Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Рейтинг букмекерських контор: Найкращі букмекери онлайн

🎁 Бонусивід 2500 ₴
🔑 Промокодина сайті БК
📲 ПрограмиAndroid, IOS
📋 Зручність реєстраціїз будь-яких пристроїв
💲 Висновок коштівпонад 250 платіжок 
📣 Служба підтримкичат, гаряча лінія 
💬 Відгукивід реальних гравців
🛒 Зручність платежівпонад 250 платіжок 

ТОП 5 Букмекерів в Україні


Ставки на спорт онлайн міцно увійшли до життя гравців з повсюдним розвитком Інтернету. На сучасному ринку представлено безліч букмекерських контор, тому зробити правильний вибір часом буває непросто.

Гравцям без досвіду важко визначитися з вибором букмекера. Для цього складаються топи букмекерських контор. Експерти обирають найкращих з найкращих за підсумками незалежної оцінки та відгуків користувачів.

Якщо потрібно вибрати надійну букмекерську контору, варто детально проаналізувати показники, якими оцінюється організація. Багато сервісів надають не тільки можливість зробити ставку, але й подивитися цікавий матч онлайн, отримати вітальний бонус, виграти цінний приз.


Як складається рейтинг?

Букмекерська компанія аналізується та оцінюється за такими показниками:

 • зручність сайту, простота реєстрації та ідентифікації, адаптація сервісу під мобільні пристрої; наявність мобільних додатків;
 • вітальні бонуси та фрібети;
 • маржинальна політика;
 • надійність;
 • глибина live-ставок;
 • лінія розпису;
 • робота служби техпідтримки;
 • наявність дозвільної ліцензії працювати;
 • ставлення до спекуляцій та шахрайських дій з боку гравців.

Надійним букмекером вважається організація, яка виплачує будь-які виграші і не блокує доступ найуспішніших гравців. Але головним критерієм все ж таки вважається широта розпису спортивних подій. Якісні послуги повинні надаватися на достатню кількість класичних спортивних та кіберспортивних дисциплін.

Наявність ліцензії

Дозвільні документи здійснення букмекерської діяльності – найважливіший показник надійності організації. Більшість сервісів працюють із ліцензією Кюрасао, її досить просто отримати віддалено. Ліцензія дає право на ігрову діяльність в Інтернеті та не вимагає великих тимчасових та матеріальних витрат на отримання.

Сервісів, які працюють з офіційною ліцензією, виданою Федеральною податковою службою, не так багато. Перевага таких контор у тому, що при виникненні спірних ситуаціях відстояти свою думку можна в державному суді. Граючи в нелегальних букмекерських конторах, ризики лягають на плечі користувача. Якщо матч був визнаний договірним або під час ставки стався збій у роботі сервісу, залишається сподіватися лише на розуміння та порядність букмекера.

У топ найнадійніших російськомовних букмекерів входять:

 • Вінлайн – веде діяльність з 2009 року і неодноразово отримував нагороди, як найкращий букмекерський продукт.
 • «Марафон» – один із найстаріших букмекерів, що веде діяльність з кінця 90-х років Відомий тим, що необґрунтовані повернення трапляються досить рідко, у багатьох випадках вирішити спірні питання можна зі співробітниками техпідтримки
 • “Париматч” отримав офіційну ліцензію на роботу в 2017 році, з того часу основну діяльність компанія веде в Інтернеті.
 • Ліга ставок – організація, що працює на ринку ставок з 2008 року з ліцензією Федеральної податкової служби.
 • «Фонбет» – перевірений букмекер із багаторічною історією, якому довіряють багато гравців.

Прогнози і ставки :

Служба підтримки гравців

Особливість ігрової промисловості полягає в тому, що вона діє 24 години на день 7 днів на тиждень. Тому від топових букмекерів потрібно організувати якісний сервіс для користувачів, що включає цілодобовий зв’язок із оператором декількома способами: онлайн-чат, телефон гарячої лінії, популярні месенджери, електронна пошта.

Представники букмекерської контори повинні не тільки вміти швидко відповісти на поширені запитання, але й знатися на специфіці ставок і давати грамотні консультації. У топ букмекерів із кращою службою підтримки користувачів входять:

Усі вони мають цілодобову техпідтримку з кількома способами зв’язку. Користувачі оцінюють роботу операторів як швидку та якісну.

Прогнози на футбол

Асортимент спортивних ставок

Лінія – спортивні події, куди організація дає коефіцієнти. Більшість букмекерів пропонують ставки на найпопулярніші спортивні дисципліни, але якщо є бажання зробити ставку на якусь екзотичну дисципліну, кіберспорт, подію шоу-бізнесу чи політики, вибір контор значно скоротиться.

