Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Прогнози на хокей

Хокей – це, можливо, самий видовищний і динамічний вид спорту. На відміну від того ж футболу, в хокейних матчах забивається куди більше голів, а перевага по ходу матчу в 2-3 шайби зовсім не гарантує підсумкову перемогу.

Хокей, де дивитися

ТОП 5 Букмекерів в Україні
Загальна інформація про прогнози на хокей

При цьому зіграти внічию в хокеї не вийде. Навіть якщо основний час хокейного матчу закінчується з нічийним результатом, матч переходить в овертайм, а потім в серію буллітів. І так до тих пір, поки хтось із суперників не вирветься вперед. Нічия в основний час матчу (3 періоди по 20 хвилин) в хокеї цінується куди вище, ніж у футболі, що відображається в букмекерській лінії і розпису. Точний рахунок в хокейному матчі вгадати ще складніше, хоча багато гравців примудряються заробляти навіть на таких складних ставках.

Також гравцям доступні прогнози на хокей на результати періодів, кількість вилучень, загальний штрафний час обох команд та ін. Особливою популярністю користуються прогнози на хокей точний рахунок на статистичні показники, в тому числі кількість ударів і сейвів воротарів.

Особливості прогнозів на хокей в лайві

Хокей відмінно підходить для ставок по ходу матчу. Події в хокейному матчі зазвичай розвиваються настільки стрімко, що коефіцієнти змінюються чи не кожні пару секунд. При грамотному підході до лайв-ставок і наявності прямих онлайн-трансляцій прогнози на хокей в лайві на хокей можуть приносити постійний прибуток.

Варто відзначити, що в хокеї складно виділити однозначного фаворита конкретного матчу. У тому ж футболі є прохідні матчі для фаворитів, а в хокеї, особливо в Національній Хокейній Лізі, навіть відвертий аутсайдер може насолити однозначному фаворита. Так звані залізобетонні прогнози на хокей сьогодні проходять в хокеї далеко не завжди.

Постараємося визначити деякі особливості ставок на хокей:

  • велика розмаїтість ринків і додаткових результатів для кожного матчу;
  • величезна кількість клубних і міжнародних змагань, в яких часто зустрічаються нерівні по рейтингу команди, гравці мають можливість отримати прибуток за рахунок ставок на фаворитів;
  • хокей є одним з найбільш непередбачуваних видів спорту, а значить, в букмекерській лінії можна знайти помилки (а кожна помилка букмекера – потенційний прибуток гравця);
  • навіть команди з самого дна турнірної таблиці можуть в принципових матчах обігравати найсильніших суперників;
  • гравці мають доступ до всієї необхідної статистики та безлічі стратегій для ставок на хокей, зокрема – на матчі НХЛ, щоб робити максимально точні прогнози на хокей сьогодні.

Географія хокею – на які турніри можна робити прогнози на хокей сьогодні

Національна хокейна ліга є найпомітнішим турніром у всьому світі. В НХЛ грають клуби з США і Канади. Розвинений хокей і в країнах Західної Європи. Чемпіонати Франції та Німеччини оглядаються практично всіма букмекерськими конторами. Користуються попитом серед гравців і прогнози на хокей сьогодні на КХЛ – Континентальну хокейну лігу, в якій виступають команди з Росії, Білорусії, Латвії та інших країн. Також регулярно розігрується чемпіонат України з хокею.

Якими бувають прогнози на хокей сьогодні

Середньостатистична букмекерська контора пропонує в розпису рядового хокейного матчу до 150-200 маркетів. На топ-події може бути запропонований розширений розпис, що включає додаткові ринки. Розберемося з найбільш поширеними варіантами ставок.

Основні ринки

Як і в інших спортивних дисциплінах, в хокеї дуже популярні прогнози на хокей безкоштовно на основні результати. Якщо ставите на основний час, то можете вибирати між трьома варіанти, а якщо враховуються овертайми і буліти, то результатів всього два – перемога господарів і перемога гостей. При цьому важливо розуміти, що буліти – це як серія пенальті у футболі, і тут не завжди перемагає сильніша команда.

Тотал

У більшості букмекерських контор можна поставити на тотал всього матчу, індивідуальний тотал однієї з команд, тотал окремого періоду і т.д. Деякі букмекери навіть пропонують спрогнозувати, скільки голів або очок за системою гол+пас набере в матчі окремий гравець.

Фора

Фора (інша назва – гандикап) використовується для того, щоб зрівняти шанси команд, що беруть участь в матчі. Мінусова фора забирає деяку кількість голів у фаворита, плюсова – додає деяку кількість шайб аутсайдеру. У випадку з цілими форами у гравця є своєрідна страховка. Якщо команда виграє з різницею в рахунку, що дорівнює значенню фори, ставка буде розрахована з коефіцієнтом 1.0.

Довгострокові ставки та прогнози на точний рахунок на хокей

Це прогнози на хокей безкоштовно на переможця турніру задовго до його закінчення. У зарубіжних букмекерських конторах такі ставки зазвичай називаються «ф’ючерсами». Це ставка для самих терплячих гравців, які вміють прораховувати ймовірний хід цілого сезону, а не тільки окремого матчу. Приклади довгострокових ставок: на переможця Кубка Гагаріна, Кубка Стенлі, парі на чемпіона світу, переможця Євротуру та інших турнірів для клубів і збірних.

Як аналізувати хокейні матчі та робити прогнози на хокей безкоштовно?

Результат хокейного матчу визначається цілою низкою чинників, в тому числі зіграністю спортсменів. Знайти необхідну інформацію для аналізу хокейного матчу зовсім нескладно. На сайтах багатьох контор є розділи зі статистикою. Також є маса спеціалізованих інтернет-ресурсів, на яких міститься маса корисної інформації для ставок на хокей, що допоможе зробити точні прогнози на хокей на сьогодні.

Важливим фактором є аналіз якостей тренерського штабу. Часто трапляється так, що відомий тренерський склад жахливо готує команду до турніру, а маловідомі тренери виводять скромні команди на абсолютно новий рівень.

Важливість вивчення статистики хокейних матчів

Під час аналізу передматчевих розкладів слід враховувати наступні важливі фактори:

поточна форма команд-суперників;

  • мотивація господарів і гостей;
  • фактор домашнього майданчика (деякі команди краще грають удома, інші не залежать від місця проведення матчу);
  • турнірне становище (команди з турнірними завданнями будуть більш мотивованими);
  • історія особистих зустрічей в минулих сезонах.

Також слід враховувати принциповість протистояння. У дербі статус фаворита має куди менше значення, тому що андердоги можуть по-особливому налаштуватися на гру проти більш іменитого, але принципового суперника.

Прогнози і ставки :

Прогнози на хокей
Догори