Прогнози на молодіжний Чемпіонат світу з хокею 2021

молодіжний Чемпіонат світу з хокею 2021

25 грудня матчем Швейцарія-Словаччина стартував молодіжний чемпіонат світу 2021. Так, цей турнір буде проходити в «пузирі» Едмонтона без глядачів, та ще до свого страту він втратив багатьох зірок, але це перше велике хокейне міжнародне змагання за рік, яке всі шанувальники цього виду спорту чекають з нетерпінням. В цьому матеріалі буде здійснено прогнози на молодіжний чемпіонат світу з хокею 2021. Також, ми проаналізуємо склад груп та виділимо явних фаворитів.

Хокей молодіжний чемпіонат світу прогноз та огляд груп

В молодіжному чемпіонаті світу 2021 приймають участь 10 команд, які діляться на дві групи. Розглянемо групові етапи змагань.

favbet

Дивитися Огляд букмекерської контори Фавбет

Група «А»

 1. Канада
 2. Фінляндія
 3. Швейцарія
 4. Германія
 5. Словаччина

Фаворит групи «А» за прогнозами на молодіжний чемпіонат світу з хокею 2021

Канада є однозначним фаворитом цього квінтету. Навіть при відсутності Лафреньє та Дака, у збірної Канади знайдеться більше топових молодих гравців, ніж у інших збірних групи «А» разом узятих. Однак є велика вірогідність, що у стартових протистояннях попереднього раунду, на перший план вийдуть такі речі, як зіграність, та загальнокомандна підготовка, і в цьому аспекті, у Канади можуть виникнути певні проблеми.

Тільки п’ять хокеїстів збірної, виступаючих в лізі Квебеку, отримували в цьому сезоні ігрову практику в клубах, а збір канадців в Едмонтоні, вийшов урізаним на два тижні, через карантин.

Звісно, це не означає, що збірна команда Канади перестає претендувати на золото молодіжного чемпіонату світу, але припустимо, що в перші дні групового турніру, «кленові листя», будуть виглядати не так потужно та домінуючи, як можна було б очікувати в нормальних умовах. Можливо, Канада навіть не обійдеться без втрати очок на попередньому ігровому етапі. Втім, це навряд-чи заважатиме Канаді зайняти перше місце в групі «А».

Що очікувати від інших збірних по хокею в групі «А» на молодіжному чемпіонаті світу за прогнозами багатьох експертів?

Від інших збірних, в цій групі ми можемо очікувати ще менше стабільного виступу. Якщо дивитись об’єктивно, у фінів склад доволі середній, а час командних подвигів для збірної Суомі, зазвичай наступає на етапі плей-оффу. Тому навряд-чи першого січня, в останній день групового етапу, Канада та Фінляндія будуть грати між собою, та розігрувати лідерство.

Вірогідніше, що фінам доведеться конкурувати з міцними швейцарами за друге місце в групі «А». До речі, рік тому, скандинави поступилися «сирникам», в цій локальній боротьбі, але припустимо, що зараз Фінляндія все ж таки стане в турнірній таблиці одразу після канадців.

Збірна Швейцарії та чому важко зробити прогноз на її гру на молодіжному чемпіонаті світу з хокею 2021?

Можна стверджувати, що наразі, збірна Швейцарії – це велика загадка. Хокей в цій країні прогресує, та ми вже звикли розглядати швейцарів, як найближчих претендентів на входження в світову еліту хокею. Але на стабільність цієї європейської збірної розраховувати, поки що, не варто.

Зараз, на молодіжному чемпіонаті світу 2021, у Швейцарії нема великих потенційних зірок, а дати оцінку командній силі до цього турніру – неможливо.

Саме тому «сирники» можуть як конкурувати з Канадою та Фінляндією за місця вгорі турнірної таблиці, так і посперечатися зі Словаччиною та Германію за останню путівку в плей-офф.

Все можливо, але роблячи прогнози на молодіжний чемпіонат світу з хокею 2021, більшість експертів ставлять Швейцарію на третє місце в групі «А».

Хто буде останнім в групі «А», та чому?

Для заповнення двох останніх строчок групи «А» є два претенденти – це Словаччина, та Германія. При цьому, четверту позицію групи все ж таки варто віддати німцям. Так, в них не приїхали самі зіркові гравці у кожній лінії (воротар Анчичка, захисник Зайдер та нападаючий Райхель», але все ж таки молодіжна збірна Германії виглядає «на папері» переважно краще, аніж словаки.

Словаччина взагалі не має якихось яскравих гравців, а тренер цієї збірної – дебютант. В цей час, у німців є хоча б Штюцлє, та Петерка, а у керма команди стоїть досвідчений Тобіас Абшрейтер, який тренує збірну Германію по хокею вже протягом п’яти років. Цілком можливо, що Словаччина здивує, та розвіє сумніви всіх скептиків, але поки що, роблячи прогнози онлайн хокей молодіжний чемпіонат світу, ми залишаємо команду Петровіцьки без виходу до стадії плей-офф.

