Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Школа беттінга

⭐(5/5)
Бонус на перший депозит 4500 грн
Індустрія ставок на спортивні події активно розвивається, залучаючи з кожним днем дедалі більше азартних людей. Контори пропонують привабливі пропозиції в лініях, а сучасні онлайн БК можуть бути доступні у будь-якій точці планети, де є інтернет. Такі умови дозволяють зайнятися ставками навіть тим, хто до цього не відчував інтересу до такої розваги.

Не важливо, який саме тип протистояння обрано беттором, всі ставки в букмекерських конторах спираються на базові ринки основних результатів, фор, тоталів та подвійних шансів. Розібратися в технології укладання парі та видах ставок – першочергове завдання кожного новачка та недосвідченого беттора. База залишається незмінною навіть за виконання ставок на додаткові результати, а чи не основні. Базова типологія допоможе простіше працювати з різновидом парі та збирати виграшні комбінації, ґрунтуючись на використанні ефективних стратегій.

Тактики гри у БК

У букмекерській конторі можна не лише приємно провести час, а й реально заробити. Щоразу вигадуються нові схеми, які дозволяють стабільно отримувати прибуток, якщо вміло їх застосовувати. Відразу варто зазначити, що безпрограшних стратегій та тактик не існує, але при правильному використанні можна значно скоротити відсоток втрат та збільшити кількість виграшів. Серед найвідоміших та найефективніших тактик, які згодом будуть використовуватись у різних видах ставок, можна відзначити наступні:

  1. Флет. Має на увазі різновид парі з однаковими рівнями сум, при цьому котирування або інші фактори не повинні впливати на це. Нашими спеціалістами рекомендується виділяти для цього не більше 10 % банку. У букмекерській конторі завжди необхідно обмежувати себе проміжними цілями, наприклад, зі збільшенням банку на 20% необхідно зупинитися.
  2. Вилки. Варіант, у якому вибирається дві БК, а ставки робляться на протилежні результати. При вмілому використанні стратегія може вважатися безпрограшною. Суть полягає у різниці коефіцієнтів, яка повинна залишити беттора в плюсі, незалежно від результату. Докладніше про вилки можна дізнатися з цієї статті.
  3. Мартінгейл. Один із найсуперечливіших видів ставок, що використовуються в БК. Суть полягає у постійному збільшенні суми парі при невдачі покриття витрат. Вона часто застосовується у казино та інших азартних розвагах. Для застосування такої тактики необхідно мати великий банк, адже у разі кількох невдач поспіль сума ставки може досягати величезних розмірів. Найкраще вибирати команду на спаді із програшами до 10 зустрічей. Коефіцієнти можна підбирати приблизно однакові, але вони можуть різнитися. Важливо, щоб кожне наступне заклад у разі проходу перекривало програші від попередніх, тому потрібно розраховувати кожен хід. Для впевненості можна отримати калькулятор.
  4. Розгін. Ставки за такою системою мають на увазі ва-банк за невеликим коефіцієнтом. Наприклад, при сумі 1000 грн на кеф у розмірі 1.25. чистий прибуток буде у розмірі 250 грн, і наступна ставка має становити 1250 грн тощо.

Увага! Жодна стратегія не дасть стовідсоткового результату. Ставки завжди пов’язані з певним ризиком, тому потрібно бути готовим до випадкової невдачі. Крім іншого, деякі БК ведуть боротьбу з «вилочниками» і зовсім не люблять користувачів, що виграють часто і багато. Порушення правил може загрожувати блокуванням облікового запису та коштів на рахунку.

Ординар (одиночна)

Поодинокі ставки часто використовуються не лише професійними бетторами, а й новачками. Найчастіше це перша ставка нового зареєстрованого користувача БК. Такий варіант має на увазі парі на один вихід у лінії. Професіонали показують хороші результати на дальній дистанції, використовуючи одні ординари, адже все залежить лише від однієї події, що одночасно полегшує, але іноді ускладнює процес.

Основні результати поділяються на 3 ставки: перемога, поразка та нічийний результат. Додаткові результати мають на увазі подвійні шанси, фори та тотали. Букмекерські сайти регулярно пропонують сучасні комбіновані основні результати: тотал + результат матчу, перемога в таймі/матчі, часові інтервали, очки гравців і т.д. Незважаючи на те, що лінія у популярних БК досить різноманітна, базова термінологія залишається незмінною.

Подвійний шанс

Такий варіант ставки має на увазі додаткову страховку для беттора. Наприклад , футбол, хокей або рідше баскетбол мають на увазі можливість вибору переможця, який програв і нічийний результат. Таке парі полягає частіше на перемогу та нічийний результат , значно збільшуючи тим самим відсоток проходу.

