Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Фрібет у букмекерських конторах 2022

Багато гравців-початківців не цілком розуміють значення слова «фрібет» та його призначення. Питання викликають правила користування, методи пошуку та особливості отримання виграшу. Традиційно під фрібетом прийнято розуміти безкоштовну ставку, яку букмекерська контора надає під час реєстрації нового облікового запису.

Фрібет у букмекерських конторах 2022

ТОП 5 Букмекерів в Україні


Що таке фрібет у букмекерських конторах?

Фрібет є якоюсь віртуальною сумою, яка надається для здійснення ставки. У разі виграшу гравець отримує не повну суму, а лише різницю між виграшем та фрібетом, тобто віртуальний бонус букмекер забирає назад. Якщо ставка не зіграла, користувач нічого не втрачає.

Фрібет – один із найпопулярніших способів залучення нових гравців. На сьогоднішній день в умовах жорсткої конкуренції бетторам доводиться вигадувати нові та нові способи залучення клієнтів.

Головна перевага цього бонусу – відсутність ризику. Якщо зроблена ставка не виграє, гравець нічого не втратить, адже не поповнював рахунок, віртуальні гроші дісталися йому в подарунок від букмекерської контори.


Переваги та недоліки безкоштовної ставки

Безкоштовні ставки – чудовий спосіб розібратися у сфері беттінга. Якщо ви починаєте знайомитися з букмекерськими конторами, використання фрібету дозволить зрозуміти механізм роботи, не вкладаючи власні кошти відразу.

Крім того, безкоштовні ставки дають змогу заробити, але розмір виграної суми повністю залежить від умов, які пропонує букмекер, уміння аналізувати та робити правильну ставку.

Деякі гравці спеціально відслідковують наявність фрібетів на сайтах букмекерів і не роблять інших ставок, окрім безкоштовних. Таких людей називають бонусхантерами та не вітають на більшості сервісів. Не варто розраховувати на отримання значного прибутку з невеликого фрібету. Найімовірніше, для виведення зароблених грошей доведеться поставити набагато більшу суму з власних коштів та ризикнути її відіграти.

До плюсів безкоштовних ставок відносяться:

 • Простота отримання фрібету. Найчастіше досить зробити першу ставку.
 • Можливість без ризику для власної кишені розібратися з роботою сайту букмекера та принципом гри на ставках.
 • Вивести виграш можна того ж дня, коли пройшла ставка.

Але є й недоліки:

 • На бонус дається низький коефіцієнт, букмекер може штучно обмежувати його.
 • Іноді букмекерські контори змушують користувачів робити ризиковані ставки з великим ризиком програшу з метою недопущення виведення коштів.
 • Отримати всю виграну суму не вдасться. Від неї заберуть суму фрібету, вивести вийде лише різницю, тобто чистий прибуток.

Три найпопулярніші види фрібету

Кожна букмекерська контора надає різні види фрібетів. Їх все можна класифікувати на три основні типи:

Вільний від депозиту фрібет

Зазвичай легальні та офшорні букмекерські контори пропонують цей бонус просто за реєстрацію, єдиною умовою є вік користувача – не молодший за 18 років.

Беттор нараховує суму навіть якщо гравець не поповнював рахунок. Іноді кількість умов може включати підписку на новини компанії, встановлення мобільного додатка або верифікацію облікового запису.

Угода користувача передбачає реєстрацію лише одного облікового запису гравця на сайті. Якщо його порушити, профілі будуть заблоковані без можливості виведення коштів та подальшого відновлення.

Фрібет при поповненні рахунку

Букмекерська контора встановлює мінімальну суму депозиту, за якої гравець отримує на рахунок фрібет. Вона може змінюватись від 100 грн до 1000 доларів. Лідери на ринку компанії пропонують 100% від суми поповнення, але при цьому встановлюють ліміти.

Кешбек, що нараховується при першому поповненні рахунку

Кеш-бонус має деякі відмінності від фрібету. Його розмір безпосередньо залежить від суми, внесеної на рахунок, і він має бути відіграний на ставках, розмір яких у кілька разів перевищує виграш із кеш-бонусу.

