Як робити ставки на хокей

betting hockey

Основні правила і принципи ставок на хокей практично не відрізняються від парі на футбол або баскетбол. Разом з тим є деякі нюанси, які слід враховувати, якщо ви вирішили ставити на хокей. У багатьох видах спорту в будь-якому змаганні можна без особливих проблем виділити групу фаворитів і кілька аутсайдерів. У хокеї, якщо говорити про НХЛ, немає такого ж чіткого поділу на сильні і слабкі команди. Звідси безліч сенсаційних результатів і відносно невелика різниця в котируваннях. У лінії більшості букмекерських контор на перемогу фаворита в матчі можна поставити з коефіцієнтом не нижче 1.6. Відповідно, якщо, наприклад, в тоталізаторі 90% гравців поставили на одну і ту ж команду, зовсім не факт, що вона справді переможе. Розберемося, як робити ставки на хокейні матчі в букмекерських конторах.

Як робити ставки на хокей – аналіз матчів

Щоб підготуватися до ставок на хокей, потрібно врахувати відразу кілька найважливіших чинників.

 • Поточна форма команд (співвідношення перемог і поразок в останніх матчах, результативність).
 • Календар змагання (деякі клуби грають по 4 матчі за тиждень).
 • Кадрові зміни в командах, в тому числі тренерські перестановки і трансфери гравців.
 • Мотивація (в регулярному чемпіонаті багато команд не грають в повну силу, але в плей-офф завжди викладаються по максимуму).

Як робити ставки – типи парі на хокей

Хокейна лінія більшості букмекерів включає масу додаткових ринків і дозволяє зробити найбільш незвичайні ставки. Нижче перераховані найпопулярніші серед гравців результати. Перед тим, як робити ставки на хокей, ознайомтеся з найбільш популярними маркетами.

Основні і комбіновані маркети

Ставками на основні результати складно здивувати. Букмекери укладають класичні парі на основний результат матчу, тотал, фори, перемогу + тотал і т.д. Ці ринки представлені для кожного без винятку матчу: починаючи фіналом НХЛ і закінчуючи матчем аутсайдерів МХЛ. Врахуйте це перед тим, як робити ставки на хокейні матчі.

Як робити ексклюзивні ставки на хокейні матчі

Під цим маркетом слід розуміти унікальні варіанти ставок, які спеціально розробляються експертами букмекерських контор окремо для кожного матчу. Ось кілька прикладів ексклюзивних ставок, які треба враховувати, перед тим, як робити ставки на хокей:

 • гравець закине хоча б одну переможну шайбу в ході серії;
 • гравець закине в ворота суперника в третьому матчі серії;
 • у серії буде зіграно більше 6 матчів.

Успішне прогнозування таких маркетів вимагає особливої уваги і максимально ретельного аналізу лінії.

Ставки на статистику

Гравці букмекерських контор можуть укласти парі на те, скільки в матчі буде кидків по воротах, скільки хокеїсти наберуть очок за системою «гол+пас», яким буде штрафний час матчу і т.д. Варто зазначити, що статистичні ставки не можна включити в один купон зі ставками на основні результати того ж матчу.

Довгострокові ставки

Спрогнозувати результати сезону можна ще до того, як пройдуть перші матчі чемпіонату. Вгадати майбутнього чемпіона вкрай складно, але гра точно варта того, адже коефіцієнти на підсумки сезону дуже і дуже значні. Те ж саме стосується парі на точний рахунок серії. Це важливо врахувати перед тим, як робити безпрограшні ставки на хокей.

Поради, як робити безпрограшні ставки на хокей

Оформлюючи ставки на матчі НХЛ, потрібно враховувати, що в цій лізі поділ команд на фаворитів і аутсайдерів вельми умовний. Навіть в матчі першої та останньої команд турніру перемога андердога навряд чи буде супроводжуватися коефіцієнтом більше 5.0. В НХЛ і європейських першостях поділ команд за силою куди більш помітний. Це важливо для того, як робити безпрограшні ставки на хокей.

Також під час аналізу важливо розуміти, що в Національній хокейній лізі дуже щільний календар. Деякі команди можуть провести п’ять ігор за тиждень, інші – зіграти тільки тричі. Свіжість гравців в деяких випадках може мати визначальне значення при визначенні переможця.

Як робити експрес ставки на шорт хокей

Зазвичай букмекерські контори не обмежують коефіцієнти подій, що входять в купон ставки, але вводять ліміти на загальний коефіцієнт експреса. Найчастіше він обмежується значенням 1000. Досвідчені гравці радять не включати в експрес результати з високими коефіцієнтами. Найзручніше ставити з коефіцієнтами 1.2 – 1.4, які при перемножуванні дозволять отримати загальний коефіцієнт експреса від 3.0 до 5.0.

Як вибирати події для експресів?

Немає єдиного алгоритму вибору подій для експресів. При цьому можна виділити кілька рекомендацій, що дозволяють підібрати найбільш підходящі матчі:

 • ставки на перемогу в матчах, де є явний фаворит і однозначний аутсайдер;
 • ставки на тотал більше в матчі атакуючих команд і тотал менше в грі суперників, орієнтованих на захист своїх воріт;
 • тотал штрафного часу в іграх між командами, які часто порушують правила;
 • ставки на прохід команди в наступні раунд за підсумками серії плей-офф.

Трансляції хокейних матчів

В багатьох букмекерських конторах пропонуються прямі онлайн-трансляції не тільки найпопулярніших матчів, а й пересічних подій. Дивитися онлайн-трансляції можна як на офіційному сайті букмекера, так і через мобільний додаток для смартфонів. Перегляд прямих трансляцій хокейних матчів може бути корисним з точки зору аналізу гри. У процесі перегляду можна звернути увагу на деякі нюанси, які можуть вплинути на вибір результату для укладення парі, як робити ставки на шорт хокей.

Корисні поради, як правильно робити ставки на хокей

З огляду на специфіку ставок на НХЛ і відгуки самих гравців, ми вирішили виділити кілька нескладних рекомендацій для всіх, хто хоче виграти у букмекерської контори.

 1. Не потрібно намагатися вгадати результати всіх матчів, а краще вибрати пару подій і провести по ним максимально ретельний аналіз перед тим, як робити ставки на шорт хокей.

 2. Висока динаміка турніру вимагає з головою зануритися в НХЛ, щоб не упустити жодної дрібниці: трансфери, зміни тренерів, травми можуть вплинути на результат матчу і, як наслідок, ставки.

 3. Не буде зайвим робити хоча б невеликі паузи, тому якщо в лінії на завтра немає потрібних матчів, краще просто відпочити від гри.

 4. Щоб визначити, кого букмекери недооцінюють, розділіть команди на кілька категорій: фаворити, середняки й аутсайдери.

 5. Ставки ва-банк – останнє, що повинен робити розумний гравець в букмекерській конторі, як правильно робити ставки на хокей, адже великий ризик вкрай рідко призводить до бажаного результату.

Само собою, потрібно вибрати максимально підходящого букмекера, який пропонує кращі умови для ставок на НХЛ: повну лінію і розпис, вигідні коефіцієнти, швидке виведення коштів і т.д.