Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Букмекерські контори з кешбеком

БК через високу конкуренцію змушені вигадувати способи залучення нових та заохочення постійних клієнтів. Тому все більше потрібні букмекери з кешбеком. Це тип бонусу, за допомогою якого беттори можуть отримати додатковий прибуток за укладання парі. На цій сторінці представлений список БК із програмою лояльності.

Букмекерські контори з кешбеком

ТОП 5 Букмекерів в Україні


Що таке кешбек

Кешбек у букмекерській конторі — заохочення гравців за витрачені кошти. Реалізується у вигляді балів, на які можна придбати бажаний бонус. Система прийшла до беттингу зі сфери фінансів. Багато банків раз на місяць повертають на рахунок вкладників певний відсоток витрат. У букмекерів cashback є програмою лояльності. Умови нарахування балів різняться залежно від БК. Детальні правила описані в Особистому кабінеті на конторі. Варто виділити принципи , характерні для всіх компаній:

ПринципОпис
Розмір відсотка, що нараховується, залежить від рівня облікового записуВін підвищується за певні досягнення, наприклад, здійснення ставок, поповнення рахунку, стрик із програних купонів
Кешбек нараховується або відразу на рахунок, або у вигляді віртуальних коштівУ другому випадку потрібен відіграш, що передбачає вчинення певної кількості ставок. Деякі БК пропонують користувачам на отримані бали купувати різні бонуси. Наприклад, 1xbet створив вітрину промокодів. У ній клієнти можуть придбати страховки купонів, бонуси до депозиту або безкоштовні обертання до онлайн казино.
У деяких БК cashback нараховується у вигляді фрібетуКористувач може на нього укласти парі. При виграші він отримує лише чистий прибуток. У таких випадках зазвичай діють обмеження за розміром коефіцієнта або типу маркету

У чому вигода букмекера

Для букмекерської контори cash back це спосіб мотивувати своїх клієнтів багато грати. Підвищення рівня вимагає укладання великої кількості парі. Деякі гравці заради покращення статусу починають бездумно ставити на все поспіль. Виплата кешбеку не позначається на добробуті БК, оскільки:

  • Для нарахування балів потрібно укласти парі на значну суму протягом місяця.
  • Відсоток повернення для користувачів з початковим рівнем буде завжди нижчим за маржу. Тому на довгій дистанції (тобто за великої кількості ставок) компанія завжди залишається в плюсі.
  • У більшості БК з кешбеком для відіграшу нарахованих коштів необхідно виконати ряд умов (укладання парі, поповнення рахунку та інше). 
  • Максимальний розмір щомісячного заохочення обмежений. Навіть якщо ставити шестизначну суму, гравець не отримає мільйон у вигляді бонусів. 

Бонуси від букмекерів:

Висновок

Кешбек – це один із видів рекламної кампанії для БК. Він покликаний мотивувати беттор грати більше. При цьому передбачено низку обмежень та правил. Тому cashback не варто розглядати як постійний прибуток. Водночас, плюсовим гравцям він дозволяє збільшити профіт на довгій дистанції, нівелюючи невдалі серії.

Звідси висновок: програма лояльності вигідна обом сторонам – клієнтам та букмекерам.

Часто задавані питання

❓ Що таке cash back у беттінгу?

Це система заохочень для постійних гравців, яка має на увазі повернення частини грошей, витрачених на ставки.

💵 Скільки можна отримувати гроші?

Умови залежить безпосередньо від букмекера. Завжди є певний ліміт, що залежить від рівня гравця. Тому краще ознайомитись із правилами у розділі з бонусами.

🎁 Як отримати кешбек?

Для цього потрібно виконати ряд умов, наприклад, укласти заклади на певну суму або поповнити рахунок.

Прогнози і ставки :

Догори