Група «B»

 1. Російська Федерація
 2. Сполучені штати Америки
 3. Швеція
 4. Чехія
 5. Австрія

Другий квінтет виглядає доволі неоднозначно в плані кінцевого розташування місць в турнірній таблиці. Росія, США, Швеція – хто з них може зайняти першу позицію?

Лідер групи «В» за прогнозами онлайн на хокей молодіжного чемпіонату світу

Розглядаючи прогнози онлайн хокей молодіжний чемпіонат світу, на першу позицію у групі «В» можна поставити збірну Росії. Це обумовлено тим, що Росія не втратила ні єдиного гравця перед турніром, провела повноцінний збір, а більшість її гравців пів сезону отримували ігрову практику в другій по силі лізі світу.

Додамо до цього, що хокей цієї збірної демонструє гру першим номером, з позиції сили, здорову спортивну злість та агресію, тому про акуратний та терпеливий груповий етап варто забути.

Росія увімкне максимальні обороти відразу ж, с першого матчу, тому слід припустити, що ці хлопці залишаться без по разки в груповому етапі.

Хто буде займати другу та третю позиції в групі «В» в хокеї на молодіжному чемпіонаті світу за прогнозом експертів?

На друге місце в хокей молодіжний чемпіонат світу, прогноз складається таким чином, що другу позицію в групі «В» займатиме американська збірна.

Американці мали деякі втрати в своєму складі, проте все одно привезли до Едмонтону доволі сильну команду. Австрійці та чехи не повинні стати вагомою перепоною для команди США, теж саме можна сказати і про шведів.

Збірна Швеції – це окрема розмова. При інших умовах, саме їх необхідно було б розглядати, як головного фавориту турніру, але шведів сильно підкосив коронавірус. І справа навіть не у втраті чотирьох головних гравців основи, хоча серед них є два ведучих центральних форварди.

Куди гірше, що скандинави залишились без тренерського штабу, а підготовку до турніру мали змогу почати тільки за неділю до початку турніру. Ці проблеми обов’язково проявлять себе на попередньому етапі, який Швеція, більш за все, витратить на «розкачку». Внаслідок цих фактів, слід припустити, що збірна Швеції, вперше за 14 років програють матч у своїй групі на молодіжному чемпіонаті світу, та вийдуть у плей-офф з третьої позиції.

Хто розташується на останніх позиціях групи «В»?

10-15 років раніше, Чехія однозначно конкурувала в боротьбі за перші позиції такої групи, але зараз ця команда не здатна протистояти ані Росії, ані США, та навіть проблемній Швеції.

Чеська команда з кожним роком старіє, талановита молодь з’являється в доволі малій кількості, і з неї неможливо зібрати серйозну команду. Навіть у попередньому році на домашньому турнірі Чехи не змогли стрибнути вище голови. Четверта позиція та виліт у чвертьфіналі – все що можна чекати від чехів.

Замикає групу «В» збірна Австрії. Зусиль одного Марко Россі, навряд чи вистачить хоча б для одної перемоги, тим більш в такій сильній групі. Не можна стверджувати, що Австрію чекають поразки з двозначним рахунком, але ніякої сенсації від цієї збірної очікувати не варто. Втім, на цьому турнірі команда Австрії може не дуже хвилюватися за перемогу, а просто спокійно отримувати дорогоцінний досвід, адже зниження класу команди за підсумками цього турніру не передбачено.

Якого результату в хокеї на молодіжному чемпіонаті світу 2021 за прогнозами експертів досягнуть збірні команди?

В хокеї молодіжний чемпіонат світу, прогноз експертів на стадію плей-офф, виглядає наступним чином:

 • Канада обіграє Чехію
 • Фінляндія поступиться Швеції
 • Швейцарці віддадуть перемогу збірній США
 • Збірна Росії подолає команду Германії

Так будуть виглядати зустрічі збірних у чвертьфіналах. Після цього буде додаткове жеребкування, і з великою вірогідністю в півфіналі зустрінуться:

 • Росія – Швеція
 • Канада – Сполучені штати Америки

Все логічно, Росія, Канада та США є головними фаворитами змагань, а шведи, за час групового етапу матимуть змогу набратися досвіду та зіграності.

Далі хокей молодіжний чемпіонат світу 2021 прогнозувати не має ніякого сенсу, бо це буде дуже самовпевнено. У фіналі будь-яка з перелічених вище команд може стати тріумфатором турніру.

Дивитись повний огляд букмекерські контори України і їх бонуси, ви можете у нас на сайті.