Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Ставки на баскетбол


Баскетбол – одна з найпопулярніших спортивних дисциплін серед фанатів та відвідувачів беттингових компаній. Для кожної сезонної гри передбачається величезна кількість зустрічей, для яких БК створюють широке розпис подій для виграшних парі. Вибрати серед такої великої кількості маркетів буває досить складно, особливо, якщо беттор не знайомий з особливостями баскетбольної дисципліни та ставок на неї.

betting-basketball-image

ТОП 5 Букмекерів в Україні


Ставки на баскетбол

Баскетбол входить до п’ятірки лідерів спортивних напрямків за популярністю серед відвідувачів букмекерських контор. Цей вид спорту характеризується швидкістю, через що бетторам пропонується просто величезна варіативність ставок. На сторінках ресурсу букмекерів можна укласти парі на фору, вибравши певний показник серед широкого діапазону очок, або зробити ставку на загальний або командний тотал. А для особливо великих турнірів беттингові компанії додають у розпис та ставки на персональні статистичні відомості щодо кожного баскетболіста.

Види ставок на баскетбол

Достаток ставок на баскетбольні події може заплутати беттора-початківця. Щоб правильно вибрати та зробити виграшне парі, важливо розібратися у різновидах пропонованих ставок. На сайтах букмекерських контор користувачам пропонується поставити на:

 1. Основний результат.

Тобто зробити ставку на результат. Наскільки основних результатів однієї й тієї ж події можна поставити, визначається БК, у якій грає беттор. Деякі букмекри пропонують три варіанти закінчення гри: Перемога першої чи другої команди та нічия. Тобто виграш в овертаймі вже враховано в основному розписі. Інші контори залишають лише два варіанти результату: перемога або першої, або другої команди. Якщо гра завершилася нічиєю, переможець визначається в овертаймі.

 1. Фору.

Фора у баскетбольних поєдинках вказує на різницю у підсумковому матчі з користю для обраної команди. Беттору ж доведеться вгадати, чи буде фора вище або нижче вказаної величини. Наприклад, якщо гравець робить ставку на одну з команд із форою -5.5, то для проходження ставки потрібно, щоб обраний клуб набрав понад 6 очок. І, навпаки, якщо парі укладено значення +5.5, обраній команді потрібно програти, але з більш ніж 5 очок.

Суть фори у баскетбольних матчах не відрізняється від аналогічних ставок у інших спортивних дисциплінах. Тут також юзери отримують можливість докуповувати додаткові значення для фори. Однак при покупці котирування події значно опускається. Коефіцієнт події може знизитися понад 8 пунктів за кожне придбане очко. Додатково можна купити не більше 12 очок, однак точну величину визначає букмекер.

 1. Тотал.

Ставки на тотал в баскетболі також є парі, де клієнтам букмекерських контор належить вгадати, чи буде кінцевий рахунок вище або нижче встановленого раніше значення. Практично для всіх турнірів букмекери встановлюють ідентичні котирування на ТБ та ТМ. Як і у випадку з форою, окуляри для тотала можна докупити, змінивши значення і у більшу, і меншу сторону. При придбанні додаткових очок також змінюється котирування на вибрану подію.

 1. Чверть.

Найпопулярніший вид ставок серед шанувальників баскетболу. Кожна чверть у баскетбольному змаганні є міні-матчем. Для них головні тренери команд передбачають різні тактики, вибирають конкретні комбінації, замінюють спортсменів та багато іншого. Результативність кожної їх залежить від низки критеріїв, включаючи втому спортсменів, які виходили раніше на паркет.

Які особливості ставок на баскетбол

Основною особливістю баскетбольних парі є те, що більшість розпису відведено під ставки на певні ігрові відрізки. Якщо у футболі таких лише 2 тайми по 45 хвилин, то у баскетболі, в рамках одного матчу, проводять 4 чверті. Тривалість кожної залежить від країни: для Європи – 8 хвилин, для Азії та Америки – 12. Усі наведені вище типи закладу застосовні не тільки до результатів гри в цілому, але й до підсумків чвертей, що розігруються.

Турніри з баскетболу

Баскетбольних турнірів також існує безліч. Серед шанувальників цієї дисципліни та ставок на неї особливою популярністю користуються:

 1. Міжнародні ліги із непередбачуваними результатами.
 2. НБА з високим конкурентним рівнем у кожному змаганні.
 3. Національні першості Італії, Чехії, Філіппін, Франції, Німеччини.

Деякі беттори навіть складають власні ТОПи турнірів, де найчастіше аутсайдери стають переможцями у чвертях.

Як робити ставки на баскетбол

Укладання парі на баскетбол у букмекерських конторах також має особливості. Щоб результативно зробити ставку, користувач повинен детально вивчити статистику за обраною командою. Аналітика перед здійсненням ставки включає отримання інформації про те, як поводиться команда у першій та другій половині гри, які результати показує, чим відрізняється у кожній з чвертей.

