Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Стратегії ставок на теніс


Великий теніс вважається дуже динамічною та цікавою грою. Як і будь-який інший вид спорту, він привертає увагу бетторів – людей, які роблять ставки на спорт на той чи інший результат матчів з метою отримання виграшу. У букмекерській діяльності турніри з тенісу мають певну перевагу, порівняно з футбольними матчами, оскільки вони проводяться регулярно протягом року, а результати гри легше прогнозувати.

Стратегії на теніс - Як робити ставки на теніс

ТОП 5 Букмекерів в Україні


Для того, щоб навчитися успішно робити ставки на теніс, слід добре вникнути у специфіку цього виду спорту, вивчити правила гри та ознайомитись з інформацією про популярних гравців. Специфіка гри дозволяє робити ставки на результат матчу, тотал геймів, рахунок та багато інших показників.

До питання вибору матчів під час укладання парі потрібно поставитися дуже серйозно, оскільки цей фактор може стати ключовим у характері гри та її результаті. Як показує практика, найкращим варіантом для ставок є статусні турніри, такі як Кубок Девіса, Вімблдон, турніри Великого шолома. Зазвичай у таких змаганнях спортсмени мають хорошу підготовку та сильну мотивацію.

Заробити можна на ставках на будь-які турніри, якщо вникнути у тонкощі цього виду спорту, а також використовуючи відомі беттингові стратегії.

Стратегії ставок на теніс

Популярні принципи прогнозування результатів тенісних матчів є затребуваними, тому що за їх допомогою можна підвищити ефективність беттингу, тим самим отримавши дохід. Враховуючи специфіку тенісу, гравці букмекерських контор воліють робити ставки в режимі лайв, тобто під час матчу. Оскільки до початку гри лінія букмекерської контори перебуває у балансі і знайти хороший коефіцієнт проблематично, беттори очікують початку змагань і намагаються визначитися зі стратегією ставок.

Сфера спортивного беттингу налічує безліч ігрових моделей, які хоч і не можуть гарантувати 100% виграшності, але дозволяють мінімізувати ризики та використати явні переваги гри на свою користь.

Найвідомішими та дієвішими є такі стратегії:

  • Ставки на гейми

Такий тип стратегії досить складний і недосвідченим беттор не рекомендується часто його використовувати. Ставка робиться на перемогу гравця, що подає, в кожному геймі. Як відомо, тенісисти виконують подачі по черзі і в кожному окремому геймі є один подавець. Для того, щоб такий прогноз спрацював, потрібно уважно обирати матчі та досконало зіставляти сили суперників – вони повинні мати різний рівень майстерності. Складність ставки на гейма зумовлена частим використанням у ній наздогінів – подвоєння ставки в подальшому ході матчу у разі її програшу. Деякі азартні гравці не можуть вчасно зупинитись і втрачають весь банк.

  • Ставки на мережі

Прогноз на перемогу одного з гравців у сетах зазвичай робиться в лайві і вимагає дотримання таких умов – рівень професіоналізму обох гравців має бути однаковим, а попередні коефіцієнти на перемогу кожного мають відрізнятися не менше ніж на 0,5 і не більше ніж на 0.7. Коли під час матчу один із гравців перемагає у першому сеті, його коефіцієнт різко падає, а показник суперника зростає. Охочі зробити ставку в цей момент користуються зміною котирувань і ставлять другого гравця. Суть методу полягає у спостереженні за котируваннями конкретного гравця і у разі їхнього значення у розмірі 1,2 – здійснення парі проти цього тенісиста. Коли коефіцієнт знову збільшився, Беттор робить ставку на перемогу цього гравця. Парі на сеті вимагають ретельного спостереження за ходом матчу, вивчення технічних можливостей гравців,

  • Ставки на лідера

Сутність такої стратегії полягає у прогнозуванні переможця матчу, причому такі ставки можна робити як перед початком матчу, так і у лайві. Букмекерські контори зазвичай правильно та обґрунтовано складають прогнози на перемогу кожного з гравців, тому бетторам варто звертати увагу на попередні коефіцієнти тенісистів. Якщо значення показника коливається не більше 1,45-1,65, такого гравця вважатимуться сильними суперником. Уклавши парі на фаворита, гравець отримає виграш у разі перемоги тенісиста, на якого зроблено ставку. У лайві стратегія здійснюється таким чином – якщо лідер гри починає поступатися супернику, його котирування на перемогу відразу зростуть і створять можливість укладання ставки з набагато більшим коефіцієнтом. Таким чином, беттор може збільшити свій прибуток завдяки вчасному прогнозу.

