Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Ставки в режимі Live


Лайв ставки на спорт – популярний різновид беттінга. Ці ставки онлайн можна робити в будь-який момент гри. Таким чином можна заробляти пристойні гроші. Однак цей вид беттінга вимагає певних навичок і знань. Якщо у вас є час і гроші, саме час урізноманітнити своє життя live ставками.

Прогнози на спорт

ТОП 5 Букмекерів в Україні


Ставки Лайв – в чому їх особливість

У перекладі з англійської слово «live» означає живий. Цей різновид беттінга так назвали, тому що коефіцієнти на результат події постійно змінюються. Аж до закінчення спортивної події можна робити все нові і нові ставки. Саме тому робити ставки лайв на спорт дуже захоплююче. Головне, дотримуватись деяких правил, щоб не йти в мінус.

Перш за все, варто враховувати, що ставки лайв часто робляться під впливом емоцій. Тоді як звичайні ставки люди роблять, провівши певний аналіз. Ви оцінюєте потенціал команд, їх колишні успіхи, прислухаєтеся до думки досвідчених каперів. Якщо вам складно контролювати свої емоції, краще відмовитися від ставок по ходу матчу.

Стратегії для Лайв ставок

Якщо ви всерйоз мають намір заробляти на беттінг, подумайте, скільки грошей зможете на цю справу виділити. Іншими словами, сформуйте свій банкролл. Роблячи ставку, відштовхуйтесь від банкролла. Одна ставка не повинна перевищувати 5% виділеної суми. Збільшувати ставку можна тільки в тому випадку, якщо ви потрапили в серію наздоганяння. Це означає, що ваша перша ставка не зіграла, і ви хочете компенсувати збитки за рахунок наступної підвищеної ставки.

Ретельно готуйтеся до матчу. Якщо ви просто вирішили подивитися гру улюбленої команди, ставте на неї і отримуйте задоволення. Але якщо ви хочете заробити, продумайте свої лайв ставки. Припустимо, ви вибрали футбол і мають намір спостерігати за грою команд А і В. Ще перед матчем вам варто продумати сценарій гри, згідно з яким ви і будете робити ставки онлайн.

Під час гри ви зможете коригувати свої припущення, переходити від одного варіанта до іншого і змінювати стратегію ставок.

Розглянемо конкретний приклад. Ви збираєтеся спостерігати за матчем команд А і В. Проаналізувавши досягнення обох команд, ви приходите до висновку, що загальна кількість забитих голів не перевищить позначку 2. Такий прогноз можна зробити, проаналізувавши кілька останніх зустрічей і взявши до уваги недавню травму одного з гравців.

Тому цілком логічно поставити умовні 15 $ на те, що тотал буде менше 2,5 до 35 хвилини гри. Однак є ймовірність, що одна з команд зможе забити гол. Тоді з великою ймовірністю противник захоче відігратися. Цілком логічно по ходу гри поставити протилежну ставку на те, що Тотал буде більше 2,5. При цьому наступна ставка повинна бути в 2 рази більше.

Ставка лайв через інтернет

Робити ставки онлайн досить прибуткове заняття. Однак для цього варто чимало часу приділити вивченню ситуації навколо тих команд, на які ви маєте намір ставити. У новачків аналіз матчів, як правило, займає багато часу. Тому почніть з простих подій, коли результат фактично передбачуваний.

Через деякий час можете переходити до більш складних ситуацій. Якщо ви спробуєте, то до швидкого часу зможете проводити аналіз всього за 5-10 хвилин. Іншими словами, ви дійдете до автоматизму. На початку своєї кар’єри робіть невеликі ставки і як можна більше часу приділяйте аналізу. Через деякий час ваш банкролл буде впевнено рости.

Рекомендації для успішної гри з live ставками

  • Вибирайте вид спорту, в якому розбираєтеся. Не варто гнатися за популярними напрямками типу футболу або баскетболу, якщо раніше ви цими видами спорту не захоплювалися. Якщо ви, наприклад, займалися тенісом і знаєте тонкощі цієї гри, ставте на теніс. Так у вас більше шансів досягти успіху.
  • Грамотно вибирайте букмекера. Від цього залежить багато чого. Букмекерська контора фавбет онлайн повинна викликати довіру. Дивіться на коефіцієнти, які виставляє букмекер. У деяких конторах вони дуже низькі і не варті уваги. Також звертайте увагу на швидкість прийому ставок.
  • Не поспішайте робити лайв ставки. Перед матчем бажано продумати стратегію. Якщо ви будете поспішати і ставити, покладаючись на емоції, то багато грошей не заробите.
  • Чи не підвищуйте раніше зроблені ставки. Якщо ви, наприклад, поставили на перемогу конкретної команди і по завершенню матчу вона веде, не варто подвоювати ставку. Немає ніяких гарантій, що в останні хвилини супротивник не відіграється. І тоді ви втратите обидві ставки.
  • Робіть ставки онлайн, тільки якщо дивіться трансляцію. Ви зобов’язані бачити, як грає ваша команда. Якщо у вас немає можливості стежити за матчем, відкладіть ставки лайв на інший раз.

Ставки в режимі онлайн – захоплююче заняття. Тому вам варто навчитися контролювати свої емоції, інакше ви ризикуєте програти весь банкролл. Не варто вести складні ігри. До таких відносяться матчі, в яких зустрічаються непередбачувані команди. Якщо, проаналізувавши статистику команд, ви поняття не маєте, хто здобуде перемогу, не робіть ставок зовсім. Найкраще дотримуватися певної стратегії, покладаючись на прогнози. Вгадувати результат гри – заняття ризиковане і невдячна.

Як досягти успіху в грі на ставки лайв

У теорії будь-яка людина може досягти успіху, роблячи ставки на спорт. Головне, докласти трохи зусиль і запастися терпінням. Для початку підготуйтеся теоретично і лише потім переходите до практики. Можете почитати в інтернеті відгуки. Вони допоможуть вам, наприклад, знайти кращу букмекерську контору онлайн. Ви також можете пошукати людей, які публікують прогнози безкоштовно. Однак набагато краще навчитися аналізувати майбутні матчі самостійно.

Не поспішайте переходити до практики. Тренуйтеся на «легких» матчах. Не впадайте у відчай, якщо у вас не все виходить. Пам’ятайте, що сьогодні ви можете все програти, але вже завтра не тільки відігратися, а й вийдете в плюс. Намагайтеся отримувати задоволення від самого процесу. Якщо у вас немає настрою і ви будете гнатися виключно за прибутком, у вас навряд чи щось вийде.

Підсумуємо: ставки лайв на спорт – захоплююче заняття, яке зможе додати в ваше життя адреналіну. Ви виграєте подвійно, якщо любите спорт як такої. Адже тоді ви зможете не просто спостерігати за улюбленими командами, але і вигравати з їх допомогою пристойні гроші.

Для багатьох людей «живі» ставки, як і будь-які інші ставки на спорт, не просто розвага, а спосіб заробітку. Однак професіонали довгий час йшли до того, щоб стабільно заробляти на спортивних подіях. Тому не варто ставитися до беттінга занадто серйозно, якщо ви тільки починаєте цим займатися. Але якщо ви помітите позитивні тенденції і побачите, що ваші лайв ставки практично завжди приносять прибуток, задумайтеся про кар’єру гравця.

Прогнози і ставки :

Ставки в режимі Live
Догори