Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Промокоди в БК на безкоштовну ставку на сьогодні у 2022

Одна з нагод для клієнта підтвердити свою участь в акції ― активувати промокод. Використання спеціального набору символів дозволяє конторі ідентифікувати обліковий запис, а сам беттор отримує привілеї в грі. Знайти безкоштовну ставку за промокодом у БК сьогодні у 2022 або покращені умови призових за депозит можна у розділі «Бонуси».

Промокоди в БК на безкоштовну ставку

Усі пропозиції букмекерів оновлюються щодня, а в умовах отримання та відіграшу розбереться навіть новачок.

ТОП 5 Букмекерів в Україні


Види промокодів у букмекерських конторах

Купони можуть відрізнятися способом активації, методом розповсюдження, терміном дії та за типом винагород.


При реєстрації

Щоб збільшити кількість нових клієнтів, букмекер проводить бездепозитні акції для новачків із фрібетами у вигляді винагород. Право зробити безкоштовну ставку отримують за одне відкриття рахунку на сайті БК. А щоб підтвердити свою участь, потрібно запровадити промокод букмекерської контори під час реєстрації.

Вікно для бонус-коду є у більшості реєстраційних форм. Користувачеві необхідно скопіювати комбінацію символів із умови розіграшу та вставити у відповідне вікно.

Реєстрацією на сайті клієнт активує купон. Тому нарахування бонусу відбувається одразу після створення профілю.

Таблиця актуальних пропозицій БК із комбінаціями за реєстрацію та перший депозит.

Букмекер
Бонус
Сума відіграшу
Мінімальний коефіцієнт парі
Ліга Ставок100010001.4
Бетсіті5005003.0
GGbet15 000300 0001.75
Теніс15 000Не встановленаНі
Мелбет19 500390 0001.5

Акції БК

Для активації бонус-коду клієнтам, що діють, потрібно авторизуватися на сайті. Підтвердити участь у розіграші за допомогою комбінації символів можна трьома способами:

  • В Особистому кабінеті.
  • На сторінці розіграшу.
  • У купоні із подією.

Місце активації може залежати від букмекера. На деяких сайтах промокод не можна прив’язати до конкретної ставки, а вікно для введення є лише у розділі Акції та бонуси.

Бонуси від букмекерів:

Програма лояльності

Окрім короткострокових акцій, існують довгострокові пропозиції із накопичувальною бонусною системою.

За скоєні ставки беттор отримує бали, обміняти які можна на фрібет, реальні гроші або інші призи. Щоб взяти участь у акції, букмекер просить виконати активацію.

Ще один варіант дії програми лояльності – щомісячна виплата кешбеку від суми обороту.

Умови отримання

Загальний промокод вказано за умов акції. Щоб його отримати, достатньо відкрити деталі розіграшу та скопіювати набір символів.

Складніше знайти персональний купон. Букмекер іноді заохочує своїх гравців, надсилаючи пропозиції на електронну пошту або СМС. Отримати їх можуть постійні клієнти через активність або після тривалої відсутності на сайті. Таким чином контора нагадує про себе і як реклама пропонує пароль на одне безкоштовне парі.

Отримати код можна за партнерською програмою. За кожного наведеного нового клієнта гравці, що діють, отримують бонуси.

Букмекер платить по 500 грн за кожного запрошеного друга та нараховує по 5% від скоєних ним депозитів.

Використовувати реферальний код необхідно під час реєстрації. У деяких випадках контора допускає активацію новачком в Особистому кабінеті, але не пізніше за сім днів з моменту створення профілю.

Як використовувати промокод у БК

Щоб отримати винагороду, вводити бонус-код слід у спеціальне поле під час реєстрації або в Особовому кабінеті. Комбінацію слід прописувати з дотриманням порядку символів, великих та великих літер.

Активувати можна лише один раз. Створення кількох облікових записів на сайті одного букмекера для отримання більшої вигоди за рахунок бонусів заборонено правилами. Усі акаунти несумлінного гравця будуть заблоковані, а рахунки заморожені, і вивести гроші не вдасться.

Бонус за купон нараховується додатково. Його не можна вивести, а використовувати можна лише для закладу в рамках відіграшу.

Відіграш бонусу з промокоду

Бонус – це нарахування віртуальних коштів на додатковий рахунок. Їх не можна вивести, а використовувати можна лише для ставок у процесі відіграшу. Щоб перекласти винагороду на основний баланс, потрібно зробити одну або кілька ставок. Якщо прогнози будуть точними, користувач отримає чистий виграш.

У період відіграшу основний баланс має бути позитивним. Тому виведення власних коштів заборонено. Якщо беттор таки вирішить зняти гроші, його бонусний гаманець буде анульований.

Резюме

Активація промокоду – можливість прозоро брати участь у розіграшах новим та старим клієнтам. Користувачі можуть відслідковувати процес виконання умов промо та поточний статус відіграшу. А за використання бонус-коду можна отримати фрібети, відсотки від депозитів, страховки парі та кешбеки.

Часто задавані питання

🤔 Як отримати безкоштовну ставку по купону?

Копіювати комбінацію символів з умови промо та активувати під час реєстрації. Потім гравець повинен авторизуватися на сайті і виконати вимоги акції, що залишилися ― внести депозит і укласти одне або кілька парі.

📅 За який період потрібно відіграти весь бонус?

Термін встановлюється на розсуд букмекера. Як правило, від 7 до 30 днів. Ця інформація має бути вказана в умовах промо.

🧧 Чи можна активувати одразу кілька пропозицій?

Так, але кожен наступний купон анулюватиме дію попереднього. І всі невідіграні винагороди будуть втрачені.

🔖 Де знайти промокод для запрошення нових клієнтів?

У Власному кабінеті на сайті БК. На сьогоднішній день програму «Приведи друга» реалізують контори GGbet та Олімпбет.

Прогнози і ставки :

Догори