  • Рахунок 40-40

Стратегія полягає у висновку парі на те, що в одному з геймів буде рахунок 40:40, причому не має значення, хто з гравців переможе. Такі ставки часто використовуються спільно зі стратегією догону, тобто якщо в одному геймі парі не виграло, то ставка подвоюється і в разі фіксації рахунку 40:40 в наступному геймі, беттор отримає подвійний виграш, яким зможе перекрити попередню невдачу. Для успішної реалізації цієї стратегії слід враховувати деякі умови:

– краще вибирати матчі, що проводяться на ґрунтовому покритті, оскільки воно сприяє тривалій та стабільній грі;

– Треба дивитися відеотрансляцію матчу, щоб оцінити можливості спортсменів вести тривалу боротьбу;

— краще розпочинати гру не з першого гейму, щоб проаналізувати дії спортсменів та дочекатися зростання коефіцієнтів;

— для ставки 40:40 найкраще підходить жіночий теніс.

  • Перше очко

Прогнозування того, хто з гравців першим заробить очко, причому це може бути як тенісист, що подає, так і приймає. Перед тим, як укладати таке парі, варто проаналізувати статистку гравців, подивитися, як часто вони отримували перше очко як на своїх, так і чужих подачах. Деякі беттори використовують у цій стратегії наздогін, коли впевнені, що гравець неодмінно заробить перше очко до закінчення матчу. Для менш досвідчених гравців краще обмежитися лише початковою ставкою.

  • Ставки на експрес

Багато букмекерських контор пропонують зробити експрес-ставки, які передбачають одночасне укладання різних ставок, коефіцієнти яких перемножуються у разі виграшу всіх подій. У випадку, коли хоч одна ставка не зіграє – анулюються і всі інші. Експреси можуть бути безпечними, коефіцієнти за якими невеликі та агресивними, з досить високими прогнозними показниками. Можна мінімізувати ризики та використовувати стратегію так званого «розумного» експреса, яка полягає у укладанні парі на спортивні події, що відбуваються у різний час. Поки перші ставки виграють, беттор оцінює ситуацію і змінює свою ставку для того, щоб збільшити виграш. Такі стратегії можуть також доповнюватися наздоганянням, від чого вони стають ще ризикованішими,

  • Точний рахунок

Ставки на рахунок широко застосовуються як досвідченими, так і бетторами-початківцями і полягають у прогнозуванні рахунку гри по сетах. Частка ймовірності за такими парами досить велика, а букмекери пропонують високі коефіцієнти, тому ця стратегія може бути досить ефективною, якщо в наступному матчі легко спрогнозувати фаворита. Перш, ніж здійснити операцію за ставкою, слід оцінити безліч факторів, таких як погодні умови, професіоналізм та стиль гри суперників, їх навички роботи на різних покриттях та особисту мотивацію.

Для того щоб ставка на рахунок стала прибутковою, слід робити її з підстраховкою, розбиваючи банк на кілька частин. Такою системою прогнозів часто користуються гравці, оскільки вона нескладна і зрозуміла, але водночас вимагає уважності та вміння прораховувати кроки наперед.

  • Парі на слив

Така стратегія дуже цікава і затребувана серед бетторів, які добре знаються на договірних матчах. Сенс такого парі полягає у передбачанні ситуації, коли сильний спортсмен навмисно програє гру слабшому супернику. Тенісист блискуче виграє перший сет, після чого всі беттори починають активно робити ставки на його перемогу, але продовження матчу наводить їх на розчарування – фаворит у наступних сетах починає сильно поступатися опоненту і в результаті програє матч. У такій ситуації букмекерські контори одержують гарний прибуток, а довірливі гравці залишаються ні з чим. Якщо ж тенісист зіграв першу частину поєдинку з хорошим відривом, можна ризикнути і зробити ставку на його програш надалі та отримати великий виграш – у цьому полягає суть стратегії на злив. Такий вид ставок є одним із найбільш ризикованих, тому слід враховувати багато факторів. Наприклад, якщо матч відноситься до престижних турнірів, навряд чи сильні тенісисти погодяться жертвувати своїм рейтингом і репутацією задля участі в сливі, а ось участь відомих професійних спортсменів на звичайних іграх з суперниками, які не відповідають їм з техніки та досвіду, має насторожити бетторів і викликати підозра про можливі домовленості.

Поради бетторам-початківцям

Гравці, що тільки-но починають свій шлях у світі беттинга не завжди здатні самостійно орієнтуватися в спортивних ситуаціях і враховувати всі тонкощі цього заняття. Тому новачкам слід пробувати свої сили спочатку в доматчевих ставках, тому що лайв дуже динамічний і потребує певного навички. Також можна скористатися підказками експертів, які у відкритому доступі можна знайти в мережі. Професіонали ретельно вивчають тенденції у всіх видах спорту, можуть дати адекватну характеристику того чи іншого гравця. Але основним завданням беттора-початківця є постійний аналіз ігор, вивчення статистики і стратегій, збір іншої інформації, яка може допомогти для складання прогнозів. Інтуїція обов’язково розвинеться з часом, але починати треба з малого.

Статті  про  букмекерські контори  від  нашої  редакції :

Стратегії ставок на теніс
Догори