Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Букмекерська контора Марафон

⭐(4/5)
🎁Бонус на перший депозит 3000 грн


🤑 НазваМарафонбет
⌛ Рік заснування1997 рік
✅ Місце заснуванняросійська Федерація
⭐ Мовні версіїRU, EN, UA +22 версії
✅ Тоталізаторє
🎁 Бонус на перший депозитні
📲 ДодатокiOS, Android
🚩 Адресаwww.marathonbet.com marathonbet.ru
☑️ Мобільна версіяє
☑️ Спортє
☑️ Трансляція матчівє
☑️ Матч-Центрє
☑️ Кіберспортє
☑️ Віртуальний спортє
☑️ Live-трансляціїє
☑️ Фінансовий беттінг
☑️ Платіжні системиMasterCard Показати Webmoney
☑️ Мінімальна ставка0,1 дол
☑️ Максимальна ставкаВизначається букмекерською конторою
☑️ Multi-Liveє
☑️ Гаряча лініяУкраїна: 0800801172; Росії: 8 10 800 290 340 11; Для дзвінків з інших країн: +44 1273 964704
☑️ Електронна пошта[email protected]

ТОП 5 Букмекерів в Україні


Букмекерська контора Марафон зараз знаходиться на піку свого розвитку. В умовах активної конкуренції букмекер суттєво зменшив маржу та розширив варіанти ставок на різні спортивні події. У зв’язку з цим порталу вдалося вийти на нові позиції рейтингів та привернути увагу великої кількості активних гравців.

marathon-bet-logo

Базова інформація про бк

Букмекерська контора з’явилася в індустрії беттінгу у 1997 році. Це російський легальний бренд, який доступний гравцям із України. Його розробники забезпечили швидкий доступ не тільки до основного порталу, але й дзеркал. З метою створення безперебійного доступу беттерам запропонували різні формати входу.

Варіативність ставок на Марафон

Букмекерська контора встановлює мінімальні значення маржі. У прематчах вона становить від 2,5 до 4,5%. Топові події супроводжуються навіть нульовим її значенням. У лайві букмекер також не перевищує цих значень, тому гравці отримують доступ до вигідних парі.

Особливості ставок з Марафон:

 • представлено понад 35 спортивних дисциплін. Окрім класичних напрямків спорту на порталі ви знайдете австралійський футбол, регбі, снукер та інші нестандартні формати;
 • не обмежуються ключовими країнами, розширюючи перелік подій менш значущими лігами;
 • запропоновані й зовсім нестандартні формати ставок, наприклад, на телевізійні шоу, музичні батли, результати виборів тощо;
 • охоплюють кіберспортивні чемпіонати.

Особливості ставок на кіберспорт

Окремими розділами виділили ставки на кіберспорт та віртуальний спорт. Ці напрямки стрімко розвиваються та мають сформовану аудиторію, тому супроводжуються великим попитом. Букмекер пропонує гідні розписи ставок на кіберспортивні чемпіонати різного рівня – від любительських поєдинків до світових змагань.

Ставки лайв супроводжуються збільшеними значеннями маржі. Вона може досягати 8%. Розписи в лайві не поступаються прематчам. Деякі події супроводжуються ще детальнішими розписами, тому привертають увагу гравців.

Ліміти ставок залежать від конкретної події. Мінімальна ставка дорівнює 3 гривням.

Бонусна політика Марафон

Ця букмекерська контора пропонує беттерам пакет бонусів, який не завжди подобається клієнтам. Програму лояльності можна вважати найслабкішою характеристикою бк. Усі доступні бонуси бк:

 • аванс для укладення парі. Якщо на депозиті не вистачає грошей для створення ставки, ви можете скористатися авансом від букмекера. З виграшем сума авансу віднімається;
 • нульова маржа на перелік подій з футболу або баскетболу;
 • гроші для створення ставок – фрібети;
 • збільшені заробітки з фіксованими відсотками за деякими подіями;
 • розіграші, вікторини тощо.

Робочі дзеркала Марафон

Українським гравцям можуть блокувати вхід до порталу. У цьому випадку слід скористатися дзеркальними посиланнями. В Україні онлайн-беттінг досі залишається поза законодавчим урегулюванням, тому інтернет-провайдери можуть блокувати доступ до офіційного порталу.

Дзеркало – це ідентичний основному сайту веб-ресурс, який зберігає усі функції, інтерфейс, меню, особливості управління. Єдина відмінність полягає у доменному імені.

Де знайти актуальні дзеркала?

Існує декілька варіантів доступу до актуального дзеркального посилання. Ви можете зробити це наступними способами:

 • звернутися до служби підтримки бк;
 • знайти актуальну інформацію в телеграм-каналі;
 • долучитися до тематичних форумів, де публікують актуальні дзеркала;
 • завантажити програму «дзеркало» на сайті Марафон;
 • скористатися розширенням для браузера.

Меню та розділи порталу Марафон

Увесь азартний контент зручно класифіковано за напрямками. Ви зможете перейти до одного з наступних розділів, які розміщені на стартовій сторінці бк:

 • ставки на спорт – усі формати беттінгу в прематчах;
 • ставки в форматі реального часу;
 • казино – відкривається доступ до відбірних слотів понад 30 провайдерів;
 • кіберспорт – представлені кіберспортивні чемпіонати;
 • лотереї;
 • фінансові ставки;
 • ставки на віртуальний спорт.

В мобільній версії меню укомплектовано. Меню адаптовано під управління з гаджетів, тому вам зручно буде перейти до необхідного розділу. Доступ з мобільного представлений у двох форматах – спеціальна версія або додаток.

Ви можете встановити додаток, який забезпечить безперебійний доступ до бк з економією трафіку.

Огляд відгуків про бк Марафон

Щодня близько 40 клієнтів користуються можливостями букмекерської контори. В азартній сфері складно уявити лише позитивні оцінки. Більшість суперечливих відгуків пов’язані з тим, що портал ставок на спорт не виправдав очікувань гравців. Це пояснюється ігноруванням правил беттерами та потенційними програшами, які неможливо виключити.

Отримання прибутку з Марафон

Для гравців з Україні найпопулярнішими способами отримання грошей з депозиту вважаються банківські картки та електронні гаманці. Букмекер не встановлює комісію, тому вона залежить лише від обраної платіжної системи.

Відгуки про букмекерську контору підкреслюють можливість отримання прибутку без перешкод. Гравці можуть розраховувати на отримання грошей після результатів події. Обмежити доступ до транзакції бк можуть у випадку підозри з боку адміністрації в проведені шахрайської грошової транзакції.

Переваги та недоліки Марафон

Ключовими плюсами Марафон вважають високі коефіцієнти, які відкривають можливості отримання солідних прибутків. Мінусами вважають класичний дизайн. Просте оформлення та відсутність «родзинки» не завжди привертають увагу новачків.

Цей бренд гарантує грошові виплати, тому ви маєте звернути увагу на нього. Претензій до швидких розрахунків ставок немає.

Прогнози і ставки :

Букмекерська контора Марафон
Догори