Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Ставки на теніс


Запитуючи середньостатистичного шанувальника спорту, який різновид вважається найпопулярнішим, абсолютна більшість в один голос відповість: “Футбол”. Втім, армії шанувальників інших видів спорту налічують десятки, інколи ж і сотні мільйонів людей. І насамперед варто згадати великий теніс, який за доходами нерідко перебуває на перших рядках. У 2022 році найоплачуванішим спортсменом став швейцарський тенісист Роджер Федерер. Величезні призові, багатомільйонні рекламні контракти – теніс є елітарним видом спорту. Де гроші там і ставки, тож каппери часто звертають увагу на тенісні поєдинки.

Ставки на теніс

ТОП 5 Букмекерів в Україні


Види ставок на теніс

Популярність прогнозів на теніс серед бетторів пояснюється ще й тим, що сенсаційні результати тут далеко не рідкість. Тенісний світ постійно обговорює неймовірні сливи лідерів чи перемоги темних конячок, а сенсації – це можливість зірвати “великий куш”.

Ключовими видами ставок на тенісні змагання є:

 • Результат гри. Традиційні та всім знайомі П1 чи П2 – нічиї в тенісі апріорі бути не може. Нерідко заперечувати звання переможця по 3-4 години.
 • Тотал геймів чи сетів. З сетами простіше – у жіночих турнірах буває максимум три сети, у деяких чоловічих – до п’яти партій. З геймами складніше, тому спрогнозувати кількість більше чи менше вдається професійним капперам, які вивчають статистику ґрунтовно. Окрім загальних тоталів, пропонуються ставки на індивідуальні.
 • Фори. Якщо різниця в класі між суперниками відчутна, каппери люблять ставити із плюсовою чи мінусовою форою.
 • Точний рахунок. На відміну від футболу та багатьох інших видів спорту, вгадати точний рахунок у тенісі простіше, особливо якщо змагання має на увазі максимум три партії (кількість варіантів зводиться до чотирьох).
 • Ставки на прохід. Популярні для великих турнірів – наприклад, етапи Великого Шолому. Букмекери приймають ставки на те, який гравець пройде до наступного раунду змагання.

Основні чемпіонати для ставок на теніс

Тенісні турніри різноманітні, і без залучення до цього світу легко заплутатися у кількості та статусі змагань. Чоловічі турніри проводяться під егідою ATP, а жіночі – WTA. Є ще змагання рангу ITF, але це дрібні турніри, на які лідери не заглядають, тож каппери їх навіть не розглядають.

Найбільш підходящими для ставок вважаються етапи “Великого Шолома” (їх лише чотири – французький “Ролан Гаррос”, британський “Вімблдон”, US Open та Australian Open). Далі статусними турнірами вважаються чоловічі “Мастерси” та жіночі категорії Premier Mandatory, що дають 1000 очок рейтингу чемпіону. Інші турніри проходять зазвичай без головних зірок, тому ставлять зазвичай затяті шанувальники тенісу, які добре знаються на грі.

На матчі за участю національних команди (Кубок Девіса та Кубок Федерації) робити ставки не рекомендуються, оскільки багато гравців просто їздять “відбувати номер”, не показуючи свого реального рівня.

Найкращі стратегії ставок на теніс

Як і будь-які інші спортивні поєдинки, на теніс каппери не роблять рандомних ставок, а дотримуються конкретних стратегій.

Стратегии ставок на геймы

Експерти рекомендують використовувати стратегію досвідченим капперам – методика є варіацією популярних догонів. У кожній партії тенісисти подають по черзі – один гейм подачу робить один гравець, далі його суперник тощо. Стратегія передбачає ставку на те, що той, хто подає свою подачу, виграє, причому вибирати необхідно номінального аутсайдера. У парі повинно бути величезної різниці у класі. Наприклад, якщо представник другої сотні рейтингу грає проти Новака Джоковича, використати стратегію не варто. Коефіцієнт на перемогу гравця на своїй подачі має бути вищим за 1.60. Якщо суперник робить брейк, каппер збільшує ставку, дотримуючись стратегії наздоганення.

