Ставити на хокей

Ставки на хокей, як і ставки на інші види спорту, мають свої особливості. До їх очевидним перевагам належить регулярність матчів, виходячи з яких виробляється докладний статистичний аналіз, спрощує визначення лідерів у конкретній зустрічі. Тут є як прості, так і складні моменти. Наприклад, велика кількість видалень, здатна повністю змінити хід матчу та змінити очікуваний результат на протилежний. Далі докладно розпишемо всі значущі фактори, які допоможуть зробити ставку на хокей правильно та прибутково.

Ставки на хокей

ТОП 5 Букмекерів в Україні

Ставки на хокей від професіоналів

Для початку розберемося, які бувають ставки в хокеї та розглянемо основні види, на яких спеціалізуються гравці букмекерських контор. Так само уважне прочитання нашого матеріалу вбереже новачка від найпоширеніших помилок, які роблять багато гравців-початківців з незнання і непоінформованості. Погодьтеся, якщо на Вашу думку, зроблена ставка виграла, а букмекер розрахував її як програшну, складається досить неприємне відчуття?

Види ставок на хокей

У хокейних ставках застосовуються такі основні види парі:

Один Ікс Два (основний час) – у хокеї, як і у більшості видів спорту, діє стандартна лінія з 3 результатами. За її коефіцієнтами можна зробити ставку на нічию або перемогу однієї з команд.

Тотал . Число занедбаних шайб у грі. Як правило, він завжди вважається на позначці 5,5 шайб або близько того. Також присутній індивідуальний тотал (число забитих шайб для першої чи другої команди), де коефіцієнт зазвичай варіюється в районі 3,0.

Фори . Найчастіше мають місце рівні фори від 0,5 до 1,5, якщо якась з команд виглядає потенційним переможцем. Фори більше ніж півтора, як правило, рідко зустрічаються. Відомо, що для перемоги достатньо однієї шайби, тому ставки на потенційного переможця з форою півтори та більший ризикований захід.

Менш популярними будуть:

Ставки на точний рахунок . Враховується рахунок у основний час. Даний вид є складно-прогнозованим видом ставок у хокеї.

Подвійний шанс – ставка одночасно на 2 можливі результати матчу. Традиційно їх три варіанти:
а) – перемога 1-ї команди чи нічия;
б) Х2 – перемога 2-ї команди чи нічия;
в) 12 – перемога 1-ї або перемога 2-ї команди.

Ставка на прохід . Даний вид передбачає вгадати турнірну долю команди, переможця або на прохід у наступний етап змагання (володар Кубка Стенлі, переможець дивізіону, хто вийде у плей-офф НХЛ, переможець групового етапу або переможець Чемпіонату світу тощо).

На якій стадії завершиться матч . Тут можливі три варіанти результатів: основний час, овертайм та буліти.

Ставка на наступний гол . Досить цікавий вид ставок, що оптимально підійде для гри в live (докладно див. нижче).

Особливості хокейних ставок

1. Звертаємо Вашу увагу на те , що перед тим як зробити свою першу ставку на хокей і почати вивчати коефіцієнти, будьте особливо уважні і насамперед перегляньте правила даної БК. Справа в тому, що більшість контор приймають ставки на основний час гри, інші букмекерські контори – з урахуванням овертайму, а іноді і булітів. Найправильніші (на нашу думку) приймають всі варіанти з обов’язковим відображенням цих моментів.

2. Часте проведення матчів та хокейних турнірів дозволяє більш точно оцінювати форму команд та спостерігати об’єктивну статистику. Завдяки формату даного виду спорту слід аналізувати лише останні ігри та протистояння, не заглиблюючись у минулорічні турніри.

3. Часті видалення. Це окрема тема у хокей, завдяки якій найчастіше одна команда грає у більшості, а інша у меншості.

4. Лайв-ставки – найвигідніші ставки на хокей. Саме ці ставки вважаються найбільш прогнозованими та прохідними.

