Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Ставки на футбол

Футбол – спорт номер один в усьому світі. Футбол – гра мільйонів. Футбол – це те, що об’єднує вболівальників з різних країн. Важко сперечатися, що футбол є найпоширенішим видом спорту. У футбол грають, дивляться по телевізору і з трибун стадіону. Користується популярністю гра з м’ячем і серед любителів ставок на спорт. Навряд знайдеться прогнозист, який жодного разу в житті не робив ставки на футбол Україна. Чому ж такий популярний цей вид спорту серед гравців в букмекерських конторах?

Ставки на футбол

ТОП 5 Букмекерів в Україні


Переваги ставок на футбол

У ставок на футбольні матчі є кілька очевидних переваг. Перш за все, переглядаючи лінію букмекера, неможливо не помітити, що розпис футбольних матчів займає чи не половину всієї програми спортивних подій. Більшість відомих букмекерських контор включають в лінію велику кількість футбольних матчів, не обмежуючись виключно топовими змаганнями. Плюсом для гравців буде і об’ємний розпис. У деяких букмекерських конторах на найбільш очікувані матчі пропонуються сотні маркетів, серед яких зустрічаються по-справжньому екзотичні ставки на футбол.

Неможливо не відзначити таку перевагу ставок на футбол, як велика кількість статистичної інформації у відкритому доступі. В інтернеті є десятки сервісів, що дозволяють ретельно вивчити статистику, визначити поточну форму суперників, вивчити історію особистих зустрічей і т.д. Третє і дуже важливе – ліміти ставок на футбол. На жоден вид спорту букмекери не виставляють настільки високі ліміти, як на футбол. Солідні контори можуть дозволити зробити ставку в розмірі 10 тисяч доларів, а то й вище, що обов’язково зможуть оцінити гравці, які віддають перевагу крупним ставкам.

Нарешті, не можна не згадати рівень коефіцієнтів на ставки на футбол. Через високу конкуренцію букмекерські контори пропонують найбільш вигідні котирування для того, щоб зробити свої пропозиції максимально цікавими для клієнтів. Якщо в баскетбольній або тенісної лінії рівноймовірні результати можуть оцінюватися коефіцієнтами 1.85, то в футбольної – близько 1.9.

Стратегії ставок на футбол – хитрощі і схеми при ставках

Щоб робити якісні прогнози на футбол з високою прохідністю, необхідно дотримуватися принципів обраної стратегії гри проти букмекерської контори. Ось кілька найбільш популярних видів і систем ставок на футбольні матчі.

Ставки на тотал (ТБ / ТМ)

Ставити на кількість забитих голів в футбольному матчі – це не тільки цікаво, а й дуже вигідно. У розписі більшості букмекерських контор є ставки на цілі і дробові тотали, на результативність всього матчу або окремої його частини (тайму або 15-хвилинного відрізка). Стратегія ставок на футбол три ставки ставок на тотали в футболі вимагає враховувати відразу кілька факторів. На результативність кожного окремого матчу впливають стилі суперників, травми провідних гравців, турнірна мотивація суперників і складність календаря. Навіть погодні умови і стан футбольного поля можуть вплинути на підсумковий рахунок.

Ставки на нічию

Парі на нічию виграє вкрай рідко, так як вгадати нічийний результат у футбольному матчі набагато складніше, ніж перемогу однієї з команд. Для успішної ставки на футбол онлайн на нічию важливо проаналізувати, як часто внічию грають в рамках конкретного турніру. Зверніть увагу на мало-результативні ліги. Очевидно, що в чемпіонатах з низькою результативністю ймовірність нічийного результату вище, ніж в турнірах, де забивають понад 2,5 м’ячів за гру в середньому. При аналізі важливо врахувати ще кілька чинників:

 • кому з суперників вигідна нічия (і чи вигідна взагалі);
 • як часто господарі грають внічию на своєму полі і гості на виїзді;
 • які зміни в положенні команд трапляться після нічийного матчу;
 • погодні умови (при поганій погоді атак і голів зазвичай менше).

У деяких випадках гра на нічию може бути частиною командної тактики. Деякі клуби, наприклад, в плей-офф єврокубків, прагнуть перемогти на своєму полі, а у виїзному матчі «погоджуються» на нічию.

На окрему увагу заслуговує нічия з рахунком 0:0. Статистика показує, що приблизно 25% всіх нічийних матчів закінчуються саме з таким рахунком. Причому, нулі на табло можуть зустрічатися як в напружених матчах, так і в дуже нудних іграх. Ставки на футбол онлайн на нічийні результати в футболі можна комбінувати з класичним догоном. Як варіант, можна наздоганяти результат «нічия 0:0 в першому таймі».

Ставки на «обидві заб’ють»

Багато букмекерських контор дозволяють зробити ставку «обидві заб’ють» не тільки на весь час матчу, а й на результативність окремого тайму. У лінії часто зустрічаються і комбіновані варіанти: «обидві заб’ють + тотал менше», «обидві заб’ють + перемога команди» і т.д. Вважається, що для ставок на «обидві заб’ють» найкраще підходять чемпіонати Іспанії, Англії, Німеччини та Бельгії. У цих лігах традиційно забивається багато голів, і навіть відвертий аутсайдер може вразити ворота лідера турнірної таблиці.

