Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Фавбет скачати: будь усередині гри з додатком favbet

⭐(5/5)
Бонус на перший депозит 4500 грн⭐️ НазваФавбет
⚽️ Бонус на депозит100 євро
🔥 Валюта для гриUAH, USD, EUR тощо
📱 ДодатокAndroid, IOS
favbet-app

ТОП 5 Букмекерів в Україні


Незважаючи на функціональність офіційного сайту, Фавбет прагне відповідати актуальним тенденціям, задовольняючи запити капперів. Більшість гравців роблять ставки з мобільних пристроїв, тому наявність функціональних програм стає для контори великим плюсом.

У букмекера випущено програми для популярних операційних систем – Android та iOS.

Додаток Favbet на Android

Додаток Favbet на Android
Додаток Favbet на Android

Особливості функціоналу

Програма робить функціонал контори зручнішим, за дизайном вона відповідає традиційній для букмекера колірній схемі, а ось за розташуванням меню версія для Андроїд зручніша за повну та мобільну версію.

У верхньому меню ви знайдете лише вхід у особистий кабінет або кнопки реєстрації для тих, хто не авторизований, а нижнє меню пропонує основний функціонал – там капери вибирають ігрові розділи, заповнюють купон ставки, відкривають додаткові опції меню (наприклад, бонуси та акції). Подібне розташування функцій заощаджує час на ставках.

Системні вимоги

Щоб встановити програму на Андроїд, важливо, щоб смартфон відповідав системним вимогам. Це єдина вимога, більшість мобільних телефонів сумісні з додатком.

  • Версія ОС Андроїд – 4.4;
  • Вільне місце на телефоні – 6,4 Мб.

Зазначені вимоги настільки “лайтові”, що важко уявити, який сучасний смартфон їм не відповідає.

Як завантажити?

Найбільша кількість питань пов’язана саме з процесом завантаження програми. Завантаження здійснюється лише через сайт. Іноді інсталяційні файли з’являються на тематичних форумах, але завжди є ризик попадання шкідливої програми на пристрій.

Відкрийте офіційний сайт букмекера, прокрутіть вниз головну сторінку і ви знайдете там кнопки додатків. Кнопка для Андроїд говорить Get it on Google Play, і це не зовсім чесно, адже програма в асортименті Плей Маркет не додана. Завантажується файл безпосередньо із сайту.

При натисканні на цю кнопку замість перенаправлення в Play Market система завантажує на пристрій apk файл для інсталяції програми. Відкрийте його на мобільному пристрої та перейдіть до установки. Якщо виникають проблеми із запуском файлу, змініть налаштування – дозвольте установку з невідомих джерел. Це має вирішити проблему.

Після встановлення авторизуйтеся в системі або пройдіть реєстрацію – у програмі також є функція реєстрації.

Додаток Favbet на iOS

Додаток Favbet на iOS
Додаток Favbet на iOS

Особливості функціоналу

Програма “Фавбет” для яблучних девайсів теж багатофункціональна, розробники врахували побажання капперів. Усі головні функції представлені в нижньому меню, де гравець та розділ для ставок вибирає та купон заповнює. Користувачі оцінюють програму для iOS в 4,6 зірки з 5, і це одна з найвищих оцінок для програми букмекерської контори. Рейтинг виведено на основі понад 5 тисяч відгуків.

Офіційний сайт букмекера доступний лише у трьох мовних варіаціях, а в додатку додано додаткові три версії – крім української, російської та англійської є можливість налаштувати інтерфейс на хорватській, азербайджанській та румунській.

Системні вимоги

Завантажити програму можна лише в тому випадку, якщо смартфон відповідає технічним вимогам:

  • Версія iOS – 11.0 або новіша;
  • Вільне місце на смартфоні – 110 Мб.

Найчастіше користувачі виконують установку програми на Айфон, проте програма сумісна і з іншими “яблучними” пристроями – наприклад, можливе встановлення на iPad та iPod touch, скрізь достатньо 11-ї версії ОС, реліз якої відбувся в 2017 році.

Нинішні смартфони підтримують програму, а скачати її на телефон дуже просто.

Як завантажити?

На відміну від версії для Android, яку розробники не змогли додати на Google Play, програма на iOS завантажена в офіційний магазин програм від Apple – App Store.

Є два способи завантажити цю програму на смартфон. Перший варіант – відкрити магазин програм та ввести в пошуковому рядку потрібну назву. Зверніть увагу, що програма названа не Favbet, а Favorit Sport Sports Betting. Другий метод – відкрити офіційний сайт і перейти до скачування програми за прямим посиланням, щоб виключити можливі плутанини. На ринку беттинг часто відразу кілька контор існують під однією або схожою назвою.

Встановлення програми в App Store відбувається автоматично. Достатньо натиснути на кнопку “завантажити”, щоб завантажити програму на смартфон.

Питання та відповіді

Які програми є у Favbet?

В даний час контора випустила програми для двох найпопулярніших операційних систем – Android та iOS, системні вимоги дозволяють завантажити програми на будь-який смартфон. Якщо пристрій працює на іншій операційній системі, то єдина альтернатива – використання мобільної версії Фавбет.

Де можна завантажити програми Favbet?

Найпростіше завантажити програму для iOS, оскільки вона розміщена в App Store, офіційному магазині програм. З версією для Андроїд складніше – Google Play її не додали. Доводиться відкривати офіційний сайт, шукати там кнопку download, завантажувати інсталяційний файл на смартфон, і лише після цього пройти інсталяцію та використовувати функціонал БК.

Як вивести гроші з програм Favbet?

Мобільні програми повнофункціональні, тому виведення грошей на них також доступне. Щоб замовити виведення коштів, відкрийте особистий кабінет у верхньому правому кутку та виберіть опцію “Вивести з рахунку”. Асортимент доступних платіжних можливостей залежить від конкретної країни та валюти. Наприклад, для України виведення грошей доступне на банківські картки, електронні гаманці та мобільні телефони.

Прогнози і ставки :

Фавбет скачати: будь усередині гри з додатком favbet
Догори