Аналіз майбутнього матчу

Визначившись із правилами букмекера можна переходити до аналізу майбутнього матчу. Аналіз майбутньої гри повинен включати дослідження багатьох факторів, таких як:

1. У якій формі команди зараз. У програшній чи виграшній серії знаходяться команди, які тотали матчі в поєдинках цих суперників. Часто аутсайдер, який перебуває у хорошій формі, здобуває перемогу над сильнішою командою.

2. Результати команд у гостьових матчах, у домашніх матчах, залежно від того, де відбувається гра в аналізованому на даний момент матчі. Знову слід досліджувати як результат ігор, і їх результативність. Часто команди демонструють різні результати, граючи на виїзді і домашньої арені.

3. Якщо матч триває не на початку сезону, потрібно проаналізувати результати ігор суперників між собою у поточному році.

4. Не зайвим буде згадати, якою була історія протистояння минулого сезону. Інформація за колишніми роками для NHL не настільки актуальна, тому що трансфери, що регулярно здійснюються, вносять істотні корективи в сили команд.

5. Істотний вплив на результат матчу мають такі приватні події: зміна тренера команди, вихід резервного голкіпера, травма ключового гравця. Останні два фактори негативно впливають на результат команди, а перший – позитивно. Найчастіше команда перемагає в наступному матчі після приходу нового коуча.

Робимо ставку на хокей

Вивчивши основні правила, рекомендації та особливості хокейних поєдинків, а також проаналізувавши команди, можна переходити безпосередньо до ставок. Ставки у хокеї бувають як передматчеві, так і ставки live (під час трансляції). На перший вид було сказано багато, але саме live ставки в хокеї багато гравців вважають найбільш цікавими, тому на них ми зупинимося докладніше.

Найпрохідніші в хокеї Live-ставки

Найбільш прохідні в хокеї live-ставки – наскільки вірним є це твердження? Дане твердження має місце виходячи з того, що специфіка даного виду спорту дозволяє оцінювати реальні сили противників і оперативно визначити розстановку сил команд, для цього достатньо на кілька хвилин заглянути в трансляцію поєдинку. Завдяки частим видаленням команди регулярно грають у меншості, що створює перевагу та збільшує шанси на прохід для певних видів ставок. При цьому рахунок на табло у хокеї змінюється регулярно. Бувають і «сухі» матчі, і щоб не потрапляти на такі, слід так само «включатися» і аналізувати. Серед основних підказок: це відбір забивних команд, а також попередній перегляд у лайві початку поєдинку, рахунки та розміщення тоталів з коефіцієнтами.

Наприклад, з таким матчем як Серветт – Цюріх Лайонз ( див. скрін нижче ) можна і потрібно працювати! Хороша результативність у першому періоді, команди приблизно рівні під силу і рухаються поруч у турнірній таблиці, що дає певну перевагу за наведеними нижче видами ставок. Також, крім індивідуальних тоталів і «хто заб’є наступний гол» тут за рахунку 2:1 слід звернути увагу на такі цікаві ставки як «перегони до 3-х голів» та «час 4-го гола (до/після 30/35 хв.) .)»

Плюси:

Закономірним фактором у матчах фаворита проти фаворита або аутсайдера проти аутсайдера є те, що у більшості матчів приблизно рівних за силами команд після забитого голу ініціатива переходить стороні, що відстає. Цей фактор дуже добре застосовується у live-ставках на наступний гол. Тому у вищевказаному прикладі Серветт – Цюріх Лайонз однією з оптимальних ставок може бути ставка на наступний гол заб’є Лайонз.

Як відомо, за порушення у хокеї передбачені видалення, і залежно від грубості суддя може видалити спортсмена на 2 або 5 хвилин або зовсім до кінця матчу. У такому разі одна з команд залишається у меншості. Якщо ж команда, яка має чисельну перевагу, закине шайбу, вважатиметься, що її більшість «реалізована» і порушник вийде на лід. Згідно зі статистикою, реалізація своєї більшості становить приблизно 20%. Але разом із переглядом поєдинку, відсоток ймовірності може значно зрости.

Саме тому ставки на тотали та ставки на «наступний гол» у Лайві є найбільш цікавими та прогнозованими.

Однак, не все так просто, тому що live-ставки мають свої мінуси. Відразу обмовимося, що ці мінуси швидше відносяться до вибору того чи іншого букмекера.