Далі, коли визначено ігрова тактика, поведінка, статистика команди, приступають до вибору відповідного виду парі. У більшості букмекерських контор, лінія включає не лише стандартний набір маркетів, а й додатковий розпис. У такій можуть бути запропоновані ставки:

 1. Фори та тотали на кожну чверть.
 2. Персональний тотал для певної команди.
 3. Індивідуальні тотали окремих спортсменів.
 4. На можливість проведення овертайму чи відсутність такої.
 5. Умовні, на пар/брат та інші.

Грунтуючись на зібраній за командою інформації та зробленому прогнозу, вибирають потрібний варіант результату події та додають його в купон. Тепер залишається виконати стандартні дії – вказати суму та зробити ставку на вибрану подію.

Безкоштовні прогнози на баскетбол від експертів

Щоб переконатися в правильності зібраної інформації, беттори завжди можуть звернутися по допомогу. Тобто скористатися професійними прогнозами на баскетбол. Такі можна знайти у вільному доступі в інтернеті. Часто поради експертів допомагають виявити недоліки, які були непомічені у процесі аналітики.

Проте трапляється і так, що й фахівці беттинга також можуть не врахувати всі передбачувані казуси матчу. Тому навіть при використанні безкоштовних прогнозів варто самостійно приймати рішення, зваживши всі наявні аргументи і вміло оперуючи здобутими фактами.

Стежити за появою нових прогнозів можна на різних тематичних беттінг-ресурсах. Або клієнти БК вибирають певних аналітиків і підписуються з їхньої акаунти. У цьому випадку, при публікації нового прогнозу беттор отримуватиме повідомлення та оперативно перевірятиме інформацію.

Як навчитися робити ставки на баскетбол

Щоб навчитися правильно робити ставки, важливо зважати на всі особливості баскетбольної дисципліни. Крім цього, гравцям-початківцям важливо перед укладенням парі звернути увагу на:

 1. Команди, які отримали низьку оцінку букмекерами.
 2. Суперників, які мають приблизно однакові сили.
 3. Інформацію інсайдерів про відсутність лідируючих спортсменів, наявність травм та інші відомості.

Важливо врахувати і котирування, що пропонуються букмекерськими конторами на саму команду, першу чверть і наступні в ході одного виходу на паркет. Величина коефіцієнта прямо впливає на профіт гравця на тривалій дистанції.

Як правильно вибрати ставку баскетбол

Для результативних парі з букмекерами потрібен грамотний вибір матчу, на який буде зроблено ставку. Щоб відсоток прохідності ставки був наближений до максимуму:

 1. Переглядають статистику команд із розпису. Не можна робити ставку на команду, яка програвала всі чверті, ведучи серію невдалих матчів у сезоні, що розігрується.
 2. Вивчають інформацію щодо особистих зустрічей. Переважними для ставок є команди, які мають виграні чверті в очних змаганнях.
 3. Проводять аналіз тоталів. Для такої ставки підійдуть і аутсайдери, які показують чудову гру до другої половини гри.

Як вибрати букмекерську контору для ставок на баскетбол

При виборі букмекерської контори для баскетбольних пари враховують насамперед легальність контори. Другим значущим фактором є лінія, в якій має бути великий розпис затребуваних турнірів. Наприклад, НБА, Єдина ліга ВТБ, Євроліга, ЧС та чемпіонати Європи. Третій критерій відбору – коефіцієнти та маржинальність. Котирування на топові чемпіонати баскетболу також високі, як і на футбол. Однак, що характерно, БК закладають у такі досить високий рівень маржі.

Прогнози і ставки :

Переваги та недоліки баскетбольних парі

Як і будь-яка подібна розвага, ставки на баскетбольні матчі мають свої плюси та мінуси. До переваг парі на цю спортивну дисципліну можна віднести:

 1. Величезний асортимент рівноймовірних подій.

Баскетбол – одна з тих дисциплін, де шанувальникам рівноймовірних подій пропонується велика варіативність ставок.

 1. Максимальні пороги для гри.

У порівнянні лімітів парі, ставки на баскетбол перевершують більшість інших спортивних дисциплін. Особливо такий феномен стосується ігор НБА. Переважна більшість каперів, особливо зі США, ставить величезні суми саме на матчі цього турніру. Щоб залучити цей трафік на сторінки контори, букмекери максимально підвищують ліміти на суму можливого парі на основний результат, тотал або фору.

 1. Низька маржинальність на матчі НБА.

Тут також ключову роль відіграє конкуренція між БК, які закладають мінімальну маржу у коефіцієнти для матчів НБА. Така тенденція спостерігається у всіх найбільших конторах беттингових світу.

 1. Регулярність баскетбольних матчів

Більшість баскетбольних команд проводить до чотирьох ігор на тиждень. Завдяки цьому в розписі букмекерських контор можна знайти події, поставити на які можна навіть у свята, включаючи Новий рік (31 грудня – 1 січня).

До недоліків парі цієї спортивної дисципліни відносять досить низькі котирування та ліміти на матчі європейських ліг. Різниця особливо помітна порівняно з турнірами у рамках НБА.

Висновок

Незважаючи на обмеження для низки подій, ставки на баскетбол залишаються затребуваними серед клієнтів букмекерських контор. А при грамотному підході до аналітики та беттінга, приносять непоганий профіт.

Огляди кращих Букмекерів контори Онлайн :

Ставки на баскетбол
Догори