Фавбет бонус за реєстрацію – огляд всіх бонусів бк

⭐(5/5)
🎁 Бонус на перший депозит 4500 грн


🤑 НазваFavbet
🎁 Бонус на депозит500 + 2000 грн
✅ Валюта для гриUAH, USD, EUR та ін
📲 ДодатокAndroid, IOS

ТОП 5 Букмекерів в Україні

Бонусна програма БК Фавбет розрахована як на нових гравців, так і на тих, котрі вже роками ставлять на спорт в цій конторі. Щоб передивитися усі актуальні промо-нагорода, зайдіть до розділу «Акції» на офіційному сайті букмекера. Там ви зможете ознайомитися з правилами отримання та відіграшу бонусних грошей, дізнатися про розмір запропонованих вейджерів тощо. Підкреслюємо, що більшість промо-пропозицій БК Фавбет зараховуються на додатковий рахунок, а не одразу на основний. Тож, для отримання бонусних грошей їх необхідно спочатку відіграти. Постараємося виділити та проаналізувати найбільш популярні та відомі бонуси від букмекера Фавбет.

Актуальні бонуси БК Favbet

Якщо ви прямо зараз перейдете на офіційний сайт букмекерської компанії Фавбет, то в розділі «Акції» побачите наступні промо-пропозиції:

 • ставка без ризику (фрібет) до 500 гривень для нових гравців букмекера;
 • повернення до 10% від суми програних грошей при ставках на баскетбольні матчі;
 • «Ульотний експрес» – ставки-експреси на покращених умовах;
 • «Навангуй результати ЄВРО» – приурочена до ЧЄ-2020 акція з призами до 25000 гривень.

На офіційному сайті ви завжди можете ознайомитися з правилами отримання та відіграшу бонусів. Для цього натисніть кнопку «Умови» під потрібною вам акцією. Якщо обрана промо-пропозиція здається вам достатньо вигідною, виконайте всі умови для отримання відповідного бонусу.

Бонус за реєстрацію в БК Фавбет

Якщо вас цікавить подарунок за реєстрацію від букмекерської контори Фавбет, зараз такої промо-пропозиції для гравців компанії немає. Букмекер не видає жодних нагород новим гравцям, котрі тільки-тільки зареєструвалися на офіційному сайті або через додаток. Раніше такий Фавбет бонус все ж існував. Важко сказати, чому саме адміністрація контори прийняла рішення призупинити цю промо-акцію. Зараз для нових гравців БК Фавбет пропонується ставка без ризику – фрібет на певну суму, який можна отримати одразу після реєстрації на сайті.

Як отримати бонус за реєстрацію від Фавбет

Для отримання привітального бонусу в букмекерській конторі Фавбет вам необхідно пройти нескладну процедуру реєстрації. Для створення нового аккаунту зробіть наступні кроки:

 1. перейдіть на офіційний сайт БК Фавбет (за необхідності використовуйте робоче дзеркало);
 2. заповніть необхідні поля реєстраційної форми (країна, номер телефону, електронна пошта);
 3. виконайте актуальні на даний момент умови отримання привітального бонусу;
 4. пройдіть онлайн-верифікацію, якщо це необхідно за умовами бонусної програми.

Якщо ви виконали всі умови для отримання бонусу, перевірте можливість його одержання в персональному кабінеті. Ви також зможете дізнатися, якими мають бути ставки для відіграшу бонусу, та яким має бути вейджер – множник для відіграшу бонусних грошей.

Як відіграти бонус при реєстрації від Фавбет

Через 24 години після того, як ви отримаєте Фавбет бонус за реєстрацію, у гравця з’явиться можливість зробити ставку без ризику. Ця опція додається в купон – вам достатньо перемістити повзунок для розміщення подібного парі. Основні умови:

 • Ставку необхідно розміщувати на спорт (лайв, прематч) або віртуальний спорт;
 • Підходять ордінари (коефіцієнт від 1,5), а також системи і експреси (коефіцієнти від 2,5);
 • Максимальний розмір призового парі – 500 гривень.

Якщо фрібет від БК Фавбет зіграє, ви отримаєте лише суму чистого прибутку, тобто суму виграшу без урахування ставки. Наприклад, якщо ви поставили 400 гривень з коефіцієнтом 2,5, то отримаєте виграш в розмірі 1000 гривень. Проте на ваш рахунок буде зараховано лише 600 гривень (1000 – 400). Сама ж безрискова ставка буде нібито повернена букмекерській конторі.

Вимоги до ставки без ризику (бонусу) в БК Фавбет

Щоб відіграти Фавбет бонус у вигляді безризикової ставки, необхідно дотримуватися наступних умов:

 • приймаються лише ставки ординари та експреси з коефіцієнтами не нижче за 1,50;
 • максимально можлива сума бонусу обмежена – складає 500 гривень або еквівалент в валюті рахунку;
 • ставки для участі в акції можна робити не лише за лінією, а й в лайв-режимі;
 • приймаються також ставки на віртуальний спорт – футбол, баскетбол, теніс.

Сума безризикової ставки буде списана з вашого рахунку у звичайному порядку. Якщо ваше парі не зіграє, то на баланс буде повернена вся сума ставки – 100%. Бонус пропонується тільки для нових гравців, якщо в умовах промо-акції не прописано інше. Бонус на Фавбет у вигляді фрібету нараховується протягом однієї доби з дати реєстрації на офіційному сайті. Розрахунок ординарів можливий в момент, коли стає відомим результат єдиної події, доданої до купону ставки. Розрахунок експресів відбувається одразу після того, як стає відомим результат останньої події в купоні ставки. Ставки без ризику від БК Фавбет можуть видаватися також й постійним гравцям, але на дещо інших умовах.

