Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Фавбет: реєстрація – як зареєструватися у Favbet

⭐(5/5)
Бонус на перший депозит 4500 грн🤑 НазваFavbet
⌛ Рік заснування1999
✅ Місце заснуванняУкраїна
⭐ Мовні версіїRU, UA
Фавбет: реєстрація

ТОП 5 Букмекерів в Україні


Переконатися в тому, що букмекерська контора Фавбет пропонує хороші можливості для любителів ставок на спорт онлайн, можна і без реєстрації. Досить зайти на сайт букмекера та побачити в лінії Favbet не лише три десятки спортивних дисциплін, але й різні спеціальні парі. На підсумки музичних та кінопремій, наукові події, розваги, політику та навіть соціальну сферу. Нічого дивного: з 1999 року букмекерська контора Фавбет пропонує гравцям на ставках вигідні коефіцієнти, широку лінію та варіативний розпис – її опрацювання залежить від популярності виду спорту, турніру, клубів і найбільш широко представлений тут футбол.

Але щоб робити онлайн ставки на спорт, на сайті Favbet без реєстрації все ж таки не обійтися. Втім, ця процедура проста, а при правильному оформленні може принести гравцям ще певні бонуси.

Правила реєстрації нового користувача БК FavBet

Реєстрація на сайті букмекерської контори Фавбет дає новим користувачам можливість робити ставки на спорт онлайн за вигідними коефіцієнтами (і отримати фрібет – але трохи пізніше). Головне, що міжнародний букмекер Favbet, який здійснює свою діяльність у сфері онлайн-беттингу за ліцензією Кюрасао та доступний для гравців більш ніж зі ста країн світу, не став ускладнювати процедуру реєстрації – навпаки, максимально спростивши її. І мінімізувавши вимоги щодо особистої інформації.

Спочатку гравцеві необхідно заповнити коротку реєстраційну форму, а потім свіжозареєстрований користувач верифікує свою особу. Це робиться для протидії шахрайству і з метою недопущення азартних ігор неповнолітніх беттерів. Причому у разі зовсім необов’язково відвідувати наземний пункт прийому ставок, взявши із собою пакет документів – все доступно в дистанційному режимі.

Як заповнити анкету

Те, що реєстраційна форма на сайті букмекерської контори Favbet є максимально спрощеною – додатковий плюс для любителів онлайн-беттингу. На першому екрані анкети при реєстрації гравцеві необхідно вказати актуальну адресу електронної пошти та вигадати оригінальний пароль. Фахівці БК Фавбет рекомендують не використовувати в цій якості паролі на інших сайтах, а вибрати від 6 до 14 символів латиницею, бажано з великими і малими літерами, цифрами, спецсимволами та нижнім підкресленням.

Друга форма відкривається після відправки першої – там гравцеві необхідно вказати країну та місто проживання, стать, паспортні дані та дату народження, а також – номер мобільного телефону, секретне питання та відповідь на нього (це, до речі, один із варіантів ідентифікації користувача працівниками техпідтримки) . За наявності спеціального промокоду – на фрібети або вітальний бонус за допомогою афіліату – його також потрібно ввести у відповідному полі, як і уточнити, чи є бажання у гравця брати участь у програмі лояльності Favbet.

Верифікація у Favbet

Букмекерська контора Фавбет спочатку максимально серйозно ставиться до зберігання персональних даних гравців, що вказуються під час реєстрації, не надаючи зазначену інформацію третім особам. У свою чергу, і користувачам сайту Favbet також непогано б розуміти, що реєстраційні дані – ПІБ, стать, дату народження, адресу та номер телефону – мають бути актуальними. Змінювати інформацію, вказану під час реєстрації на сайті, не можна – крім пароля. Його, до речі, рекомендують періодично міняти – щоби не спрощувати життя шахраям.

На сайті Фавбет любителям онлайн-беттингу заборонено мати два та більше депозити – у тому числі і для запобігання випадкам подібного шахрайства, співробітниками служби безпеки букмекерської компанії проводиться верифікація особи користувача. І в разі втрати пароля від старого облікового запису, зовсім не обов’язково заводити новий профіль – краще звернутися в техпідтримку, повернувши доступ до старого ігрового рахунку. А процедура верифікації особи користувача проводиться в Favbet в обов’язковому порядку – як правило, після першого запиту на виведення більш-менш серйозної суми грошей.

Чисто технічно, верифікація користувача Фавбет проводиться таким чином: співробітники служби безпеки букмекерської контори просять гравця надіслати скани документів, що засвідчують особу, а також актуальні фото з паспортом або банківською карткою. Як підтвердження дати також може бути свіжий номер газети. А у разі виникнення спірних ситуацій провести і відеоідентифікацію за допомогою дзвінка в одному з популярних месенджерів – Skype, Whatsapp, Telegram або Viber (за погодженням).

Бонус за реєстрацію

У букмекерської контори Фавбет не так багато недоліків, але відсутність класичного бездепозитного вітального бонусу за реєстрацію – в чистому вигляді – один з недоліків. Безперечно, якщо реєструватися в БК Favbet з особливим промокодом від партнерських сайтів-афіліатів, можна розраховувати на якісь “плюшки” від букмекера. Але у випадку звичайної реєстрації в букмекерській конторі Фавбет любителі онлайн-беттинг можуть розраховувати хіба що на ставку без ризику. Розміром до 10 доларів або євро, 500 гривень чи 700 рублів (залежно від обраної користувачем валюти ігрового рахунку). Ставити можна як на спортивні події в лайві або прематчі, так і на кібер-або віртуальний спорт. Основні вимоги для ставки – коефіцієнт не менше 1.50 на ординар або не менше 2.50 на “експрес” або “систему”

Технічно бонус у вигляді ставки без ризику нараховується букмекером Favbet наступного дня після реєстрації, а опція “зробити безризикову ставку” активується безпосередньо у ставковому купоні, після вибору події. Якщо ж ця ставка не зіграє, то гроші повернуться на ігровий рахунок.

Крім цього, незважаючи на відсутність прямого реєстраційного бонусу, букмекерська контора Favbet може похвалитися цілком працездатною програмою лояльності для гравців. В рамках якої необхідно набирати бали за зроблені ставки, які можна обміняти на цінні подарунки.

Питання та відповіді

Як зареєструватися на сайті букмекера Фавбет?

📌 Для створення облікового запису в правому кутку зверху перейдіть до розділу “Реєстрація”. У процесі створення облікового запису треба буде вказати свій email та придумати пароль. Заповніть поля для завершення реєстрації. Після цього на пошту прийде лист із активним посиланням – потрібно перейти по ньому для активації облікового запису.

Який пропонується бонус за реєстрацію на Фавбет?

📌 Після реєстрації гравцеві нараховується бонус у розмірі 500 гривень. За правилами на ці гроші треба зробити ставку протягом десяти днів або бонус пропаде. Бонус зараховується одразу після підтвердження особи.

Як проводиться ідентифікація у Фавбеті?

📌 Щоб пройти верифікацію на сайті букмекера, треба надіслати скан паспорта на електронну пошту служби технічної підтримки.

Прогнози і ставки :

Фавбет: реєстрація – як зареєструватися у Favbet
Догори