Мінуси:

– Завдяки частоті реалізації букмекери регулярно зупиняють прийом ставок у live. Як правило, це відбувається після зміни рахунку на табло. Деякі БК забороняють прийом ставок, коли та чи інша команда залишається у меншості. Все це значно ускладнює гру в live.

– Ліміти на суми ставок у live-режимі часто не радують. Як правило, з НХЛ питань не виникає, але на інші змагання деякі букмекерські контори можуть встановлювати максимальну ставку не більше ніж 25$.

В принципі, все це характерно для вітчизняних, а також для більшості зарубіжних букмекерських контор, але є низка контор, званих у народі «професійні», які ігнорують ці типові регламенти. Тому з цим можна боротися, зареєструвавшись у таких ТОП-конторах, представлених на нашому сайті

Стратегії у ставках на хокей

Уважно вивчивши зазначені особливості та рекомендації, Ви вже подумки повинні сформувати для себе подальшу схему та стратегію ставок на хокейні матчі. Більшість при виборі стратегії дивитиметься у бік лайву, в той же час не слід ігнорувати і перед-матч.

Перед-матч

Тут слід звернути увагу на той самий тотал. Наведемо основні моделі, які притаманні хокейних тоталів.

а) Лідер проти аутсайдера . Згідно зі статистичними даними, більшість ігор при такому розміщенні закінчується на тотал більше.

б) Аутсайдер проти лідера . Домашні виступи аутсайдерів проти лідера, зазвичай, зводяться до стримування первинного тиску противника. Аутсайдери в основному грають «від оборони», тому тут статистика віддає більшість результатів тотал менше.

в) Лідер проти лідера . Ця модель є непередбачуваною. Припустити хід поєдинку між рівними суперниками до його початку можна лише при відмінних знаннях даного виду спорту, розумінні стилів гри кожної команди та передбачанні малюнку чи моделі майбутньої гри.

Зверніть увагу, що аналіз статистики у даній стратегії ставок не дає повної та об’єктивної картини майбутнього матчу. Ця стратегія базується на Вашій поінформованості про гру, у т.ч. індивідуальних стилів та стані команд, тому її успіх закладено у правильному розставленні пріоритетів та припущенні моделі майбутньої гри.

Гра на тоталах може виступати як самостійна стратегія, водночас її можна доопрацьовувати, комбінувати та використовувати у комплексі з уже відомими стратегіями ставок.

Лайв

Що стосується гри в live, то багато хто для себе вже підібрав основні результати та варіанти, на яких будуватиметься стратегія ведення гри на хокейних матчах. Наприклад, гра на тоталах або ставки на “наступний гол” у Лайві можуть бути використані як окрема стратегія.

Так само в лайві, як і в передматчі, непоганою моделлю буде комбінування ставок. Так, при аналізі результату матчу (П1 або П2), часом стає очевидним і традиційний тотал більше/менше 5,5. Така об’єднана двовихідка (П1 або П2 + тотал голів), як правило, має під собою дуже гідний коефіцієнт.

Якщо говорити про стандартні моделі – стратегії, то крім «Вилок», які працюють у всіх видах спорту, у хокеї рекомендуємо звернути на стратегію «Коридори». Як пересічні результати тут можна використовувати тотали або фори.

Рекомендуємо звернути увагу на стратегію «Щукіна», оптимізовану під хокей. За стратегією слід ставити на гол кожного із суперників у наступному періоді. Суть полягає у проставленні протилежних ставок на наступний гол для кожної команди у різних конторах. Таким чином, вкладаємо обидві ставки в коридор, де ймовірність програшу обох ставок вкрай низька.

Аналіз матчів та фактори, що впливають на результати

Для підготовки кращого прогнозу на хокейний матч потрібно враховувати одразу кілька важливих критеріїв:

 • поточна форма команда (результати останніх 5-10 матчів в різних турнірах);
 • календар турніру (інколи команди грають по 3-4 матчі на тиждень);
 • кадрові зміни (травми, дискваліфікації, трансфери);
 • мотивація та перспективи (деякими матчами можна пожертвувати, щоб підійти до вирішальних ігор в кращому стані).

