Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Букмекерська контора Парі Матч

⭐(4/5)
Бонус на 1-й депозит 2500₴✅ БрендПаріматч
👶 Рік заснування1994
🟢 Версії сайтуУкраїнська, російська, англійська
🟢 ЛіцензіїКіпр, Україна, Росія, Білорусь та ін.
🎁 Бонус на перший депозитДо 2500 гривень
📱 Додатки на мобільнийiOS, Android
✅ Адреса сайтуwww.parimatch.com або www.parimatch.ua

Букмекерська контора Парі Матч вважається рейтинговим брендом, який відкриває доступ до ставок на спорт з реальними виграшами. Завдяки активній рекламній кампанії букмекера вдалося сформувати аудиторію постійних гравців. У цьому огляді ми виділимо ключові переваги та особливості беттінгу на цьому порталі. Проаналізувавши цю інформацію, ви зможете прийняти для себе рішення – чи варто створювати особистий кабінет та робити ставки.

ТОП 5 Букмекерів в Україні


parimatchlogo

Основна інформація про букмекера

Парі Матч була створена у 1994 році. З розвитком онлайн-беттінгу адміністрація бк створила віртуальний клуб для швидких парі. Для доступу до азартного контенту потрібно поповнити рахунок від 10 гривень. Це сума мінімальної ставки. Саме з 10 гривень ви можете вкладати парі.

Букмекер пропонує безліч бонусів. Навіть після простої реєстрації ви можете розраховувати та вітальний бонус, який дорівнює 100% від суми першого поповнення. Користувачі можуть скористатися кешбеком, ставками без ризиків. Для українських беттерів створюють дзеркальні портали, які пропонують альтеративний вхід без блокування.

Парі Матч виступає спонсором важливих футбольних матчів, тому має високий рівень довіри. На порталі ви отримаєте доступ до понад 20 спортивних дисциплін. Букмекер пропонує збільшені коефіцієнти та оптимальні значення маржі, що є вигідною пропозицією для гравців.

Блокування доступу до Парі Матч

Букмекерська контора вважається нелегальною в Україні, оскільки на законодавчому рівні онлайн-беттінг не регулюється. За дорученнями влади інтернет-провайдери можуть блокувати доступ до порталу parimatch.com. У цьому випадку гравці повинні дізнатися актуальні дзеркальні посилання.

При переході на дзеркало потрібно авторизуватися з логіном та паролем, який ви підтвердили при створенні аккаунта. Служба підтримки пропонує шляхи розв’язання цієї проблеми:

 1. Використання VPN для браузера. Це розширення, яке не дозволяє провайдеру розпізнавати вашу IP-адресу, тому ви зможете скористатися букмекерською конторою.
 2. Додаток. Зі встановленням додатку ви отримуєте безперебійний доступ до функціоналу сайту. Використовуйте переваги ставок на усі доступні види спорту без обмежень.
 3. Використання браузера Тор, який також не передбачає блокування.

Адміністрація порталу пропонує безліч варіантів обходу блокування, тому ви обов’язково знайдете найкращий спосіб.

Варіанти ставок в Парі Матч

Букмекер охоплює понад 20 дисциплін. Найпопулярніші види спорту охоплюють: футбольні матчі, баскетбол, волейбол, теніс, хокей тощо. Також бк приділяє увагу кіберспортивним змаганням. Якщо вас цікавлять нестандарті формати, слід розглянути варіанти ставок на прогноз погоди, політичні дебати, культурні шоу тощо.

Футбольні чемпіонати вважаються найпривабливішими для беттерів, оскільки мають найширший розпис. Парі Матч пропонує ставки на:

 • ординари;
 • фори;
 • кутові голи;
 • жовті або червоні картки;
 • експреси, мульті-експреси;
 • азіатські гандикапи тощо.

Середнє значення маржі становить від 4 до 5%. Якщо розглядати топові події, іноді букмекер пропонує щ вигідніші значення маржі.

Як робити ставки лайв?

У реальному часі лайв-формати супроводжуються збільшеними значеннями маржі. Вона досягає 8%. Цей формат передбачає швидкі парі в 1 клік. Якщо коефіцієнти змінюються, ви можете змінити свою ставку з метою збільшення шансів на виграш.

Окрім спортивних подій лайв формат представлений і в казино. на екрані з’являється дилер, який контролює хід гри, визначає переможців, допомагає з правилами. 

