Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Стратегії ставок на баскетбол


На даний момент існує кілька популярних стратегій ставок на баскетбол, щоб гравець міг робити вигідні ставки. Він може скористатися прогнозами на той рахунок по чвертях і лайв-варіантом. Крім того, букмекерські контори часто завищують коефіцієнти на тотал, що вкотре збільшує шанс визначити валуї. А це у беттингу прямий шанс на отримання головного призу.

Стратегія ставок на баскетбол

ТОП 5 Букмекерів в Україні


Стратегія ставок по чвертях

Матчі з баскетболу здебільшого складаються з чотирьох чвертей, кожен із яких триває 10 хв. У НБА трохи більше, він становить 12 хв. Стратегії ставок на баскетбол , встановлені по чвертях, визначаються в лайві за допомогою методу наздоганення. Існує варіант, який дозволяє ставити на переможний результат «темної конячки», представлений в одній із чвертей, оскільки саме 9 із 10 варіантів матчів не можуть закінчитися з перевагою єдиної команди у різних періодах.

Ставки на перемогу слабкої команди

Слабку команду в Беттинг прийнято називати аутсайдерами. У поєднанні з лайвами стратегіями ставок на тотал у баскетболі видають чудовий коефіцієнт з досить високою прохідністю. Як зазвичай вважаються досвідчені прогнозисти, то «андердог» змушений перемогти хоча б один раз.

Ця стратегія ставок на баскетбол тотал досить проста. Але слід зазначити, що має ряд негативних аспектів. Суть у тому, щоб робити ставки на слабку команду баскетболістів, починаючи з першого відрізка і закінчуючи фіналом. Якщо лідерам вдається виграти усі чверті поспіль, можна переходити до наступного турніру. Є модифікований варіант цієї стратегії, яка була названа Humpty Dumpty.

Ця стратегія ставок на чверті у баскетболі вимагає від гравця більш просунутого формату поділу власних коштів. Суть цієї стратегії така, щоб робити ставку саме на ту команду, яка програє в чверті, що діє. Якщо між командами не виявляється фаворита, а сторони йдуть нарівні – це найкращий варіант.

Поради від бувалих беттерів

Отже, існує кілька формальностей та порад, які слід враховувати:

  • стратегія ставок на баскетбол по чвертях розглядає можливість вкладення коштів у лайв-режимі, тому вкладати кошти слід з обережністю;
  • на перший прогноз гравці можуть робити ставку у розмірі 1.6, оскільки ця ставка не входить у «наздогін»;
  • після того, як користувач повертає першу ставку, необхідно піти з даної події;
  • не потрібно робити ставки зовсім, якщо одна з команд у разі зливає всю гру. Це може призвести до розслаблення позиції;
  • потрібна реєстрація відразу в кількох букмекерських конторах, щоб поділити кошти на кілька рахунків. Робоча стратегія ставок на баскетбол без наздоганення стане найкращим варіантом;
  • не потрібно довіряти безпрограшної стратегії на баскетбол , оскільки це лише черговий маркетинговий хід.

Модифікований варіант стратегії ставок на баскетбол у лайві задіяний на перемогу слабкої команди. Але саме такий варіант може дати свої плоди. Але у разі отримання доходу залежатиме від правильності розподілу особистих рахунків. Якщо зробити все це нерозумно, незабаром гравець отримає нульовий баланс.

Прогнози і ставки :

Тотал реальних ставок

Найкращі стратегії ставок на баскетбол у лайві – це тотал більше чи менше. Цей варіант все ще залишається популярним прогнозом. Але в даний час існує безліч фальшивих тактик, які рекомендовані до подальшого використання. Буває так, що всі новачки користувачі готові працювати, роблячи ставки на баскетбол, стратегії з яких були створені найкращими спеціалістами.

Щоб отримати найкращі стратегії ставок на баскетбол, не потрібно бути експертом у даній справі, достатньо скористатися послугами діючих прогнозистів. Робити ставку на невідомий матч не слід. Початківцям краще скористатися інформацією про тотал. У мережі користувачі знайдуть багато цікавих матеріалів, які допоможуть у навчанні Беттера.

У баскетболі тотал також поділяється на менше та більше. Повернення з цієї версії отримати просто неможливо, оскільки у розписі пропонується половина очок, наприклад: 144.5. Існує в баскетболі персональний тотал, де зазвичай приймаються ставки за загальну кількість забитих м’ячів.

Як діють прогнози?

У випадку з деякими факторами, то стратегії ставок на баскетбол можуть діяти лише у певних випадках. Якщо користувач вирішив скористатися новими можливостями і придбав один прогноз від перевірених фахівців. У будь-якому поданому випадку кожен певний проект буде задіяний після ретельної перевірки.

Найкращі фахівці зможуть виділити будь-які формальності, які в результаті можуть допомогти досягти належного результату. Стратегії за прогнозами діють у окремих випадках, хоча у разі гравець може самостійно вибирати власну позицію. Розробивши стратегію у певному форматі, можна досягти позитивного результату за досить короткий час. Таким чином, гравець може досягти потрібного результату навіть не напружуючись.

Можливо, цей підхід допоможе подивитися на цю систему з іншого боку. Готові прогнози розглядають будь-яку думку і можуть призвести до зразкового результату. Тільки розглянувши деякі нюанси, можна виділити, що здійснити всі формальності можуть всі користувачі в точному форматі.

Огляди кращих Букмекерів контори Онлайн :

Стратегії ставок на баскетбол
Догори