Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Як відіграти бонусний рахунок 1хставка?

Промокодом називають комбінацію символів, що дає її власнику право отримання певних преференцій. Наприклад, у букмекерських конторах за допомогою промокодів збільшують максимальний розмір бонусу за реєстрацію.

Що дає промокод у 1xstavka?

Промокод 1хСтавка під час реєстрації дозволяє збільшити бонус за реєстрацію в 2 рази. Проте, промокод 1хСтавка можна використовувати не завжди, а лише у період проведення відповідної акції. Якщо ввести промокод, коли акції немає, то ніякого ефекту від нього не буде. Промокод слід вводити в поле, призначене для цього.

У 1хСтавку можна використовувати промокоди, тільки в періоди проведення акцій, коли вони є актуальними. Під час проведення акцій максимальний розмір бонусу може бути збільшений у 2 рази за наявності промокоду у клієнта, який вперше реєструється в 1хСтавка.

Гравець має розуміти, що навіть збільшений розмір бонусу слід відіграти. Бонуси відіграються у триразовому розмірі ставками типу експрес із трьох або більше подій з коефіцієнтами не менше ніж 1,50. Якщо бонус вдалося відіграти у строк та за правилами, він буде зарахований гравцеві на депозит. Тому використання промокоду ще не гарантує якихось привілеїв гравцю.

Новий гравець, який реєструється в БК 1хСтавка, за бажання може дати згоду на отримання якогось із трьох видів бонусів: кешбек; страховку; бонус для поповнення першого депозиту. Гравець повинен вибрати один із запропонованих варіантів або не вибирати нічого. Після того, як отриманий бонус буде відіграний, на ігровий рахунок беттора зараховується сума, що дорівнює розміру залишку бонусних коштів, але не більше за суму самого бонусу.

Де взяти промокод для 1хставки?

Промокод для 1хСтавка можна знайти на спеціалізованих інтернет-ресурсах, що займаються висвітленням діяльності букмекерських контор. На цих ресурсах постійно у вільному доступі публікуються промокоди для різних букмекерських контор, у тому числі, і для 1хСтавка. Однак, перш ніж брати промокод і використовувати його при реєстрації, гравець повинен уточнити на офіційному сайті 1хСтавка про його працездатність. Якщо жодних акційних пропозицій з використанням контора не пропонує, то запровадження промокоду безглуздо. Найкраще це питання уточнити у службі підтримки контори, яка точно скаже, чи приймаються зараз промокоди при реєстрації нових користувачів.

Як отримати промокод?

Промокод можна отримати на спеціалізованому інтернет-ресурсі або у довіреної особи, яка займається розповсюдженням промокодів. Щоб отримати промокод, потрібно зайти на сторінку, де надаються промокоди, і скопіювати його в буфер обміну, виділивши протяжкою миші та натиснувши комбінацію клавіш Cntrl+C. Після цього скопійований промокод слід вставити у відповідне поле у реєстраційному вікні на сайті 1хСтавка. Для цього потрібно встановити курси в полі промокоду та натиснути комбінацію клавіш Cntrl+V.

У жодному разі не слід купувати промокоди за гроші. По-перше, немає жодної гарантії, що промокод робітник, по-друге, покупка робочого промокоду не гарантує отримання прибутку клієнта.

Як відіграти бонусний рахунок 1хставка?
Догори