Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Прогнози на баскетбол


Баскетбол входить у топ найпопулярніших командних видів спорту та має безліч шанувальників у всіх країнах світу. Цю дисципліну люблять і беттори. Однак скласти грамотний прогноз на баскетбол не так просто – занадто багато факторів, що впливають на результат, необхідно врахувати за підрахунком ймовірностей. Ось чому не лише початківці, а й досвідчені гандикапери користуються професійними прогнозами на міжнародні та локальні турніри.

Прогнози на баскетбол

Провідні букмекери пропонують велику лінію на цей вид спорту та детальний розпис. На нашому порталі регулярно публікуються безкоштовні прогнози на баскетбол від професіоналів, побудовані на аналізі ігрової форми команд, статистики, мотивації та безлічі інших факторів.

ТОП 5 Букмекерів в Україні


Ставки на баскетбол

Найбільш популярні баскетбольні турніри:

  • Чемпіонат світу;
  • Чемпіонат Європи;
  • Олімпіада;
  • Євроліга та Єврокубок;
  • НБА;
  • Олімпійські ігри ВТБ.

Крім того, майже в кожній країні проводиться першість. Спеціалізація на вузькому сегменті баскетбольних змагань – один із способів для прогнозистів «прокачати» свою майстерність.

На відміну від футболу, нічийні результати в баскетболі – явище вкрай рідкісне, тому ставки на результат – це переважно парі на перемогу тієї чи іншої команди, а найчастіше з форою. Ставки на фаворитів у цьому виді спорту – не завжди правильна тактика, оскільки найчастіше на такий результат букмекери виставляють дуже низький коефіцієнт.

Більш досвідчені беттори ставлять на тотал, однак і в цьому підході є свої нюанси. Є гравці, які використовують для підрахунку тоталу комп’ютерні програми власної розробки. Однак варто враховувати, що у букмекерів програмне забезпечення у будь-якому разі набагато потужніше переграти їх на цьому полі практично неможливо.

Ще один фактор, якому треба приділяти увагу, — різниця у правилах баскетбольних поєдинків у США та Європі, що неминуче позначається на стратегії ставок. У НБА матч триває на 8 хвилин більше, є різниця за кількістю допустимих фолів. Інтерес ставок на американський баскетбол ще й у тому, що в окремому матчі будь-який аутсайдер може обіграти лідера (представити таке в умовному чемпіонаті Філіппін вкрай важко). Саме знайти таку гру допоможуть безкоштовні прогнози на ставки.

Серед переваг баскетбольних ставок – безліч регулярних турнірів та матчів по всьому світу, з яких завжди можна вибрати для себе потрібну подію.

Використовувати прогнози на НБА від професіоналів – це чудовий спосіб увійти в гру для тих, хто ще не розібрався у всіх нюансах букмекерських ставок або не має часу на аналітичні дослідження.

Безкоштовні прогнози на баскетбол

В інтернеті є безліч пропозицій із платними прогнозами на баскетбол. Проте не завжди витрати на покупку таких ставок виправдовують себе у довгостроковій та навіть короткостроковій перспективі. Перевірити рівень прогнозиста дуже непросто, а то й стежити його кілька місяців поспіль. Набагато простіше, безпечніше та ефективніше скористатися безкоштовними прогнозами на НБА та інші баскетбольні турніри.

Експерти нашого порталу мають багаторічний досвід у підготовці грамотних прогнозів, у яких враховуються як статистичні, так і ігрові фактори. Крім того, враховуються коефіцієнти букмекерських контор, які теж мають значення при прогнозуванні.

Аналітичні розбори та прев’ю від професійних прогнозистів допоможуть гравцям уникнути прикрих провалів та слідувати за успішними бетторами.

Прогнози і ставки :

Прогнози на баскетбол
Догори