Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Що означає “обидві заб’ють” у ставках на футбол?

Вивчаючи варіанти ставок, запропоновані бетторами, як новачки, і професіонали звертають увагу на варіанті “обидві заб’ють”. Така ставка передбачає наявність або відсутність голів з кожної сторони, причому підсумковий рахунок та результат матчу важливості не становлять.

обидві заб'ють

Види ставок на “обидві заб’ють”

Букмекери пропонують кілька варіантів ставок типу “обидві заб’ють”. Найпростіший і зрозуміліший варіант – ставки, орієнтовані на результат матчу загалом.

Користувач отримує можливість поставити на “Так” або “Ні”. У першому випадку необхідно, щоб кожна команда розписалася у воротах суперника як мінімум раз. Якщо після закінчення основного часу матчу (включно з доданим) нулів на табло не зафіксовано, ставка пройшла. Другий варіант має на увазі зворотну ситуацію – успіх ставки залежить від того, чи зберегла одна з команд (або обидві) свої ворота “на замку”. Якщо матч завершено (основний час), а на табло залишився щонайменше один нульовий показник, ставка проходить.

Професійні каппери, що заглиблюються у футбольну аналітику, люблять ставити на тайми. Букмекери часто пропонують варіант ставки “обидві заб’ють” на перший та другий тайм. У цій ситуації важливо спрогнозувати перебіг самої гри – коли команди люблять атакувати, а в який момент вважають за краще йти в оборону. Умови ті ж, що й для матчу загалом або команди обмінялися голами, або комусь із суперників забити не вдалося.

Пропонуються і комбіновані ставки, що об’єднують кілька результатів на один. Наприклад, можна поставити, що обидві команди заб’ють і відзначиться певний гравець. Або ж, кожна з команд відзначиться і спрогнозувати при цьому загальний тотал голів. Однак такі варіанти є досить ризикованими, оскільки необхідно, щоб усі умови ставки були виконані.

Коли вибирати ставку “обидві заб’ють”?

Ставити на результат “обидві заб’ють” необхідно, виходячи зі статистичних даних. Каппери завжди аналізують статистику команд перед тим, як робити ставку.

На які дані звертати увагу під час аналізу статистики команди? На показники забитих та пропущених м’ячів, щоб розуміти, наскільки сильні у того чи іншого суперника атака та оборона. Оптимальний варіант ставки на “обидва заб’ють” – це матчі за участю клубів, що мають потужну атакувальну лінію, але при цьому слабку оборону. Аналіз забитих та пропущених м’ячів проводиться за тривалий період (візьміть 5-10 останніх матчів). Але й заглиблюватися в історію не варто, оскільки 15-20 матчів тому команда могла бути зовсім іншою формою, з масою травмованих гравців і навіть іншим тренером.

Наприклад, ви хочете поставити на матч “Верона” – “Дженоа”. Відкриваєте статистику та дивіться останні 10 матчів “Верони”, в яких команда забивала у восьми зустрічах, а пропускала у семи поєдинках. Далі вивчаєте останні матчі генуезької команди, яка забила в 9 останніх іграх і пропустила в семи матчах. Ставка “обидві заб’ють” ідеально підходить для такого варіанту, оскільки команди багато забивають, але при цьому багато пропускають.

Важливо запам’ятати, що суперники мають бути рівними за силою, тому потрібно також вивчити позиції в чемпіонаті, якою формою знаходяться опоненти.

На які матчі краще не ставити?

Є ціла низка ігор, на які експерти не рекомендують робити ставки на кшталт “обидві заб’ють”. Звернути увагу варто різні аспекти: важливість турніру, тренерську тактику тощо.

Варіанти “обидва заб’ють” рідко проходять в іграх за участю грандів, причому в даному випадку маються на увазі як матчі грандів проти аутсайдерів, так і поєдинки лідерів між собою. Наприклад, у матчі “Барселони” проти “Мальорки” важко уявити, що гості зможуть створити небезпеку біля воріт каталонців. Якщо зважати на гру тієї ж “Барселони” проти мадридського “Атлетіко” або “Реала”, складно спрогнозувати, які завдання ставлять команди. У голові тримають і необхідний результат, і майбутні поєдинки, і обрану стратегію, тому прогнозувати результат складно.

Не варто робити ставку на кубкові матчі, де найчастіше виставляються другі склади, тому складно передбачити результат гри. Нерідко клуби з другої чи навіть третьої ліг вибивають явних фаворитів турніру. Отже, найчастіше результат не відповідає очікуванням.

Експерти зазначають, що у деяких чемпіонатах загалом низька результативність. До таких відносяться Португалія, Росія, Україна та низка інших першостей.

Ще одним фактором, який варто брати до уваги при ставці “обидва заб’ють” – це персоналія тренера. Деякі наставники вважають за краще весь матч просидіти в обороні, граючи на контратаках. Знаменитими прикладами цієї категорії є “Інтер” Жозе Моуріньо, “Челсі” Антоніо Конте, “Рубін” Курбана Бердиєва.

Переваги та недоліки стратегії “обидві команди заб’ють”

До основних переваг цієї категорії ставок на футбол відносять такі:

  • Стратегія досить проста і зрозуміла, не потрібно заглиблюватися у “вищі матерії” беттінга.
  • Високі шанси на виграш, якщо підібрано правильну пару команд (враховуючи всі рекомендації експертів).
  • Якщо вивчати аналітику, то є перспектива використовувати цей вид ставки протягом усього сезону.
  • Нерідко на варіант “обидва заб’ють” букмекери пропонують коефіцієнти більше “2”. Пропонується кілька різновидів ставок. Новачки можуть ставити на матч загалом, тоді як експерти – на конкретний тайм.
  • Стратегія також використовується у хокеї.

З недоліків ставок “обидві заб’ють” можна виділити такі:

  • Потрібен постійний моніторинг аналітики, облік забитих та пропущених м’ячів, ведення таблиць тощо.
  • Каппери повинні добре знати футбольну теорію, розумітися на тренерських тактиках, стежити за новинами. Ставки “на успіх” приречені на провал.
  • Експерти рекомендують вибирати коефіцієнти більше 1.9, оскільки статистика проходу ставок “обидві заб’ють” становить 52%.

Таким чином, стратегія ставок “обидві заб’ють”, з одного боку, універсальна і підходить навіть новачкам, а з іншого боку, потребує постійної аналітики та залучення до футбольних матчів та турнірів.

Питання та відповіді

Що таке ставка “обидві заб’ють”?

“Обидві заб’ють” – це ставка на те, що обидві команди заб’ють у ворота хоча б по одному голу або, навпаки, цього не зроблять.

Де застосовується ставка “обидві заб’ють”?

Такий вид ставок популярний у футболі та хокеї.

Які бувають види ставок на “обидві заб’ють”?

Найпопулярніший класичний варіант “Обидві заб’ють – так” (кожна команда заб’є по голу) та “Обидві заб’ють – ні” (одна команда або обидві не заб’ють). Також деякі букмекери пропонують такі види:
– ОЗ у таймі/періоді – враховуються голи окремого тайму/періоду;
– Обидві заб’ють + тотал – крім ОЗ, враховується тотал матчу;
– Обидві заб’ють + результат – додатково враховується результат поєдинку: перемога однієї зі сторін чи нічия;
– Обидві заб’ють: перший/другий тайм – вказується, чи обидві команди заб’ють у першому та другому таймі.

Прогнози і ставки :

Що означає “обидві заб’ють” у ставках на футбол?
Догори