Беттингова галузь таїть у собі багато нюансів, для успішної гри потрібно витратити чимало часу на їх вивчення. Фрібет – можливість глибше поринути у світ спортивних ставок та вивчити його.

Як знайти актуальні фрібети у букмекерських конторах онлайн?

Великі букмекери мають для своїх клієнтів кілька видів вітальних бонусів. Крім офіційного сайту компанії, існує безліч сервісів, де система автоматично відстежує нові пропозиції та збирає в таблицю. Там можна наочно побачити, який букмекер пропонують вигідніші умови і зробити вибір.

Фрібер є зручним і популярним інструментом залучення нових клієнтів та вчить новачків не боятися програвати. Отже формується лояльне ставлення до організації.

Нерідко трапляється, що безкоштовні ставки нараховуються вже зареєстрованим гравцям, які тривалий час не заходили до сервісу та не користувалися послугами букмекера. У цьому випадку компанія намагається зацікавити користувача у поверненні на сервіс.

Якщо ви вже є зареєстрованим користувачем, можна побачити доступні фрібети, зайшовши в особистий кабінет. Зазвичай, на сайті його виділяють яскравими квітами. Якщо нічого схожого не було виявлено, потрібно зайти в ставку і шукати кнопки «Фрібет» або «Безкоштовна ставка», на них ставити галочку і використовувати для гри.

У випадку, якщо фрібет надається на певний вид дисципліни, матч або турнір, безкоштовна ставка відобразиться при виборі цього змагання.

Але не на всіх сайтах система користування фрібетами інтуїтивно зрозуміла та проста. Якщо ви точно знаєте, що вам належить безкоштовна ставка, але не можете її знайти, звертайтеся в службу техпідтримки.

Ви маєте повне право дізнатися, як користуватися всіма послугами букмекера, а робота оператора полягає в тому, щоб зробити гру максимально комфортною та зручною для користувача.

Як робити ставки на спорт безкоштовно?

Для отримання фрібету необхідно зареєструватися на офіційному сайті букмекерської контори. У процесі заповнення особистих даних вказуйте лише достовірну інформацію.

Якщо потрібна вірифікація акаунта (а вона рано чи пізно потрібна), виявлені невідповідності з великою часткою ймовірності призведуть до блокування акаунта без можливості відновлення та конфіскації коштів.

Далі потрібно уважно ознайомитися з умовами отримання фрібету, їх може бути кілька. Деякі контори дозволяють зробити першу ставку за допомогою фрібету, в інших для отримання необхідно поповнити рахунок. Зазвичай фрібет дається лише один раз, а правила встановлюють термін, за який він має бути відіграний.

Після отримання фрібету необхідно зайти в лінію або лайв і зробити ставку на матч або турнір, що цікавить. Букмекер має право встановлювати додаткові умови користування, такі як мінімальний коефіцієнт або певний вид спорту.

Ознайомитись з ними можна в угоді, яка має бути опублікована на сайті. Правила виведення виграшу з фрібетів також відрізняються від звичайних ставок, у багатьох випадках потрібно використовувати всю суму кілька разів або за певний проміжок часу.

Прогнози і ставки :

Приклад ставки на фрібет за реєстрацію без депозиту

Такий фрібет нараховується новому гравцю просто за реєстрацію у системі, поповнювати рахунок не обов’язково. Першу ставку можна зробити за допомогою фрібету. Наприклад, сума безкоштовної ставки становить 500 грн. На матч дається коефіцієнт 3.00, ви використовуєте всю суму фрібету.

Якщо ставка зіграла, виграш становитиме 1500 грн. Але отримаєте його не повністю. Фрібет – віртуальні гроші, які не можна вивести, можна використовувати їх для ставки. Після гри сума у будь-якому разі повертається букмекеру. Тому при виграші в 1500 грн на рахунок вашого облікового запису зарахується 1000 грн, а 500 грн фрібету повернуться організації.

Розглянемо ще один приклад отримання фрібету з поповненням балансу у букмекерській конторі “Фонбет”. Бонус можна отримати під час реєстрації нового облікового запису. Для цього вкажіть особисті дані та пройдіть ідентифікацію. Поповнити рахунок можна у розмірі від 500 до 10 000 грн.

