Рейтинги букмекерських контор на нашому сайті – це ТОП сайтів, які пропонують спортивні ставки з кращими умовами. Такий список стане вашим першим підказкою в світ беттінга, дозволить швидко вивчити і порівняти умови різних контор, вибрати максимально вигідні умови.

Ставки на спорт онлайн постійно змінюються. Букмекери змагаються, пропонують більш високі коефіцієнти, розширюють розпис, придумують нові бонуси, зручні програми та багато іншого. Тому наш рейтинг постійно змінюється і оновлюється. Не забувайте перевіряти свіжу інформацію. Рейтинг букмекерів

Прогнози на футбол

Як зрозуміти, які букмекерські контори кращі в Україні?

У рейтинг потрапляють тільки легальні українські компанії, які оформили ліцензію від Мінфіну. Потім наші експерти вивчають кожен сайт зі списку, реєструються, роблять ставки, користуються додатком і бонусами. По кожному параметру ми ставимо бали. У підсумку виходить рейтинг букмекерів з найвищими балами.

У першій десятці знаходяться провідні бренди, які можна з чистою совістю порекомендувати кожному гравцеві. Ці букмекери пропонують високі коефіцієнти, підтримують бонусами, швидко переводять виграші. Вони роблять зручні мобільні додатки для швидких ставок, проводять прямі трансляції матчів. А найкращі букмекери стали спонсорами наших українських команд і чемпіонатів.

На що потрібно звертати увагу, вивчаючи рейтинг БК?

Букмекери відрізняються один від одного за багатьма параметрами. Якісь критерії важливіші для гравців, а якісь можна відсунути на другий план. Те, що важливо для одного клієнта, буде абсолютно неактуальним у іншого гравця. Тому рейтинг кращих сайтів – це тільки загальна рекомендація. У підсумку серед кількох брендів вам потрібно буде вибрати один сайт, який найбільше підходить по важливих параметрах.

Наприклад, для людини, який робить ставки тільки на баскетбол, не важлива широта лінії. Йому головне – знайти букмекера, який пропонує кращі умови саме по волейболу. У такому випадку потрібно пошукати, де найвищі Коффі на цей вид спорту, де більш детальний розпис по різних країнах і волейбольним лігам. Можливо, якийсь букмекер безкоштовно транслює матчі онлайн або дає спеціальні бонуси для ставок на волейбол.

Тому, перш ніж вивчати рейтинг кращих букмекерів, подумайте, які критерії особливо важливі для вас в ставках на спорт. Ось список контрольних питань, які допоможуть вам зробити вибір:

 1. На які види спорту ви хочете зробити ставку? Що у вас найкраще виходить?
 2. Які ліги вам подобаються найбільше? За якими командами ви слідкуєте?
 3. Ви будете дивитися матчі по телевізору? Або для вас важливо, щоб у букмекера була пряма трансляція?
 4. Який тип ставок ви віддаєте перевагу, ординар або експрес, прематч або лайв?
 5. Ви любите прості ставки на результат або на складні гандикапи, тотали, індивідуальні результати?
 6. Який у вас бюджет? Ви хочете грати за великим ставками і виводити великі суми? Або у вас на першому місці сайти, де можна поповнити рахунок всього на пару гривень?
 7. Чи любите ви робити ставки з телефону?

Коли ви відповісте на ці питання, у вас вже буде список вимог і критеріїв, за якими можна вибирати букмекера. Рейтинг букмекерів

Як ми ставимо оцінки в рейтингу букмекерів і які критерії?

Експерти проводять детальний багатоетапний аналіз кожної букмекерської контори. Спочатку потрібно оцінити окремо різні критерії – вибір ставок, коефіцієнти, бонуси, і так далі. За кожен показник виставляється бал від 1 до 10. Потім ми підсумовуємо окуляри, і підраховуємо підсумковий бал. В результаті на перше місце потрапляє бренд з найбільшою кількістю балів, а нижче – компанії, які набрали менше очок (за зменшенням).

надійність сайту

Надійність і чесність є першорядним фактором. Адже який сенс в бонуси і вигідних ставках, якщо букмекер хитрує з виплатами.

У наш рейтинг потрапляють тільки легальні компанії, які звітують по кожним ставками і несуть правову відповідальність. Крім ліцензії, їх чесність підтверджують відгуки клієнтів.