Стратегія ставок на мережі

Стратегія використовується для ставок як реального часу, причому вибираються суперники рівні за силою. Обов’язково враховувати форму тенісиста, а не керуватися виключно позицією в таблиці. Стратегія передбачає наявність таких умов:

 • Різниця у коефіцієнтах на суперників не перевищує показник 0.60 до початку зустрічі.
 • Перший гравець виграє протягом першого сету, на загальну перемогу букмекерські контори пропонують котирування в межах 1.15-1.20. Каппер робить ставку на суперника, коефіцієнти якого підвищуються.
 • У разі рівного рахунку по сетах котирування знову вирівнюються, і беттор робить ставку вже на другого гравця, але з іншого акаунта. В результаті, гравець опиняється у плюсі при будь-яких розкладах.

Стратегии ставок на фаворита

Для цієї стратегії потрібно протистояння, де очевидному лідеру протистоїть аутсайдер. На лідера букмекери пропонують котирування близько 1.45 – 1.65. Професійні капери часто комбінують обрану стратегію з популярним наздоганянням, щоб у разі осічок все одно залишатися в плюсі.

Стратегии ставок 40 40

У геймі рахунок триває за наступним сценарієм – 15, 30, 40, перемога у геймі. Але за рахунку 40:40 гра переходить у режим “більше-менше”. Якщо каппер ставить в режимі лайв, можна розглядати варіант, що в геймі буде зафіксований рівний рахунок 40:40, але врахувати потрібно такі умови:

Ставки на первое очко

Суть методики – спрогнозувати, у чий актив буде записано перший розіграш м’яча у партії. Каппер вивчає статистику гравців, що подає і приймає, і, відштовхуючись від отриманих даних, вибирає, на кого поставити. Методику можна комбінувати зі стратегією наздоганення на подає (ризиковано) або драбинкою (мінімальний ризик).

Ставки на експреси

На тенісні матчі можна формувати експреси, за яких котирування перемножуються, і сума можливого виграшу різко зростає. Однак беттор потрібно провести глибоку аналітику суперників, щоб бути впевненим у двох або більше результатах. Експреси можна формувати в рамках одного матчу – наприклад, поставити на перемогу гравця, потім на негативну фору та тотал геймів менше.

Ставки на точний рахунок

Стратегія передбачає два можливі варіанти розвитку подій. Якщо зустрічаються явний фаворит та аутсайдер, каппер робить ставку на рахунок 2:0 або 3:0, але коефіцієнт має перевищувати показник 1.50. Якщо ж грає лідер, якому суперник здатний дати бій, беттор ставить на перемогу лідера з рахунком 2:1 (для такої ставки підходять лише трисетові матчі). Експерти рекомендують ставити на точний рахунок 3-5% загального банкролу.

Ставки на слив

Фахівці зазначають, що низка тенісних матчів виглядають як договірні. Відбуваються вони на невеликих турнірах, за які переможець одержує 250 очок. Схема гри однакова – суперник перемагає у першому сеті з хорошим запасом, коефіцієнт з його перемогу за підсумками двох сетів падає, а результаті друга партія зливається. Деяких тенісистів навіть карали дискваліфікацією за подібні витівки, але вони розкриваються рідко.

Ставки на тотал

Тотал серед найпопулярніших ставок в цілому, і теніс не виняток. Гравці роблять ставки на гейми, а щоб правильно розрахувати прогноз, варто озброїтися статистикою і знати приблизно форму опонентів. За даними спортивних аналітиків, середньостатистичний трисетовий матч включає 22 гейми, а “п’ятисетовик” – 36. Від цих даних і варто відштовхуватися. Проте є ігри, в яких тенісисти впевнено виглядають на своїй подачі навіть занадто. Наприклад, протистояння Іво Карловича та Джона Ізнера здатне пробити тотал 39 навіть за підсумками трьох сетів. Якщо рівні гравці впевнено виглядають на своїх подачах, вибирайте тотал більше, і визначте значення, виходячи з допустимих ризиків.

Прогнози і ставки :

Стратегія Щукіна

Робити ставки зі стратегії Щукіна необхідно на виграні брейк-поїнти, а котирування на виграш чужої подачі мають перевищувати індекс о 3.00. Робляться ставки протистояння, де немає явного переможця. Вибирайте чоловічі чи парні змагання. Стратегія збільшення ставки у разі програшу схожа на методику Мартінгейла. Каппер робить ставку, при невдачі – подвоює її. Потім збільшує початкову суму при кожному програші.