Далі потрібно зробити першу ставку. На рахунок зарахується фрібет, що дорівнює сумі ставки. Максимальний розмір бонусу обмежений 10000 грн. Можна використовувати не всю суму поповнення для ставки, при цьому розмір бонусу буде заокруглено. Наприклад, якщо ставка дорівнює 2300 грн, то фрібет – 2500 грн. Кількість безплатних ставок при поповненні на 10 000 грн дорівнює 12: 4 ставки по 500 грн і 8 ставок по 1000. Для отримання першого бонусу необхідно зробити ставки на суму 2500 грн, виграш становитиме 500 грн.

Відіграш другого бонусу складе вже 5 000 грн, а п’ятого – 10 000. На виконання умов, поставлених букмекером, дається загалом 30 днів, тобто 1 місяць. Після закінчення цього терміну безкоштовні ставки анулюються.

Для відіграшу коефіцієнт на спортивні події не повинен опускатися нижче за 1.5, навіть якщо це експрес-ставка. Така схема отримання фрібету на перший погляд здається досить складною та заплутаною. Але вона вигідна, тому варто витратити деяку кількість часу та детально розібратися з умовами.

Як вигідно відіграти фрібет?

Для того щоб відіграти фрібет, потрібно зробити безкоштовну ставку. До вибору дисципліни слід підійти відповідально. Існує ряд рекомендацій, яких слід дотримуватись:

 1. Віддавайте перевагу тому виду спорту, в якому добре знаєтеся. Є успішні гравці в кількох дисциплінах, але це швидше виняток, ніж правило.
 2. Спроба відіграти фрібет якнайшвидше. Якщо на поточний день не передбачається топових чемпіонатів цікавої для вас спортивної дисципліни, краще почекати якийсь час. Ставка на рідкісні екзотичні турніри з великою ймовірністю призведе до невдачі.
 3. Цікавіться останніми новинами та читайте аналітичні огляди на майбутні турніри. Щоб ставка зіграла, потрібно бути в курсі останніх подій. Багато спортивних сайтів публікують статистику та думки експертів, вони допоможуть вам тримати руку на пульсі.
 4. Чи не ставте суму банку повністю. Навіть якщо ви абсолютно впевнені в успіху, варто лише збільшити суму, але не ставити все.
 5. Звертайте увагу на мотивацію та силу команд. У основі успішної ставки лежить передматчевий аналіз, і інколи інтуїція.
 6. Не варто робити ставки на улюблені команди. Щирі переживання та хвилювання можуть завадити тверезо оцінити обстановку та зважити всі ризики.
 7. Не робіть ставки на матчі, в яких можливе повернення грошей (фори, тотали). Якби це була ставка на ваші особисті гроші, тоді є можливість отримання компенсації. Але у випадку із фрібетами все зовсім по-іншому. Переважна більшість із них просто згоряють, адже фрібети не є обов’язковими для страхування.
 8. Вибирайте максимально можливий коефіцієнт і пам’ятайте, що при виграші ставці на рахунок надійде лише його частина, а сам фрібет повернеться букмекеру.
 9. Поспішати зробити ставку на перший-ліпший турнір не варто, але й занадто зволікати теж небезпечно. Зазвичай фрібет діють певний період, за який їх необхідно відіграти.

Початківці гравці часто стикаються зі складними та заплутаними умовами отримання фрібетів, тому на початковому етапі роблять безліч помилок. При зверненні в службу техпідтримки оператор вказує на пункт правил, який можна трактувати неоднозначно, букмекер у будь-якому випадку має рацію.

Несумлінні організації іноді ставлять користувачів у безвихідь, не даючи відмовитися від бонусу. За невиконання умов запропонованої акції рахунок блокується і людина не може вивести власні гроші, тому змушена виконувати умови.

У будь-якому випадку, перш ніж погоджуватися на отримання фрибету, потрібно уважно ознайомитися з правилами користування та умовами його отримання. Тоді справді є можливість отримати не лише власні, а й виграні гроші.

ТОП Букмекерів в Україні

Догори