широта лінії

Найважливішим елементом роботи букмекера є широта лінії. Під цим терміном ми маємо на увазі кількість видів спорту, на які ми можемо робити ставки. Окремо ми підраховуємо широту лінії про прематчу і за ставками Live.

глибина розпису

Ми оцінюємо не тільки кількість спортивних дисциплін, а й різноманітність ставок в кожному конкретному виді спорту. Це важливий критерій для досвідчених Беттери. Вони хочуть робити не тільки прості ставки на результат або фору голів, але і більш детальні прогнози – наприклад, на кількість кутових, червоних і жовтих карток, на автора гола, на результат в турнірній таблиці і ін.

спеціальні ставки

Ми також звертаємо увагу на спеціальні ставки букмекерів. Наприклад, на політику, економіку або розваги, на кіберспорт і віртуальний спорт.

привітальні бонуси

Стартові акції – важливий елемент при виборі букмекерської контори. Практично кожен бренд приготував для новачків бонус на перший депозит, він дозволить подвоїти суму на рахунку і зробити більше ставок.

У рейтингу ми враховуємо не тільки розмір бонусів, але і умови відіграшу, правила виведення коштів. Також ми даємо додаткові бали, якщо сайт пропонує інші акції – безкоштовні ставки (фрібети), страховку від ризику і кешбек.

коефіцієнти ставок

Чим вище коефіцієнт ставок, тим вище ваш виграш. Тому ми порівнюємо Коффі на один і той же матч у різних букмекерів. Знайдіть найвигіднішу контору.

Способи поповнення та ліміти

На перші місця потрапляють бренди, які пропонують безліч зручних способів поповнити рахунок, і при цьому не обмежують нас строгими лімітами.

Зручний сайт і мобільна версія

Ми даємо додаткові бали конторам, у яких є програми для ставок по телефону. Також дуже важливо, щоб на сайті були зручні опції – наприклад, трекер матчів, статистика, трансляції, повідомлення, швидкі ставки.

Переваги рейтингу від нашого сайту

В інтернеті є багато рейтингів, але ми пишаємося роботою експертів. Ось 4 фактора, які відрізняють рейтинг на цьому сайті:

 1. Незалежна оцінка. Тестуванням БК займаються відразу кілька професіоналів, кожен дає незалежну об’єктивну оцінку, а потім ми підсумовуємо бали.
 2. Найсвіжіші дані. Ми щомісяця заново перевіряємо букмекерів, щоб оновити рейтинг. Якщо компанія змінила коефіцієнти або бонуси, або ввела інші нововведення, це відразу впливає на її позицію в списку.
 3. Широке охоплення. Ми перевіряємо не тільки досвідчених букмекерів, але і нові сайти. Часом там є цікаві пропозиції, так що варто дати їм шанс.
 4. Зручний, зрозумілий список. У рейтингах ми відразу вказуємо всю важливу інформацію, щоб ви зекономили час і відразу ж перевірили букмекера за своїми критеріями.

Спорт і ставки – це наша пристрасть. Ми поділимося улюбленою справою з усіма читачами і допоможемо їм стати професіоналами.

Часто задавані питання

Як знайти кращого букмекера?

У нашому рейтингу представлені топові компанії. Але пам’ятайте, що немає букмекера, який ідеально підійшов би абсолютно всім. Одні сайти пропонують кращі Коффі на матчі української збірної з футболу, інші – вигідні ставки на Прем’єр Лігу тощо. Є сайти з більш щедрими бонусами, але не дуже вигідними Коффі. Тому потрібно порівняти кілька сайтів в рейтингу і вибрати компанію, яка оптимально підходить під ваші особисті побажання.

Всі ці бренди працюють в Україні?

Так, ми включаємо в рейтинг тільки букмекерів, які працюють за ліцензією і приймають клієнтів з України.

Чому варто довіряти цьому списку?

Над рейтингом працюють незалежні експерти в області беттінга. Вони знають, на що звертати увагу при аналізі БК. Також ми враховуємо досвід і думки простих користувачів.

Чи бувають проблеми при виплаті виграшів?

Надійні букмекери завжди швидко переводять виплати своїм клієнтам. Але вони також вимагають чесності від клієнтів. Якщо є факти, які вказують на шахрайство або договірні мачти, букмекер може тимчасово заморозити рахунок клієнта для детального з’ясування.