 • Вибирайте поєдинки у жіночому турі, оскільки чоловіки-тенісисты доводять до рівного рахунку гейми нечасто.
 • Котирування на такий рахунок повинні змінюватись у межах від 1.70 до 2.30.
 • Найкращий варіант – ставити на ігри, які відбуваються на ґрунтовому покритті. Грунт гальмує швидкість м’яча, тому розіграші найчастіше тривалі.
 • У перших геймах партії вивчіть статистику. Якщо такого рахунку не було зафіксовано, вибирайте цей результат на наступних геймах.
 • Комбінуйте методику 40 40 зі стратегією Мартінґейла, щоб опинитися в плюсі.

Математичні стратегії ставок на теніс

Математичні стратегії передбачають планування ставок, щоб у результаті каппер виграв. Базуються розрахунки на стратегії Мартінґейла, проте є видозмінені варіації, до яких належать методика індексів Фібоначчі, датська стратегія тощо.

Ставки на теннис в лайве

Взагалі, експерти рекомендують робити всі ставки в режимі реального часу, причому необхідно, щоб каппер самостійно дивився відеотрансляцію та визначав можливий перебіг подій. Такий підхід дозволяє реагувати на будь-які зміни котирувань, ігрові ситуації на корті, варіювати стратегії та результати.

Які букмекерські контори ставити на теніс?

Усі топові букмекери пропонують ставки на тенісні події. Різниця полягає в кількості результатів у лінії та маржі. Чим більше результатів букмекер пропонує, тим більше можливостей у професійного каппера вибрати потрібну стратегію Крім того, беттори повинні вибрати букмекерські контори, де найнижча маржа, щоб опинитися “у плюсі”.

Переваги та недоліки ставок на теніс

До основних переваг ставок на тенісні матчі відносять такі:

 1. Каппер може стежити за формою конкретного тенісиста або кількох гравців по ходу сезону, визначаючи в яких він фізичних та психологічних кондиціях, від чого відштовхується беттор. Нерідко фаворити зливають перше коло турніру, не маючи мотивації після виснажливої перемоги чи серії великих чемпіонатів.
 2. Сенсації в тенісі – не рідкість, як і камбеки, якщо перший сет записаний в актив аутсайдера. На відміну від командних видів спорту, індивідуальна майстерність багато в чому вирішує результат протистояння.
 3. Тенісний сезон бере паузу лише на пару тижнів у грудні, після чого відновлюється – рейтинг складається на підставі 52 тижнів (календарний рік), тому каппер завжди має можливість ставити.

Із ключових недоліків ставок на теніс експерти виділяють:

 1. Розмиті межі початку та завершення подій. На великих турнірах тенісні матчі нерідко йдуть поспіль – закінчили одні гравці, на корт виходять наступні, тому важко підібрати час, щоб слідкувати за грою в режимі онлайн.
 2. Індивідуальний фактор набуває надмірного значення. Якщо у тенісиста не пішла гра через фізичні чи психологічні кондиції, розрахунки каппера вилітають у трубу.
 3. На ігри впливає погода. Нерідко серед матчу гру зупиняють через дощ, а іноді й через темряву, якщо попередні зустрічі розтяглися. Доводиться чекати доки закінчаться опади або настане новий день змагання. У результаті, розстановка сил може бути зовсім інший. Капперу не зайвим звернути увагу на прогноз погоди перед грою.

Отже, новачкам у світі ставок на теніс необхідно вивчити стратегії, стежити за іграми, знайомитись зі статистичними даними, щоб бути у плюсі у будь-яких випадках.

Питання та відповіді

Як робити ставки на теніс у лайві?

У live-лінії часто укладають парі на переможця одного конкретного гейму. 

Які чемпіонати пропонують ставки на теніс?

По-перше, виділяються основні чемпіонати: ATP-тури чоловіків та WTA-тури жінок. Найбільш престижні першості Великого шолома, що проводяться в Австралії, США, Великій Британії та Франції. За ними слідують 9 обов’язкових турнірів Masters tennis у Сполучених Штатах (3), Канаді, Монако, Італії, Іспанії, Франції, Китаї.

Які безпрограшні стратегії мають ставки на теніс?

Складно їх назвати безпрограшними, але популярністю користуються такі тактики:
 Брейк в гейме;
 «40-40» — да/нет;
 Розіграші у геймі;
 Тотали та фори;
 Камбэк фаворита в сете;
 Чет/брак.

Огляди кращих Букмекерів контори Онлайн :

Ставки на теніс
Догори