Як робити прогнози на хокей

Хокей точно можна вважати одним з найбільш видовищних і динамічних видів спорту. На відміну від футболу, в хокейних матчах забивається куди більше голів, і навіть перевага в 3-4 шайби по ходу матчу не завжди гарантує перемогу команді. Фанати хокею по всьому світу люблять цей вид спорту за красиві голи, воротарські сейви, жорсткі стики гравців і несподівані розв’язки. Розберемося, як правильно робити прогноз на хокей, та які фактори впливають на результати матчів.

boardhockey

Як правильно робити прогнози на хокей

Найвідомішим і популярним турніром у світі є NHL – Національна хокейна ліга, в якій беруть участь клуби з США і Канади. Хокей непогано розвинений і в Західної Європи, тому чемпіонати Франції, Німеччини та країн Скандинавії можна знайти в лінії майже у кожного букмекера. У Східній Європі найбільшим турніром вважається КХЛ (Континентальна хокейна ліга), в якій виступають команди з Росії, Латвії, Білорусії та інших країн. Найпопулярніший турнір для збірних – чемпіонат світу – проводиться щорічно. В останні роки кращими збірними світу ставали Швеція і Канада (по 2 чемпіонства у кожної збірної за останні п’ять років), а в 2019 році кращою командою планети трохи несподівано стала Фінляндія. Такі сенсації варто враховувати перед тим, як робити прогнози на хокей.

Як роблять прогнози на хокей

В розпис топових подій букмекери включають сотні додаткових результатів. Найбільш популярними ринками для ставок на хокей можна вважати наступні:

  • основні результати та перемога з урахуванням овертайму;
  • тотали (загальний, індивідуальний, тотал періоду);
  • фори (на весь матч, на період);
  • комбіновані результати (наприклад, перемога господарів і тотал більше 6.5);
  • довгострокові (чемпіонство в лізі, кращий гравець сезону);
  • статистичні (кількість кидків, сейвів, фолів).

Топові букмекери приймають ставки на хокей трьох типів: ординари, експреси і системи. Якщо ви не знаєте, як робити прогнози на хокей, заздалегідь розберіться в відмінностях між видами ставок.

Від чого залежать результати прогнозів на хокей

Результат хокейного матчу залежить від ряду факторів, починаючи зіграністю складу і закінчуючи манерою суддівства. Знайти статистичні дані для аналізу хокейних матчів не так складно. Статистика для топ-турнірів є на сайтах букмекерів, додатково можна використовувати спеціалізовані інтернет-ресурси. Це буде корисно перед тим, як правильно робити прогноз на хокей.

При аналізі хокейного матчу необхідно враховувати кілька найважливіших моментів. Це поточна форма команд-суперниць, мотивація, фактор свого майданчика, турнірне становище і завдання на матч, історія особистих зустрічей. Потрібно враховувати ще й фактор дербі. У принципових матчах котирування часто не відповідають реальному співвідношенню сил, і на ділі різниця між лідером і андердогом не так велика, як різниця в коефіцієнтах. Це враховують експерти, що прогнози на хокей як роблять, так і продають іншим гравцям.

Хокей добре підходить для ставок по ходу матчів. Події в хокейному матчі розвиваються дуже швидко, протягом одного періоду ініціатива може кілька разів переходити від одного суперника до іншого. Грамотне «читання» лайв-лінії і перегляд прямих трансляцій можуть забезпечити постійний прибуток від live-ставок на хокей.

Прогнози і ставки :

Як робити прогнози на хокей
Догори