Важливо! Ваша ставка може отримати статус «без ризику» тільки за умови, що ви відмітите чекбокс у полі «Зробити ставку без ризику» в купоні і натисне кнопку «Зробити ставку». Бонусна ставка дійсна на протязі 10 днів з моменту нарахування відповідного бонусу. Букмекерська контора має право відкликати наявність будь-якої промо-акції або всіх бонусних пропозицій до будь-якого клієнта чи групи клієнтів у будь-який час і на своїх підставах.

Загальна характеристика бонусів на Фавбет юа

Букмекерська контора Фавбет пропонує своїм новим та постійним гравцям кілька бонусів. Деякі промо-пропозиції діють роками, інші – можуть бути приурочені до окремих спортивних подій. Наприклад, Бонус на Фавбет до чемпіонату Європи з футболу. В рамках таких бонусних програм часто видаються фрібети, ставки без ризику, підвищені бонуси на депозити та інші цінні винагороди.

Якщо характеризувати промо-програму БК Фавбет в цілому, треба відмітити лояльні умови відіграшу бонусних грошей. Як правило, букмекер встановлює мінімальні обмеження щодо відіграшу бонусних коштів. Частіше за все для відіграшу бонусу треба виконати умови вейджеру, тобто проставити суму винагороди з певним множником. Також треба слідкувати за часом, який відводиться на відіграш бонусної пропозиції. Якщо ви не встигнете виконати всі умови відіграшу, бонус може просто деактуватися. В такому разі у вас вже не вийде отримати його вдруге.

Чи є в Фавбет бездепозитний бонус?

Нажаль, в 2021 році БК Фавбет не проводить серед гравців розіграші нагород без внесення депозитів. В БК Favbet бездепозитний бонус може видаватися певним категоріям гравців виключно у вигляді ексклюзивної промо—акції. Якщо найближчим часом в Favbet бездепозитний бонус з‘явиться, ми обов’язково про це повідомимо. Наразі ж для отримання буль-якого з запропонованих бонусів від букмекера необхідно пройти реєстрацію та внести хоча б мінільманий депозит. В Фавбет бонус за реєстрацію видається виключно у вигляді ставки без ризику, тобто фрібету.

Бонуси за промокодами в БК Фавбет

Система промокодів в букмекерській конторі Фавбет розвинена не найкращим чином. Гравцям цієї компанії періодично пропонуються деякі Favbet бонуси за промокодами. Актуальний Favbet бонус код можна знайти на партнерських сайтах БК Фавбет, а інколи вони надходять на електронну пошту, якщо ви не відмовилися від поштових розсилок на етапі реєстрації. Деякі промокоди треба вказувати при реєстрації нового аккаунту, інші – безпосередньо в купоні ставки під час розміщення парі. Кількість спроб для того, щоб вказати Favbet бонус код, не обмежується, тож ви можете не перейматися щодо неправильної комбінації.

Програма лояльності від БК Фавбет

Favbet Club – це постійна акція БК Фавбет, що нагадує програму лояльності для постійних гравців. Вона розрахована тих клієнтів букмекерської контори, що вже якийсь час роблять ставки на спорт. Суть системи лояльності доволі проста: ви робите ставки та заробляєте за це спеціальні бали – поінти. Вони нараховуються на окремий рахунок за усі ставки з коефіцієнтами не нижче 1,65.

Множник для програми лояльності може складати від 0,25 (ординар в лайв-режимі) до 2,0 (експрес на 10+ подій по лінії). Чим більшу суму ви поставили – тим більше поінтів можна буде зробити. Накопичені поінти дозволяють просуватися по рівням програми лояльності. Всього їх в БК Фавбет чотири:

 • Новачок (від 0 до 3500);
 • Любитель (3500 – 50 000);
 • Майстер (50 000 – 333 000);
 • VIP (330 000+).

На рівні «Майстер» і «ВІП» всі гравці можуть отримати додатковий множник (1,15 і 1,3) для поінтів. На цих рівнях встановлено підвищений кешбек (5% і 10%) і збільшення до коефіцієнтів на експрес-ставки (3%, 5%). Накопичені поінти можуть біти використані в якості внутрішньої валюти в магазині БК Фавбет (Favbet Shop). Там за певну суму можна купити реальний товар (від мерча до Macbook), або обміняти їх на поповнення рахунку букмекерської контори.

Де можна подивитися календар бонусів Фавбет?

Окремого розділу «Календар бонусів Фавбет» на офіційному сайті букмекерської контори Фавбет немає. Щоб переглянути актуальні та заплановані промо-пропозиції цього букмекера, перейдіть до розділу «Акції» на сайті. У верхній частині сторінки будуть відображатися ті Favbet бонуси, котрі доступні гравцям БК Фавбет на даний момент. Нижче розташовані промо-пропозиції, які зовсім нещодавно були завершені. Іноді в цьому ж розділі сайту букмекер анонсує майбутні бонусні програми. Використовуючи календар бонусів Фавбет, ви можете завчасно дізнатися хоча б загальні умови бонусів, котрі з’являться лише через кілька днів або навіть тижнів.

Прогнози і ставки :

Фавбет бонус за реєстрацію – огляд всіх бонусів бк
Догори