Важливе значення має і розпис – стандартний (коефіцієнти основних результатів) та додатковий (статистичні показники, часові інтервали, індивідуальні показники гравців). При складанні рейтингу враховується варіативність та наповненість лінії як на основні, так і малопопулярні види спорту, розширений розпис. У топ входять такі організації:

 • Фавбет
 • Вбет
 • Паріматч.
 • Бетвіннер
 • Фонбет.
 • 1xBet.

Бонусні програми

Усім приємно отримувати подарунки. Якщо букмекерська контора пропонує цікаві акції та фрібети – це показник клієнтоорієнтованості компанії. Кожен сервіс має свою бонусну програму, яка може значно відрізнятись від конкурентів.

Іноді це може бути невеликий вітальний фрібет, а іноді акцент робиться на кількості, а не якість. Деякі букмекери приділяють мало уваги цьому аспекту та проводять розіграші лише час від часу.

Важливо звернути увагу не на суму бонусу, а умови його отримання: вони повинні бути гранично ясними і прозорими. Найкращі бонусні програми пропонують наступні букмекерські контори:

 1. Фавбет
 2. Вбет
 3. Паріматч.
 4. Бетвіннер
 5. Фонбет.
 6. 1xBet.

Термін роботи на ринку

Букмекери з багаторічною історією зазвичай викликають більше довіри у гравців. Тому існує кілька причин:

 • налагоджена система виплат без затримок та збоїв;
 • велика кількість відгуків користувачів;
 • репутація, здобута за роки роботи.

На сучасному ринку представлено кілька сотень букмекерських контор. Якщо організація змогла відстояти своє місце у конкурентній боротьбі, отже, для цього докладалося достатньо зусиль. Відповідно, рівень сервісного обслуговування та широта лінії будуть на рівні. Найстарішими та найнадійнішими російськомовними букмекерами є:

 • Фавбет
 • Вбет
 • Паріматч.
 • Бетвіннер
 • Фонбет.
 • 1xBet.

Оперативний вивід виграшів

Перевірені компанії з багаторічним досвідом роботи пропонують кілька платіжних систем на вибір, у тому числі гравець вибирає ту, яка йому зручна. На сайті мають бути представлені основні сервіси для виведення виграшу: Qiwi, WebMoney, ЯндексДеньги, банківські картки Visa/MasterCard.

Наявність сертифікату безпеки – важлива умова для повноцінної роботи сайту, що дозволяє уникнути крадіжки персональної інформації користувачів. Крім того, мало кого порадують затримки виплат та тривала обробка платежів. У топ найкращих букмекерів зі швидкості та безпеки виведення виграшу входять:

 • Фавбет
 • Вбет
 • Паріматч.
 • Бетвіннер

Функціонал сайту

Цей показник, швидше, є суб’єктивним і залежить від особистих переваг. Майже всі сучасні букмекери мають сайт із яскравим дизайном та великим функціоналом. Найчастіше гравці роблять ставки із мобільних телефонів, тому адаптація сервісу під невеликі екрани є обов’язковою умовою якісного сайту.

Важливо, щоб була представлена інформація про саму букмекерську контору, наявність дозвільної ліцензії, контактні дані та онлайн-чат для зв’язку зі службою техпідтримки.

Розділ з відгуками користувачів та онлайн-трансляцією матчів є далеко не скрізь, його наявність говорить про уважне ставлення до клієнтів. Додатковим плюсом буде наявність мобільної програми. У топ найкращих букмекерів із найзручнішим сайтом входять:

 • Фавбет
 • Вбет
 • Паріматч.
 • Бетвіннер
 • Фонбет.
 • 1xBet.

Як знайти найкращого букмекера в Інтернеті?

Визначаючи найкращого букмекера на просторах Інтернету, потрібно оцінювати низку характеристик. Багато БК прагнуть залучити нових клієнтів яскравою рекламою та щедрими бонусами, але це не є найважливішим критерієм для вибору, хоч і варто звертати увагу на бонусну програму. Досвідчені беттори роблять ставку на широку лінію спортивних і не тільки подій, низьку маржу, високі коефіцієнти.

Надійність ще один важливий показник організації. Граючи в нелегальній БК, є ризик блокування облікового запису та конфіскації виграшу. У разі залишається лише намагатися вирішити спірне питання безпосередньо з букмекером через службу техпідтримки.

Ставлення до виграшних гравців ще один важливий параметр. Нерідко відбувається ситуація, коли надмірно щасливим користувачам урізають максимуми, а то й зовсім блокують рахунок без пояснення причин.