Основні типи ставок на хокей

Топові букмекерські контори пропонують приблизно однаковий вибір ставок. Ось кілька маркетів, котрі користуються найбільшою популярністю серед гравців.

Основні маркети та подвійні результати

Абсолютно всі букмекери пропонують поставити на перемогу однієї з команд або нічию. Також приймаються парі на результати окремих періодів. До найпопулярніших ставок також слід віднести тотали та фори. Вони бувають азійськими або європейськими, можуть стосуватися всього матчу або окремої його частини.

Ексклюзивні маркети в хокейній лінії

Більшість контор використовують типові лінії, лише деякі букмекери пропонують поставити на справді ексклюзивні маркети. Наведемо кілька прикладів таких результатів:

 • гравець відмітиться хоча б однією переможною шайбою в серії;
 • гравець відмітиться голом у вказаному матчі серії плей-офф;
 • серія затягнеться більше ніж на шість матчів.

Для успішного прогнозування таких маркетів потрібно детально вивчати передматчеві розклади та всю доступну інформацію.

Ставки на статистичні показники хокейних матчів

Чимало букмекерських контор пропонують поставити на те, скільки буде в конкретному матчі кидків, як зіграють спортсмени за системою «гол+пас», яким буде загальний штрафний час матчу. Якщо ви переважно ставите експресами, майте на увазі, що ставки на статистику не вдасться комбінувати з основними маркетами того ж самого матчу.

Довгострокові ставки

До окремого розділу лінії часто додаються ставки, результати яких можуть бути відомі лише через кілька тижнів або місяців. Наприклад, можна поставити на майбутнього чемпіона, кращого бомбардира, кращого гравця серії тощо. Також до довгострокових ставок належать парі на точний рахунок серії плей-офф.

Особливості експресів на хокей

Більшість букмекерів не обмежують коефіцієнти окремих матчів, що входять в купон ставки-експресу. Проте деякі обмеження можливі щодо загального коефіцієнту експресу. Як правило, загальний коефіцієнт експресу не може перевищувати 1000.

Огляди кращих Букмекерів контори Онлайн :

Як підбирати події для експресів?

Немає загальних порад щодо вибору матчів для ставок на хокей. Однак можна виділити кілька рекомендацій, які дозволять обрати найбільш підходящі матчі:

 • ставки на перемогу в матчах, де я очевидний фаворит;
 • ставки на тотал більше в матчах атакуючих команд;
 • тотали штрафного часу є сенс прогнозувати, коли зустрічаються відносно грубі команди;
 • ставки на прохід до наступного раунду плей-офф за результатами серії.

Трансляції хокейних матчів

В деяких букмекерських конторах гравцям запропоновані онлайн-трансляції не лише найбільш популярних матчів, а й рядових зустрічей в пересічних турнірах. Перегляд прямих трансляцій може бути корисним, якщо ви віддаєте перевагу лайв-ставкам. В такому разі ви можете помітити певні важливі особливості, які неможливо знайти в передматчевій лінії або в статистичних даних.

Корисні поради для ставок на хокейні матчі в НХЛ

Національна хокейна ліга – це найбільш відомий та популярний турнір в світі. Всі без винятку букмекери приймають ставки на матчі цього турніру. Ось кілька рекомендацій, що будуть корисні гравцям для ставок на ігри НХЛ.

 1. Краще обрати 2-3 матчі та провести детальний аналіз, ніж намагатися спрогнозувати 10+ результатів.
 2. НХЛ – дуже динамічна ліга, тож важливо слідкувати за всіма новинами турніру: від травм до трансферів.
 3. Якщо в лінії немає жодного підходящого матчу, краще зробити перерву та не ставити певний час.
 4. Ставки ва-банк на дистанції рано чи пізно призводять до втрати всього банку.

Для того, щоб робити вигідні ставки на хокей, важливо обрати кращого букмекера. Зверніть увагу на глибину лінії, величину коефіцієнтів, швидкість обробки заявок на отримання виграшів та інші критерії роботи букмекерських контор.

Прогнози і ставки :

Ставити на хокей
Догори