Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Бездепозитні бонуси за реєстрацію

🎁 Бонусивід 2500 ₴
🔑 Промокодина сайті БК
📲 ПрограмиAndroid, IOS
📋 Зручність реєстраціїз будь-яких пристроїв
💲 Висновок коштівпонад 250 платіжок 
📣 Служба підтримкичат, гаряча лінія 
💬 Відгукивід реальних гравців
🛒 Зручність платежівпонад 250 платіжок 

ТОП 5 Букмекерів в Україні


Привітальний бонус – винагорода, яка видається за проходження реєстрації та верифікації. Їм можуть стати фрібет, множник до депозиту або страховка першої ставки. Одним із різновидів промо є бонус без внесення депозиту. Для участі у таких програмах гравцеві не потрібно поповнювати рахунок. Достатньо зареєструватися та пройти процедуру ідентифікації або дотриматись інших умов. Наприклад, встановити мобільний додаток. Користувачам корисно вивчити рейтинг нових букмекерських контор із бездепозитним бонусом за реєстрацію у 2022 році.


Що таке бездепозитний бонус у букмекерських конторах

Головний плюс вітального промо без депозиту – для його отримання не потрібно вносити гроші на рахунок. Воно нараховується або за реєстрацію або за виконання простих завдань: введення спеціального промокоду або встановлення мобільного додатка.

Що таке бездепозитний бонус у букмекерських конторах

Навіщо БК надають бонуси

Завдання букмекерської компанії – зацікавити користувача та привернути увагу до власного продукту. З цією функцією чудово справляються бонусні програми, особливо ті, що не вимагають внесення депозиту. Хоча вітальне промо доступне один раз, лояльність клієнта до компанії значно збільшиться.

Види бездепів

У букмекерів існує кілька різновидів промо:

  • Вітальне. Видається один раз, після того, як обліковий запис зареєстрований і пройшов верифікації. Це стандартна процедура звіряння документів користувача, що застосовується у всіх легальних БК. Так компанія зможе впізнати несумлінного гравця, який спробує отримати винагороду за реєстрацію кілька разів.
  • На день народження. У деяких БК діє промопрограма, в рамках якої постійні беттори одержують фрібет до дня народження. Розмір безкоштовної ставки може бути фіксованим, наприклад, як у БК Фавбет , так і змінним залежно від активності гравця.
  • За участь у програмі лояльності. Також подарунки видаються за виконання умов акції. Наприклад, за поповнення рахунку на 5 000 грн або набуття наступного статусу програми лояльності.
  • За запрошення друзів. У деяких БК працює реферальна програма. За запрошення друга та його перше поповнення можна отримати бездепозитний фрібет. Наприклад, така акція діє у БК вбет .

Умови отримання

Щоб отримати вітальний бонус у БК під час реєстрації без депозиту, необхідно:

  1. Зареєструватись.
  2. Пройти процедуру вірифікації користувача. Для цього будуть потрібні фотографії документів або відвідування пункту прийому ставок або партнерських офісів.

Ці умови є обов’язковими у всіх легальних БК, представлених у рейтингу. Деякі компанії можуть мати додаткові правила. Наприклад, для отримання безкоштовної ставки на спорт як бездепозитного бонусу при реєстрації додатково потрібно встановити програму або підписатися на соціальні мережі букмекера. Детальні умови можна вивчити у оглядах БК на сайті.

Правила ставок та відіграшу

Промо часто видаються у вигляді фрібету – купона на безкоштовне укладання парі. Його необхідно відіграти, зробивши ставку на будь-який результат, який відповідає умовам.

Вони різняться у різних БК. Наприклад, у відіграші йде перший ординар або експрес з коефіцієнтом від 2.

Правила розрахунку безкоштовних парі також відрізняються від стандартних ставок. Більшість БК беттор отримує чистий виграш — це виплата з відрахуванням суми купона.

Приклад . Користувач відіграє отриманий фрібет розміром 500 грн на подію з коефіцієнтом 1.9. Чиста нагорода становитиме:

500 * 1.9 – 500 = 400 грн.

Щоб вивести гроші, потрібно зробити хоча б одне поповнення та прив’язати платіжний метод.

Бонуси від букмекерів:

Поради щодо вибору бездепозитного бонусу

При виборі промопропозиції слід звертати увагу на такі показники:

Критерій
Опис
Розмір бонусного нарахування
Сума подарункових парі у різних БК відрізняється.
Складність відіграшу
Процедура відіграшу бонусних коштів може бути різною. Укласти переможний ординар куди простіше, ніж скласти прохідний експрес із п’яти подій з коефіцієнтом від 1.8.
Кількість можливих здобутків
Деякі компанії надають лише вітальне промо під час реєстрації. Інші дають безкоштовні заклади до дня народження або за активності. Наприклад, за встановлення мобільного додатка.

Вибрати найкращу промопропозицію без депозиту допоможе рейтинг букмекерів на сайті. У ньому вже враховано всі критерії, які визначають позицію компанії в списку.

Інші бонуси та акції букмекерів

Крім бездепозитних промо, букмекерські контори пропонують дві категорії акцій:

  • Постійні. Бонусні пропозиції, що діють регулярно. Наприклад, кешбек програних коштів, множник до депозиту або винагорода за участь у програмі лояльності.
  • Періодичні. Акції, що діють обмежений час. Такі промопропозиції часто постають перед великими спортивними подіями. Наприклад, до чемпіонату Європи чи турнірів серії Великого шолома.

Резюме

Бонусна ставка без депозиту — це чудова можливість не лише ознайомитись із діяльністю букмекера, а й заробити. Всі БК намагаються виділитися на тлі інших компаній та запропонувати найвигідніші умови для отримання фрібетів. Завдання гравця – вибрати промо з максимальною винагородою та простим відкруткою.

Часто задавані питання

🔖 Що таке фрібет?

Купон на ставку, що видається безкоштовно. Якщо парі виявиться вдалим, користувач отримає чистий виграш за вирахуванням номіналу.

❓ Скільки разів можна забрати бездепозитне промо?

За реєстрацію – один раз. Правила інших безкоштовних пропозицій можуть бути різними. Наприклад, фрібет до дня народження видається щороку.

📅 Скільки діє безкоштовна ставка?

Від 3 до 14 днів. Після цього вона згоряє.

⚽ Які події вибрати для відіграшу?

Не варто ставити результати з невеликим коефіцієнтом 1.1-1.15. Парі, ймовірно, зіграє, проте чиста нагорода становитиме лише 50-60 грн. Найкраще поставити з коефіцієнтом 1.7-2.1.

🤔 Навіщо букмекери видають безкоштовне парі?

Для БК це спосіб залучення нових користувачів. Компанія розраховує, що клієнт продовжить ставити і після відкрутки фрібету. У разі перемоги він спробує збільшити суму на балансі ще раз, при невдачі спробує відігратися.

Прогнози і ставки :

Догори