Бонуси букмекерських контор 2022

🎁 Бонусивід 2500 ₴
🔑 Промокодина сайті БК
📲 ПрограмиAndroid, IOS
📋 Зручність реєстраціїз будь-яких пристроїв
💲 Висновок коштівпонад 250 платіжок 
📣 Служба підтримкичат, гаряча лінія 
💬 Відгукивід реальних гравців
🛒 Зручність платежівпонад 250 платіжок 

ТОП 5 Букмекерів в Україні

Заробіток на ставках досить популярний в Україні. Гравці шукають перевірені букмекерські контори, які можуть запропонувати їм вигідні умови беттінгу. Саме бонусна політика вважається проявом лояльності до клієнтів. Якщо букмекер може запропонувати вигідні бонуси для укладення парі, такий портал однозначно приверне вашу увагу. Бонусні програми сприяють збільшенню капіталу без ризиків та використання особистих коштів.
Різновиди бонусів в букмекерській конторі

Майже кожна букмекерська контора може запропонувати солідні бонуси. Вони створені для мотивації та привернення уваги. З бонусними заохоченнями гравець частіше робить ставки на спорт та отримує насолоду від якісного беттінгу.

Вітальні формати бонусів

Саме вітальний пакет бонусів стає поштовхом до реєстрації. Букмекери пропонують отримати гроші або фрібети за створення аккаунта. Після нарахування цих бонусів ви можете робити ставки без ризиків. Переважно букмекерські контори нараховують реєстраційні бонуси не лише після заповнення анкети, але й після верифікації на сайті.

Через скан паспорта букмекер перевіряє особисту, контакту інформацію гравця. Оскільки букмекери встановлюють вікові обмеження, потрібно переконатися у тому, що клієнт є повнолітнім.

Бонуси лояльності від бк

Під програмою лояльності визначають перелік бонусів, які нараховують постійним активним беттерам. Їх можна активувати з наступним поповненням рахунку.

Виділяють наступні види бонусів:

 • депозитні – залежать від суми поповнення рахунку;
 • фрібети – ставки без ризиків на певну суму;
 • бездепи – не залежать від активності та поповнення депозиту;
 • кешбек – повернення відсотка з суми витрат.

Депозитний бонус при поповненні рахунку

Букмекери часто мотивують новачків поповнити рахунок. Перший депозит супроводжується додатковим бонусом. Його розмір залежить від бонусної політики букмекера. Більшість бк пропонують 100% від суми поповнення, але зі встановленим лімітом.

Найвигідніші пропозиції букмекерів в Україні:

 • Фаворит Спорт пропонує до 2000 гривень подарунку;
 • 1xBet заохочує новачків депозитним бонусом до 3000 гривень;
 • Марафон дарую максимально 1000 гривень за поповнення депозиту.

Обмеження вітальних бонусів

Реєстраційні бонуси потрібно відіграти. Умови вейджеру фіксовані в описі бонусу. Вейджер фіксує коефіцієнт, який визначає суму ставок та терміни. Лише протягом певного часу ви можете виконати умови відіграшу. Якщо ви їх проігнорували, бонус анулюється. Однак ви можете відмовитися від бонусу та розраховувати лише на власні кошти.

Бездепи та цінні подарунки від букмекерів

Якщо бонус не пов’язаний з поповненням рахунку, він вважається бездепозитним. Цей формат вважається найбажанішим серед гравців, оскільки з нарахуванням подарунку ви можете зірвати солідний куш без використання власних коштів.

Для отримання бездепів потрібно авторизуватися на сайті. Для отримання додаткових подарунків вкажіть дату свого народження. Топові букмекери обов’язково запропонують вам щедрі бонуси до важливої дати.

Бонуси букмекерських контор

Які букмекерські контори в Україні дарують гроші за реєстрацію?

Без першого поповнення рахунку жодна букмекерська контора не пропонує бонус. Саме після внесення коштів на депозит можна розраховувати на фрібети або гроші. Саме після активації платіжної системи та особистих даних можна скористатися перевагами бонусної політики. Дарувати гроші за реєстрацію можуть нові платформи для залучення клієнтів.

Фрібети за створення аккаунта

За реєстрацію та перше поповнення рахунку букмекери можуть запропонувати фрібети. Це фіксована сума грошей, якою ви можете скористатися для створення ставок. Фрібети передбачають повернення грошей навіть у випадку, якщо ставка не зіграла.

Прогнози і ставки :

Вигідні пропозиції українських букмекерів

Розглянемо найвигідніші пропозиції букмекерських контор в Україні для новачків:

 • Фавбет нараховує 500 гривень фрібетів для створення безпечних ставок. Також новачкам гарантовано дарують до 4000 гривень – 100% від суми першого поповнення;
 • Joycasino передбачає 200 гривень фрібету при поповненні від 500 гривень;
 • 1Хbet компенсує першу програшну ставку. Ви можете розраховувати лише на одну повернення ставки.

При виборі бонусу потрібно вивчати особливості відіграшу. Лише з виконанням умов вейджеру ви отримаєте обіцяний бонус.

Кешбек у букмекерських конторах

Кешбек – це часткове повернення програшів. У фіксований період часу гравцю повертають відсоток програних коштів. Перевага кешбеку у тому, що поверненні кошти не потрібно відіграти. Ви можете скористатися цими коштами на власний розсуд.

Українські букмекери пропонують цю функцію. Наприклад, Фаворит повертає 10% від програшу, якщо за результати місяця ви програли велику суму грошей. ПаріМатч пропонує отримати 20% від програшу за один день. У Марафон можуть повернути до 1500 гривень, але ця пропозиція діє не на регулярній основі.

Інші цікаві бонуси букмекерів

Кожна букмекерська контора намагається запропонувати більшу кількість солідних виграшів. Оцінка умов вейджеру дозволяє визначити реальну цінність подарунку.

Інші бонуси, якими ви можете скористатися в букмекерських конторах:

 • Фаворит пропонує 10% від виграшу на експресах;
 • Марафон акцентує на Прем’єр Лізі, тому дарує подвійні коефіцієнти на топові події;
 • вікторини Фанспорт зі швидкими нарахуваннями бонусів;
 • Фаворит спорт надає доступ до страхування ставок.

Саме з бонусами процес заробітку стає динамічним та цікавим. Кожен беттер може скористатися доступним набором бонусів для примноження власного капіталу. Обирайте найвигідніші подарунки з оптимальними умовами вейджерів та оцінюйте їх переваги самостійно.

Огляди кращих Букмекерів контори Онлайн :

Догори