Відгуки та огляди букмекерських контор

Відгуки – досить спірний показник, який не завжди варто звертати увагу. Позитивні відгуки можна купити, а негативні пишуть гравці, що порушили правила користування сервісом.

У будь-якому випадку краще ознайомитися з відгуками не на офіційному сайті букмекера, а на незалежному сервісі. Імовірність отримання достовірної інформації зросте, адже на спеціальних сайтах завжди є модерація, а явно рекламні відгуки можуть бути відхилені.

Як вибрати, де ставити спортивні ставки онлайн?

Для того, щоб грамотно та обдумано робити ставки на спорт, необхідно пам’ятати велику кількість нюансів. Досвідчені гравці знають, що далеко не все залежить від везіння. Ставлення букмекера до своїх клієнтів багато в чому визначає, чи є шанс зробити Ставки на спорт повноцінним джерелом заробітку.

В Інтернеті існує безліч народних рейтингів букмекерів, складених аналітиками чи самими користувачами. Але до топу потрапляють компанії, які набрали найвищий середній бал у кількох категоріях. Тому некоректно вибирати беттора, виходячи лише з загальної оцінки.

Насамперед, слід визначитися, які критерії є найважливішими у конкретному випадку. Якщо ви починаєте знайомитися з подібними сервісами і набиратися досвіду, найважливішим показником буде надійність букмекера. Спочатку наявність основних спортивних дисциплін у лінії розпису і впевненість у тому, що виграш буде виплачений у 100% випадків, буде достатньо для знайомства з сервісом.

А офіційна ліцензія податкової служби знизить ризик на блокування рахунку без пояснення причин, відмову в доступі до особистого кабінету та блокування банківської картки через підозрілі транзакції. Легальні контори користуються послугами центру обліку переказів інтерактивних ставок. Тому гравець також повинен мати там верифікований обліковий запис.

Термін роботи букмекерської контори – показник її надійності. Беттори, які на ринку лише кілька років, викликають менше довіри у гравців. Якщо букмекер зміг утриматися на плаву у конкурентних перегонах, це означає, що він може запропонувати гравцям вигідні умови та гарантувати виплати за будь-яких обставин.

Найкращі букмекери виставляють лінію не лише на класичні спортивні дисципліни. Лінія має включати й популярні турніри кіберспорту, події шоу-бізнесу, кінофестивалі, політику.

Спосіб поповнення рахунку та виведення виграшів – питання зручності та комфорту користування сервісом. Краще, якщо таких способів буде кілька: банківська картка, Яндекс.Гроші, Qiwi гаманець, Apple Pay, мобільний оператор.

Вітальний бонус – неоднозначний показник букмекерської контори. Зазвичай усі великі організації пропонують фрібет новим користувачам, не особливо вдаючись до подробиць його отримання. Насправді часто виявляється, що відіграти бонус – непросте завдання, яке під силу далеко не кожному гравцеві. Краще віддати перевагу тому беттору, який дає гарантований бонус новим користувачам та можливість отримати додатковий за певних умов.

Завдання служби техпідтримки – зробити гру комфортною та запобігти шахрайським діям з боку користувачів. Важливо, щоб було кілька способів зв’язку з оператором, а час очікування відповіді не перевищував годину.

⭐(5/5)
Бонус на перший депозит 3000 грн


⭐(5/5)
Бонус на перший депозит 4500 грн


⭐(5/5)
Бонус на перший депозит 4500 грн


Часто задавані питання

Як знайти кращого букмекера?

У нашому рейтингу представлені топові компанії. Але пам’ятайте, що немає букмекера, який ідеально підійшов би абсолютно всім. Одні сайти пропонують кращі Коффі на матчі української збірної з футболу, інші – вигідні ставки на Прем’єр Лігу тощо. Є сайти з більш щедрими бонусами, але не дуже вигідними Коффі. Тому потрібно порівняти кілька сайтів в рейтингу і вибрати компанію, яка оптимально підходить під ваші особисті побажання.

Всі ці бренди працюють в Україні?

Так, ми включаємо в рейтинг тільки букмекерів, які працюють за ліцензією і приймають клієнтів з України.

Чому варто довіряти цьому списку?

Над рейтингом працюють незалежні експерти в області беттінга. Вони знають, на що звертати увагу при аналізі БК. Також ми враховуємо досвід і думки простих користувачів.

Чи бувають проблеми при виплаті виграшів?

Надійні букмекери завжди швидко переводять виплати своїм клієнтам. Але вони також вимагають чесності від клієнтів. Якщо є факти, які вказують на шахрайство або договірні мачти, букмекер може тимчасово заморозити рахунок клієнта для детального з’ясування.

Статті про букмекерські контори від нашої редакції :

Догори