Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Ставки на бокс

Бокс не відноситься до дуже популярних видів спорту. У таблицях букмекерів його можна побачити рідше, ніж футбол чи хокей. Але все ж таки, ставки на бокс активно приймаються в кожній БК, хоч подій і небагато. Показник марж часто перевищує 10%, а на незначних турнірах можуть зустрічатися нечесні поєдинки. Для ставок доступний лише професійний бокс, не любительський. Останній вид найчастіше зустрічається на літніх Олімпійських іграх.

betting-boxe

ТОП 5 Букмекерів в Україні


Які є види ставок на бокс

Поставити ставки на бокс можна в залежності від популярності змагання. Для рядових подій можуть бути не лише традиційні ставки. Укладати парі можна на:

 1. Результат (результат) – перемога спортсмена чи нічия.
 2. Перемога у одному конкретному раунді.
 3. Тотал — загальна кількість раундів та тривалість змагання.
 4. Нокдаун.
 5. Спосіб перемоги боксера. Сюди входить нокаут, за очками, відмова, технічна поразка, дискваліфікація.

Кожен другий беттер вважає за краще ставити на результат. У поєдинку є переможець і той, хто програв, нічия в боксі — рідкісне явище. У лініях деяких БК є лише перемога одного зі спортсменів. Якщо варіанта «Нічий результат» на лінії немає, рекомендується вивчити правила букмекера. Важливо зрозуміти як розраховується ставка, якщо відбувається нічия.

Можна зробити ставки на бокс на тотал раунді. На професійному рингу зазвичай 12 раундів, можна поставити на кожен з них. Тотал – парі на кількість раундів, які “протягнуть” боксери. Чим сильніший боксер, тим менше раундів у запасі для ставки. Якщо удари у бійців не дуже сильні, то поєдинок буде довгим.

Окрема категорія ставок у серйозних, великих поєдинках – боротьбі титули. Ставки можна робити кожен раунд, на завершення бою. Деякі БК пропонують парі на те, в якому раунді боксер буде в нокдауні.

Що потрібно знати про стратегії

Бокс – специфічний вид спорту, варіантів розвитку бою не так багато. Стратегій ставок також мало, але вони є. Розглянемо основні їх:

1. ЧеканняСтавити на перемогу аутсайдера.
2. Методика Оскара ГрайндаОсновна сума першої ставки не змінюється, мінімальні коефіцієнти – 2.0.
3. Наздоганяння на нокаутСтавка на нокаут лідера.
4. Виделки в боксіСтавка робиться у двох БК, на 2 події.

Коефіцієнти методом «Вижидания» перевищують 10-12. Перш ніж вирішитись і зробити ставку на бокс у цій стратегії, потрібно проаналізувати ситуацію. Якщо ставка буде невдалою, слід збільшити наступну (застосувати «Догон»). Порада: ставка ризикована, рекомендується не ризикувати великими сумами та поставити 1-2% від депозиту.

Мета стратегії «Вилки в боксі» — гарантований виграш після укладення парі в різних конторах. Завищені кефи в США з’являються в основному через «перекоси», які створюють гравці. Причина: уболівальники укладають багато парі, провокуючи появу вилок. Приклад: боксер А з коефіцієнтами 2:1 на перемогу. Боксер Б – 2:15. Ставка в однаковому розмірі на кожний результат, дозволить отримати 10-15% від 1 ставки.

Наздоганяння на нокаут – парі на нокаут боксера, полягає на 3 раунд. Якщо нокауту не відбувається, оформляється така сама ставка, але зі збільшеною сумою. У разі виграшу гравець отримує прибуток та відшкодовує свої втрати. Важливо: уважно вивчити статистику та вибрати бій із високими шансами на перемогу.

Як поставити правильно і без ризику

Ставки на бої боксу мають стратегії, на перший погляд, все зрозуміло. На рингу два суперники (фаворит та андердог), уболівальники, що укладають парі. Але букмекери не можуть запропонувати беттер надто вигідний і простий вид спорту. БК часто завищують шанси маловідомих боксерів. Таким чином, букмекери підвищують свої шанси на дохід і ускладнюють любителям ставок на спорт зробити правильне припущення навмання. Тут просто однією випадковою припущенням не обійтися, важливо аналізувати бої, спортсменів. Аналіз складається з багатьох факторів, і їх необхідно враховувати.

Ставки на бокс Україна переважно полягають на фаворитів, тому що виходять перекоси ліній. Відповідно, коефіцієнти змінюються у бік андердогу. Що треба пам’ятати:

 • якщо у БК немає парі на нічию, ставка повертається;
 • не варто концентруватися виключно на боксі;
 • Лідер може бути готовий до бою і програти. Має бути варіант відступу;
 • Зважайте на людський фактор: травми, розтягнення, переломи, хворобу.

Боксери теж люди, тому немає 100% гарантії на виграш ставки. Навіть фаворити можуть бути не готовими до поєдинку та відігратися лише у реванші. Спортсмен може перейти до іншої вагової категорії або травмуватися. Суперники моніторять фізичний стан один одного перед боєм, тому обов’язково скористаються слабким місцем. Важливий критерій віку — що старший боєць, то гірше в нього витривалість і швидкість реакції.