Особливості ставок без ризиків в ПаріМатч

Букмекерська контора постійно розширює перелік бонусних пропозицій, тому гравці можуть скористатися функцією ставок без ризиків. Вона нараховується після реєстрації новачкам. Суть пропозиції полягає у тому, що беттер отримує свої гроші у разі невиграшної ставки.

Ставка без ризику – найкращий формат для ознайомлення з азартним напрямком. Ще одна вигідна пропозиція має назву кешаут. Це можливість отримання частини ставки до матчу, якщо ви не впевнені в своєму прогнозі.

Реєстрація на порталі

Ви можете створити власний кабінет через офіційний портал або мобільну версію бк. Напередодні варто пройти верифікацію, яка передбачає перевірку інформації через прикріплення скану паспорта. Тільки після схвалення адміністрацією можна переходити до створення ставок та отримання прибутку.

Якщо ви зареєструвалися на сайті букмекера, зможете використовувати ці данні для входу будь-яким способом – через мобільну версію, дзеркальні посилання, додатки.

Додатки ПаріМатч

Букмекерська контора розробила додатки під обидві операційні системи – IOS та Android. Ви можете скористатися зручним доступом до особистого кабінету, функцій бк, ставок на спорт з використанням додатків. В них відрізняються кнопки управління для зручності.

Додатки можна знайти самостійно через App Store або Google Play. Також є посилання на офіційному порталі. Після завантаження потрібно авторизуватися для подальших дій. У додатку доступні всі азартні формати, як і на порталі.

Правила створення ставок в ПаріМатч

До ставок допускаються лише гравці від 21 року. Обов’язково потрібно підтвердити особисті данні, прив’язати платіжну інформацію. Банківська картка або електронний гаманець мають бути оформлені на ваше ім’я. Тонкощі створення ставок зафіксовані в розділі «як робити ставки» на офіційному сайті бк.

У прематчах розраховують виграш лише після оголошення результатів. На це потрібен деякий час. Події лайву супроводжуються постійними надходженнями протягом гри. У лайві спостерігається динамічний сюжет та постійні зміни коефіцієнтів, тому ситуацію варто контролювати постійно.

Відгуки реальних гравців із України

Перевагами букмекерської контори вважають швидкі розрахунки виграшів. Фіксують високу якість лайв-форматів та зручність створення ставок.

Серед недоліків бк відзначають можливі встановлення лімітів виграшів. Цей момент зазначено в правилах букмекерської контори. Деякі гравці скаржаться на неправильні розрахунки, але у цьому випадку слід звертатися до служби підтримки.

Ключові переваги та недоліки бк Парі Матч

Цей популярний ігровий ресурс має плюси та мінуси. До переваг відносять:

 • збільшені коефіцієнти та оптимальні значення маржі;
 • безліч платіжних способів;
 • зручні інструменти та управління та додатки;
 • велика кількість спортивних дисциплін та нестандартні формати ставок.

Недоліки за відгуками беттерів найчастіше пов’язані з ігноруванням встановлених правил. Якщо ви бажаєте збільшити шанси на прибуток, обов’язково дослідіть їх.

Іміджевий букмекер має високі рейтинги та гарантує гравцям чесні розрахунки ставок. Популярні спортивні події супроводжуються солідним розписом. Бонусна система бк надає гарні можливості для примноження капіталу. Вже після серії перших ставок на ПаріМатч ви зможете визначити ключові переваги беттінгу та обрати для себе найзручніший формат.

FAQ

❓ Чим відрізняються дві версії букмекерської контори ПаріМатч?

Повна версія відкривається при переході у меню з браузера. Якщо ви відкриваєте портал з гаджету, тоді вам стає доступна адаптована стандартна версія.

❓ Як повернутися до старої версії ПаріМатч?

Існує стара та оновлена версія букмекерської контори. При переході на офіційний сайт вам відкривається новий формат. Перейти на стару версію можна через пошукову систему браузера. Також ви можете клікнути «стара версія» на порталі бк.

❓ Як отримати бонуси?

Бонусна програма в Парі Матч розширена. Правила зарахування та відіграшу бонусів зафіксовані в розділі «акції». Для отримання реєстраційного бонусу слід зареєструватися, пройти верифікацію та поповнити рахунок від 100 гривень.

❓ Скільки часу займає виведення грошей з особистого рахунку?

Термін обробки платежів – від 13 хвилин до 3 днів. Це залежить від суми, кількості створених заявок гравцями. Також враховуйте особливості користування різними платіжними сервісами.

Прогнози і ставки :

Букмекерська контора Парі Матч
Догори