Тотали

Підійдуть тим, хто любить вивчати індивідуальну статистику спортсменів чи команд. У будь-якій зустрічі завжди важливим є результат, який вказаний у типі взятих геймів, забитих м’ячів, закинутих шайб, пробитих штрафних, отриманих видалень тощо. Якщо немає впевненості у ставці на переможця, то можна спробувати спрогнозувати тотал зустрічі.

Фори (гандикапи)

На лідера в 99% випадків дають низький коефіцієнт, тому такими ставками рідко вдається отримати добрий прибуток. У цьому випадку беттори вибирають умовну перевагу, з якою спортсмен чи команда виграє. Такими ставками букмекери зрівнюють шанси суперників. Якщо беттор прогнозує перемогу лідера з конкретною різницею кількості голів, тоді така ставка стане оптимальним варіантом отримання хорошого прибутку.

Експреси

Поодинокими ставками можна сформувати експрес. Декілька одиночних ставок зі своїми рівнями коефіцієнтів перемножуються в рамках одного купону парі, завдяки чому вдається виграти солідну суму навіть з невеликих коефіцієнтів. Початківцям краще не поспішати з таким видом парі. Багато хто переоцінює свої можливості, через що кидають беттинг вже на самому початку шляху.

Увага! Експрес ставка обмежується букмекерами, виходячи зі своїх правил. Не можна ставити на події, що дублюються або пов’язані. Якщо ставка стосується виходу двох команд з однієї групи в плей-офф, тоді букмекер не прийме її. Така сама ситуація і з перемогою певної команди з її подальшим проходом по турнірній таблиці.

Експрес ставка має на увазі під собою одночасно 2 і більше подій в 1 купоні. Якщо хоч одна з обраних подій не буде зіграна, програє вся ставка. Прохід обумовлений лише виграшем усіх вибраних подій. Експрес ставка є більш актуальною для професійних бетторів або тих, хто вже має впевнену теоретичну та практичну базу в ординарах. Основна помилка новачків у тому, що намагаються набрати в один купон максимальну кількість подій. І тут необхідно розуміти, що з кожним новим подією, збільшується як загальний коефіцієнт, а й ризик програшу.

Інструкція

Перед тим як зробити ставку на експрес, важливо правильно навчитися рахувати коефіцієнти. Для прикладу потрібно взяти всі обрані події та перемножити їх кефи: 1.75, 1.23, 1.50, 2.20. Загальний коефіцієнт на купон становитиме 7.10. Таким чином, при ставці 1000 грн, виграш складе 7100 грн, але тільки в тому випадку, якщо ставка зайде. Важливо врахувати інший момент: якщо за нашою формулою скасовуються 2 останні події, через перенесення матчу або інших обставин, тоді формула розрахунку виглядатиме таким чином: 1.75×1, 1.23x1x1. Загальний коефіцієнт становитиме 2.15, що принесе з 1000 грн – 2150 грн.

Системи

Такими ставками найкраще захоплюватися лише після ретельного вивчення всіх попередніх варіантів. Це складний варіант мультипарі. До нього входить кілька експресів, тому розрахунок має бути максимально точним. Деякі БК пропонують вже готові шаблони систем, завдяки яким досвідчені беттори можуть швидко зробити ставку, не гаючи часу.

У систему входить одночасно кілька експресів по кілька подій. Якщо одна з подій в експресі не зіграла, тоді весь експрес вважається програшним, але система грає далі, розраховуючись за коефіцієнтами без нього. Докладний розрахунок системи з прикладами можна розглянути за посиланням.

Лайв та прематч

Усі парі можна поділити на ті, що робляться в режимі реального часу та передматчеві. Особливість лайв ставок полягає в тому, що навіть у разі неправильної оцінки та аналізу можна виправити ситуацію під час події. Не обов’язково робити коригування у межах однієї БК. Іноді парі на прематч можна укласти в одного букмекера, а “наздогнати” парі в іншого, що дозволить повернути свої кошти, а за кращого розкладу – відігратися з вигодою.

Поради новачкам

Незалежно від того, яка буде обрана ставка, новачкам рекомендується приділити увагу тим подіям, спортсмени чи команди якого найбільш відомі та вивчені беттором. Ми радимо починати з тенісу. Порівнюючи із зустрічами команд, у тенісі набагато простіше провести аналіз двох спортсменів, замість усієї команди загалом і потім кожного гравця зокрема.

Звичайно, досягти позитивного результату можна лише за відповідального та серйозного підходу до процесу. Спочатку краще не зловживати системами та експресами, а набити руку на ординарах. Тільки досягнувши максимального рівня в одиночних ставках, можна почати на ділі застосовувати отриманий досвід у експресах. Важливо повною мірою зануритися в цей процес, намагатися помічати різні моменти, які на перший погляд можуть бути не видно беттору-початківцю. Маючи щільну теоретичну базу, награну на тенісі, можна сміливо переходити до інших подій.

Школа беттінга
Догори