Вивчаємо коефіцієнти на андердогу

Часто котирування андердогу завищені, а кефи на лідера – навпаки. Сучасний бокс пропонує бої за участю справжніх профі своєї справи – бійців, які напрацьовували репутацію роками. Боксерів, яких не перемогли, майже не лишилося. Тому судити про фаворитів як про переможців не можна. Зробити точні ставки на бокс прогнози неможливо. Завжди існує ризик зробити неправильне припущення, і навіть прогнози від провідних аналітиків що неспроможні гарантувати стовідсоткового результату. Не варто піддаватися на емоційну складову та бігти за завищеними коефіцієнтами на слабких боксерів, таке дуже часто спостерігається у букмекерських конторах. Але з іншого боку, варто розуміти, що не завжди сильний боксер — це стовідсоткова перемога. На підсумковий результат впливає безліч факторів, у тому числі й особові складові учасників бою.

Навіть якщо коефіцієнти на лідера занижені, не потрібно засмучуватися і змінювати стратегію. Зробити ставку на бокс все одно варто. У боксі є місце сенсації, а точний результат невідомий. Перемога фаворита — значить, відсутність шоу, яке потрібне глядачам. Буває, що надто впевнені у собі спортсмени програють у першому ж раунді. Навіть за ставкою, що програла, можна розраховувати на реванш.

Прогнози і ставки :

Поради для виграшних ставок

Рекомендується вивчити ставки на бокс відгуки на форумах букмекерських контор. Вони формуються на підставі досвіду беттерів та реальних порад щодо гри. Ось кілька чинних порад:

 • парі полягає на досвідченого та грамотного спортсмена;
 • враховується комерційна сторона правочину;
 • враховується антропометрія боксера;
 • вибирається вольовий та сильний духом боєць;
 • не можна покладатися удари.

Немає єдиної правильної поради, як правильно робити ставки на бокс. Вибирати потрібно спортсмена, який дотримується своєї стратегії та тактики боротьби. Він має вміти розподіляти свої сили під час бою. Професіонал своєї справи сам змусить опонента грати за його правилами.

Бокс — не лише спорт, а й комерція, розважальне та вигідне шоу. Коли боєць дає надії та перспективний, йому допомагають вийти на професійний рівень. Антропометрія це також важливий пункт оцінювання. Обов’язково потрібно враховувати вагу боксера, що від природи. Маса тіла, отримана внаслідок вправ, дієт, не враховується. Оцінювати необхідно візуально, у процесі зважування. Важливо пам’ятати про довжину рук і зростання.

Краще поставити ставки на бокс на сильного духом, вольового боксера. Дуже сильно впливає на результат наполегливість та бажання перемогти. Ніколи не можна покладатися на удар лідера, на нокаут. Нокаут добрий лише з гідним суперником. Професіонал ніколи не підпустить себе близько противника і не дозволить нокаутувати себе.

Плюси та мінуси ставок на бокс

Перший і найбільший плюс – індивідуальність цього виду спорту. Боєць виступає сам за себе, немає ризику програти через промах команди. Як правило, саме це дозволяє зробити точніші ставки на бокс прогнози. Такий вид парі має суттєву низку переваг, що й позначилося на підвищену популярність. Серед основних плюсів ставок на бокс можна виділити такі:

 • багато доступної інформації про бої, ставки, букмекерські контори;
 • вигідні коефіцієнти;
 • багато видів ставок;
 • різні стратегії на закладі.

Ну а щодо недоліків, то їх не так вже й багато. Говорячи про мінуси ставок на бокс, можна виділити такі особливості:

 • іноді лінію БК виставляють лише найбільш статусні бої;
 • ризик програти з причин людського фактора: – травми, погана фізична форма;
 • розпис з невеликою кількістю ставок (наприклад, лише на результат).

Нерідко відбувається скандал між суддями, коли перемога дістається лише фавориту, хоча його суперник бився краще.

У яких БК найкраще укладати парі

Вибрати контору, де краще робити ставки на бокс Україна, непросто. Українські БК рідко виводять бокс на окрему лінію, часто він поєднаний із єдиноборствами (Bellator чи ММА). Не всі спортивні парі — боротьба за титул. Найчастіше букмекери транслюють кілька боїв для розігріву, і тільки потім один, основний.

На такі події не буває повноцінного, широкого розпису. Гравець не може ставити на кількість раундів, які протримається спортсмен або нокдаун. Доступні лише парі на фори, тотали раундів та фаворита. І відповідно беттеру доводиться вибирати з того, що є, а не те, що він хоче. Рекомендується переглянути ставки на бокс на кожну БК. Іноді інших розписів, крім результату, просто немає. Бувають винятки: серйозні бої типу WBA, з повним розписом на цей вид спорту.

Огляди кращих Букмекерів контори Онлайн :

Ставки на бокс
Догори