Чи не кожен клієнт може витрачати великі гроші на ставки. Тому доводиться починати з малих сум, а значить, задовольнятися малим виграшем.

Але є й інший варіант. Використовуйте бонуси в букмекерських конторах. Це дозволить помножити початковий капітал і робити ставки по крупному.

Бонуси: які види пропонують букмекерські контори

Практично кожен сайт має відразу кілька цікавих пропозицій для клієнтів. Бонуси букмекерських контор спонукають відвідувачів зареєструватися, а також якомога частіше робити ставки.

Бонуси в букмекерських конторах діляться на 2 різновиди. Це вітальний пакет (бонус в букмекерській конторі за реєстрацію) і бонус лояльності для постійних клієнтів.

Бонус вітання від букмекерської контори

Початкові (привітальні) бонуси букмекерських контор присуджується один раз при реєстрації облікового запису. Гравець отримує фіксовану грошову суму після поповнення рахунку. Іноді зустрічається бездепозитний бонус. Букмекерська контора (Україна) має право нараховувати його тільки після підтвердження особи гравця, щоб переконатися, що йому вже є 21 рік.

Бонус лояльності від букмекерської контори

Бонуси букмекерських контор

Програма лояльності – це бонуси букмекерських контор для України, які нараховуються постійним клієнтам. Як правило, їх можна активувати тільки після чергового поповнення депозиту. Однак, є невеликі бонуси лояльності, приурочені, наприклад, до Дня народження гравця.

Обидві категорії бонусів поділяються на кілька типів:

 • бонуси букмекерських контор на депозит (відсоток від суми);
 • ставки без ризику (фрібет);
 • cashback (повернення програних грошей);
 • бездепозитні бонуси букмекерських контор при реєстрації.

Україна розвинена в цьому плані, буквально кожна БК пропонує відразу кілька бонусів і регулярно балує гравців новими акціями.

Бонуси на перший депозит в букмекерській конторі

Зазвичай все найкраще дістається новачкам. Компанії намагаються всіляко привернути клієнтів, тому пропонують дуже вигідні варіанти.

Ось кращі бонуси букмекерських контор на перший депозит:

 • 100% бонус на сайті Фаворит Спорт (до 2 000 гривень);
 • 100% бонус в 1xBet (до 3000 гривень);
 • бонус 50% від оператора ФанСпорт (до 500 гривень);
 • 100% бонус від Марафон (до 1000 гривень).

Як бачите, всі популярні сайти пропонують вигідні відсотки.

Бонуси вітання: умови від букмекерських контор для гравців з України

Від вас зажадають робити ставки за встановленим курсом і коефіцієнту. Наприклад, на сайті вказано «3 х бонус за курсом 1,50». Це означає, що в разі, якщо бонус дорівнює 1000 гривень, ви повинні зробити ставки на суму мінімум 3000 гривень, і тільки потім перевести в готівку гроші. Якщо умова вам не підходить, можете відмовитися від бонусів.

Бездепозитні бонуси. Подарунки від букмекерських контор в Україні

Як зрозуміло з назви, вам не потрібно поповнювати свій аккаунт. Ви не ризикуєте своїми особистими грошима, але при цьому можете виграти непогану суму.

Щоб отримати бездепозітний бонус, букмекерська контора Україна зажадає від вас пройти реєстрацію. Натомість вони нарахують невелику суму. Але якщо ви спробуєте, то зможете з часом збільшити цей капітал, а потім і отримати гроші. Бажаємо успіхів!

Бонуси букмекерських контор

Бездепозитні бонуси: чи є в Україні букмекерські контори, які дають гроші за реєстрацію?

Букмекери неохоче нараховують гроші просто так, без першого депозиту. Але такі пропозиції можна зустріти на нових сайтах, вони так приваблюють клієнтську базу. Правда, ви ризикуєте потрапити на шахраїв. Тому радимо все ж реєструватися у знаменитих букмекерів. Вони пропонують гарну альтернативу бездепам – ставки без ризику. 

Бонус в букмекерській конторі у вигляді «фрібета» за реєстрацію

Суть полягає він у тому, що букмекер дозволяє робити ставки без ризику втратити гроші. Якщо ви виграєте, вся сума призу буде зарахована на ваш рахунок. Якщо ж ставка програє, витрачена сума буде повернута на рахунок, і ви зможете робити ставки знову.

Кращі бонуси фрібети в букмекерських конторах

Ось кілька цікавих пропозицій.

 1. Фавбет пропонує новачкам ставки без ризику на суму 500 гривень. Також вони додатково нарахують 100% до депозиту.
 2. 1Хbet повертає гроші за першу програну ставку. Тут немає мінімальної або максимальної суми, але повернуть гроші тільки один раз.
 3. Unibet повертає половину, якщо ви програєте (але не більше 25 євро).
 4. Joycasino нараховує фрібет на суму 200 гривень. Але для цього потрібно поповнити депозит мінімум на 500 гривень.

Врахуйте, що фрібет – це бонус в букмекерській конторі за реєстрацію. Тому в майбутньому вам його пропонувати не будуть. Але зате можна розраховувати на кешбек – повернення частини програних грошей.

Також уважно читайте умови по фрібетам. Зазвичай там є обмеження по коефіцієнтам. Ви не можете робити ставки на тотал, приймаються тільки поодинокі парі.

Бонуси cashback в букмекерських конторах

Акція «cashback» дуже нагадує вищеописаний «freebet», але є більш вигідною для клієнта (і тому зустрічається рідше). Суть та ж: якщо ваша ставка програє, вам повертають втрачені гроші, але вже без вимог обороту. Це означає, що ви тут же можете отримати кошти і перестати грати на даному сайті.

Бонуси кешбек від кращих букмекерських контор

 1. Фаворит Спорт поверне до 10%, якщо за результатами місяця ви в мінусі. Для цього треба написати в службу підтримки.
 2. Паріматч повертає до 20% від програної суми, але тільки за один програний день.
 3. У БК Марафон можуть повернути до 1500 гривень, але така акція проводиться періодично.

Кращі бонуси лояльності букмекерських контор в Україні

Фаворит спорт нараховує бали постійним клієнтам. Їх можна обміняти або на гроші, або на подарунки в фірмовому спортивному магазині. Марафон пропонує авансові ставки для постійних клієнтів. Є цікаві акції та на інших сайтах, стежте за їх новинами.

Які ще бонуси бувають в букмекерських конторах

Ось ще цікаві бонуси від букмекерських контор:

 • 10% зверху на обраний експрес в БК Фаворит
 • подвоєні коефіцієнти на українську Прем’єр Лігу від Марафон;
 • спортивні вікторини від Фан-Спорт (за правильні відповіді нараховують гроші на депозит;
 • страховка ставок від Фаворит спорт (забирай виграш до результату матчу).

Бонуси букмекерських контор для України не дадуть занудьгувати і зроблять ваш беттинг ще приємніше.