Для ставок «обидві заб’ють» краще не вибирати матчі за участю записних фаворитів, особливо якщо вони грають проти безнадійних команд з нижньої частини таблиці. Куди краще вибирати команди з приблизно рівним співвідношенням забитих і пропущених в останніх 5-10 матчах. І головне – немає сенсу ставити на «обидві заб’ють» з коефіцієнтами близько 1.5 – 1.6. Результат «обидві заб’ють» в середньому трапляється в 52% матчів. Це означає, що для отримання регулярного прибутку мінімальний коефіцієнт повинен бути на рівні 1.93. У ставок на «обидві заб’ють» хороший потенціал, але такі пари можуть бути вигідними лише за умови ретельного аналізу і опрацювання лінії.

Флет у ставках на футбол онлайн

Головний принцип флета полягає в тому, щоб робити ставки на футбол через інтернет в розмірі певного відсотка від банку. Сума ставки на футбол Україна повинна бути постійною, а її перерахунок можливий тільки при досягненні певних умов (збільшення банку до потрібної суми або досягнення певної кількості ітерацій). Флет буває чотирьох видів:

 • статичний – найменш ризикована стратегія, яка може приносити істотний прибуток тільки при значному банку;
 • академічний – різновид флета з можливістю зміни суми ставки в межах 1-3%;
 • агресивний – збільшена сума ставки на футбол через інтернет дозволяє розраховувати на більш великий прибуток, але і ризик при цьому зростає;
 • хаотичний – сума кожної окремої ставки залежить від того, наскільки ймовірним є досягнення потрібного результату.

Головне правило флет – ніколи не перераховувати суму ставки через незначні розміри банку. Тільки якщо загальна сума на рахунку виросте на 40-50%, є сенс обережно підвищити суму ставки. В цьому полягає базовий принцип, як правильно ставити ставки на футбол.

Особливості ставок на футбол через інтернет

Футбол відмінно оглядається більшістю сучасних букмекерських контор. Футбольні матчі проводяться практично увесь рік. Навіть коли топ-чемпіонати йдуть на велику літню перерву, пауза заповнюється менш відомими турнірами та змаганнями для збірних. Для більшості футбольних матчів без проблем можна знайти підходящу статистичну базу, що дозволяє робити максимально точні прогнози на футбол. Для гравців, які віддають перевагу ставкам в лайв-режимі, є своя перевага – величезна кількість прямих трансляцій.

Можливі результати і варіанти ставок на футбол через інтернет

Серед основних видів ставок на футбол можна виділити наступні популярні варіанти парі:

 • основні результати – перемога однієї з команд або нічия;
 • тотал – кількість голів, забитих протягом всього матчу або тайму;
 • фора – гандикап, який зрівнює шанси фаворита і аутсайдера матчу;
 • точний рахунок – прогноз на точну кількість забитих голів обома командами;
 • тайм/матч – результат першого тайму і результат всього матчу;
 • статистичні – ставки на кількість жовтих карток, ударів в створ, кутових та ін.;
 • довгострокові – парі, результати яких стануть відомі через кілька тижнів/місяців/років.

Окрема категорія парі – це ставки на футбол через інтернет по ходу матчів. В Лайв найчастіше доступні ті ж результати для ставок, що і в передматчевій лінії. При цьому більшість сучасних букмекерів пропонують прямі онлайн-трансляції футбольних матчів безпосередньо на своїх сайтах.

Правила аналізу для ставок на футбол в Україні

Формування якісного прогнозу вимагає врахування відразу декількох факторів. Крім іншого, це поточна форма команд і їх положення в турнірній таблиці або кубковій сітці. Не менш важливий показник – історія особистих зустрічей двох команд. Навіть у найкращих клубів світу є свої незручні суперники. Дискваліфікації і травми можуть вплинути на стартові склади, а отже, і на результат всього матчу. Важливо враховувати, що більшість футбольних команд по-різному грають на своєму полі і на виїзді. Домашній стадіон допомагає не тільки вболівальниками, але і особливості футбольного поля – висота трави, якість покриття і т.д.

Безкоштовні прогнози та ставки на футбол

Готові прогнози на футбол сьогодні стають все більш популярними. Прогнози футбольних матчів в мережі розміщують як професіонали, так і звичайні гравці. Якщо ви зможете знаходити на футбол прогнози фахівців безкоштовно, відокремлюючи їх від аматорської аналітики, то помітно збільшите свій банк в середньостроковій перспективі.

Як правильно ставити ставки на футбол

Більшість професійних прогнозистів вважають за краще ставити на основні результати футбольних матчів. У деяких випадках перемога однієї з команд може бути підстрахована за допомогою фори. Трохи рідше пропонуються безкоштовні прогнози на тотали матчів і результат «обидві заб’ють». В авторських блогах часто зустрічаються ставки на футбол прогнози безкоштовно на статистику, але їх ефективність трохи нижче. Професіонали зазвичай ставлять тільки ординарами, рідше – експресами з 2-4 події.

Відмінності між платними і безкоштовними прогнозами

В інтернеті є маса спеціалізованих сайтів і блогів з прогнозами на спорт. Через постійне зростання інтересу до ставок в мережі з’являється все більше готових безкоштовних прогнозів. У такій ситуації далеко не всі гравці можуть зрозуміти, який вибір краще зробити. Ось чому платні прогнози відрізняються від безкоштовних:

 • безкоштовний прогноз дозволяє заощадити гроші, платний – час;
 • безкоштовні прогнози допомагають вчитися аналізувати лінію самостійно;
 • якщо безкоштовний прогноз зіграє, ви отримаєте всю суму ставки на футбол прогнози безкоштовно.

Кожен гравець сам вибирає, яким прогнозом на футбол скористатися. Однак важливо розуміти, що в обох випадках гарантій отримання прибутку не буде жодних.

Прогнози і ставки :

Ставки на футбол
Догори