топових ігор і результатів і для смоллмаркетів.

Безкоштовні прогнози на спорт

Повернемося до матчу Манчестер Сіті – Арсенал і розпису другого букмекера. Що зрозуміти, який відсоткову ймовірність відповідають коефіцієнти, потрібно сотню розділити на коефіцієнт. Виходить, що, на думку букмекера, в матчі буде забито чотири голи з ймовірністю 48,8%, а шанси побачити тотал менше складають 50,6%. В даному випадку ми не отримаємо сумарно 100% через маржі букмекерської контори.

Припустимо, що ви провели повний аналіз лінії і розпису майбутнього матчу, оцінили форму команд, врахували історію особистих зустрічей або навіть придбали прогноз на спорт від професіоналів. Методів підрахунку ймовірності результату може бути кілька, головне – отримати процентне значення. Наприклад, ви встановили, що чотири голи в матчі буде забито з імовірністю 60%. Це помітно вище, ніж 48,8%, які передбачає букмекер. Виходить, результат «тотал більше» був недооцінений аналітиками букмекерської контори, і цим потрібно скористатися.

Ми розглянули тільки кілька прикладів перетину математичної науки і ставок на спорт в букмекерських конторах. Висновок може бути тільки один. При всій важливості і необхідності врахування різних факторів результату спортивної події математичний розрахунок є часто визначальним моментом на шляху до отримання постійного прибутку від беттінга. В такому разі безкоштовні прогнози на спорт можна буде трохи корегувати відносно свого банку.

Корисні поради для прогнозів на спорт в лайві

Для новачка букмекерська контора та зокрема прогнози на спорт лайв є чимось новим і в той же час незрозумілим. Багато значення і абревіатури початківці гравці можуть просто не розуміти. Навіть реєстрація в букмекерській конторі є складним і довгим процесом. У спортивних ставках немає нічого поганого, якщо робити їх правильно і вміти контролювати гру.

1. Необхідно вибрати контору

Вибирати потрібно тільки офіційну контору, яка веде законну діяльність. На жаль, все ще є нелегальні контори, які можуть обманювати своїх гравців. Такі контори просто не виплачують виграші і блокують рахунки. Букмекерські контори без ліцензії в більшості випадків просто не приймають претензії від гравців. Зараз легальних контор більше двох десятків, тому можна вибрати ту, яка найбільше підходить. Обов’язково зайдіть на сайти кількох контор, щоб подивитися пропоновані бонуси за реєстрацію. У деяких конторах дають непогані бонуси. До того ж зверніть увагу на функціонал і зручність сайту.

2. Вивчіть правила і терміни ставок

Не можна починати гру, якщо ви не знаєте правила і термінологію ставок. На сайті кожної контори є інформація, яка допоможе новачкові вивчити правила і термінологію ставок. Так що з цим великих труднощів точно не виникне.

3. Виберіть суму, яку ви готові витратити на ставки

Цей пункт дуже важливий. Ви повинні витрачати на ставки ту суму, яка в разі програшу не завдасть серйозного удару по вашому бюджету. Але краще починати з невеликої суми. Наприклад, можна почати з однієї тисячі гривень. Спочатку вкладати велику суму не потрібно, так як нестача досвіду може привести до програшу.

4. Виберіть близький вам вид спорту

Якщо ви хочете дійсно заробляти на ставках, то не потрібно приділяти увагу всім видам спорту, особливо тим, у яких ви не розбираєтеся. Краще вибрати один вид спорту, в якому добре орієнтуєтеся. Якщо добре розбираєтеся в баскетболі, але мало що розумієте в хокеї, то не робіть на нього ставки. Сконцентруйтеся тільки на баскетболі. Так у вас буде більше шансів вигравати.

5. Ніколи не намагайтеся відігратися моментально

На жаль, не всім гравцям вистачає холоднокровності вчасно припинити гру. Якщо у вас не спрацювала ставка, а ви програли певну суму, то не намагайтеся відразу все відіграти. Подібний крок може привести до програшу всієї суми, яка є на рахунку. Якщо програли, то краще в цей день більше не грати. Потрібно заспокоїтися і вже з новими силами продовжити робити грамотні ставки. Нерідкі випадки, коли під час відіграшу гравці ставлять на все підряд.

Прогнози і ставки :

Догори