Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Прогнози на Теніс


Теніс – одна з найбільш популярних спортивних дисциплін у букмекерів з усього світу. На нього роблять дуже багато ставок, у тому числі великі суми. Передбачити результат тенісного матчу легше, ніж будь-яка командна гра. Перемога чи програш команди залежить від занадто великої кількості факторів – стану кожного конкретного гравця, зміни тренера, оновлення складу суперника тощо.

Прогнози на Теніс

ТОП 5 Букмекерів в Україні


Судити про перспективи одного окремого спортсмена та стежити за його новинами набагато простіше. Однак навіть досвідчені беттери намагаються порівнювати власні думки з прогнозами експертів і робити ставки таким чином, щоб шанси на виграш були максимальними. У цій статті йтиметься про те, як складаються тенісні прогнози, де шукати найбільш об’єктивну аналітику і як вибрати надійного букмекера.

Коротко про теніс — поняття, історія та популярність

Теніс користувався популярністю серед європейців вже в Середні віки. У нього із задоволенням грали французькі королі та представники аристократії. Професійні змагання з цього виду спорту почали проводити з кінця ХІХ століття. Перші сучасні Олімпійські ігри відбулися в 1896 році, і теніс одразу був включений до їхньої програми. Показові тенісні матчі, де спортсменам платять за виступ перед публікою проводяться з 1920-х років.

Теніс – це видовищний та захоплюючий вид спорту, за яким уболівальникам зручно стежити. Ті з них, які самі хочуть спробувати сили на корті, можуть з мінімальними вкладеннями купити ракетку та м’яч та пограти на аматорському рівні. На відміну від кінських стрибків, мотогонок або керлінгу, теніс доступний широким громадським колам і тому завжди користуватиметься народним коханням.

Правила гри

На корт виходять два спортсмени, які стають по різні боки від сітки. Той гравець, який має в руках м’яч, дає подачу, спрямовуючи цей м’яч ракеткою на бік суперника. Завдання суперника полягає в тому, щоб відбити м’яч, поки він не торкнувся корту або торкнувся його максимум один раз. Коли спортсмен відбиває м’яч, що не торкнувся корту жодного разу, це називається “зіграв з льоту”. Якщо гравець не відбиває м’яча, він програє, а його супернику нараховується переможне очко. Окуляри вважаються таким чином: 15, 30, 40, гейм. Щоб перемогти в геймі, відрив спортсмена від суперника має становити як мінімум 2 м’ячі.

Подача здійснюється з двох спроб, зі змінним попаданням м’яча то правий, то лівий квадрат. Подача переграється, якщо м’яч потрапляє у потрібний квадрат, але зачіпає сітку. Після розіграшу одного гейму спортсмен віддає м’яч супернику. Гравці отримують перерву в 1 хвилину після розіграшу непарної кількості геймів та змінюються сторонами.

Той спортсмен, який першим виграє у 6 геймах, стає переможцем сету — за умови, що його суперник виграв максимум у 4 геймах. Кількість сетів, яку потрібно виграти для перемоги у турнірі, визначається регламентом змагання.

Головний суддя матчу розташовується на вежі. На полі працюють лінійні судді, котрі визначають, куди приземлився м’яч. В останні роки живим суддям допомагають високоточні системи електронного суддівства, що дозволяють зафіксувати місце падіння м’яча з точністю до сантиметра.

Статті  про  букмекерські контори  від  нашої  редакції :

Тенісні турніри

Зазвичай для жінок та чоловіків проводяться окремі турніри. Турніри можуть бути одиночними та парними. У парних допустима така ситуація, що з кожного боку корту знаходиться пара “чоловік + жінка”. Також турніри класифікуються залежно від віку учасників: дитячі, юнацькі, дорослі для ветеранів.

Найбільш престижними турнірами у світовому масштабі є Вімблдонський, а також Відкриті чемпіонати США, Франції та Австралії. Всі разом вони входять до так званого Великого шолома. Найбільші змагання для жінок проводяться в рамках WTA-туру, а для чоловіків – ATP-туру. Найважливіші турніри для професіоналів відносяться до серії Мастерс-1000, також є серії Мастерс-500 та 250. За участь у турнірах спортсменам належать грошові призи та очки рейтингу.

5 цікавих фактів про теніс

Аж до IV століття грати в теніс мали право лише священнослужителі. Спочатку цей вид спорту вважався релігійним обрядом у Стародавньому Єгипті. Потім він перейшов до іспанських ченців, які влаштовували матчі строго у стінах монастирів. Церква намагалася заборонити популяризацію тенісу серед мирян, але їй це не вдалося.

Найперші тенісні м’ячі були настільки твердими та небезпечними, що від їхнього влучення в голову можна було померти. Спочатку їх виготовляли з дерева, а потім зі шкіри, наповнюючи вовною або висушеними нутрощами тварин. Перші м’ячі, виготовлені за сучасною технологією, були чорними чи білими, залежно від типу покриття на корті. З 1972 року їх випускають у характерному відтінку “оптичний жовтий”, який чудово помітний на будь-яких кортах, а також екранах під час трансляцій. Щороку у світі виробляють понад 300 мільйонів таких м’ячиків.

Достовірно невідомо, чому рахунок у тенісі ведеться за очками 0, 15, 30 та 40. За однією з версій, колись для підрахунку очок застосовувався циферблат, де стрілки зрушували на чверть години. Щоправда, тоді незрозуміло, чому замість 45 використовується 40, можливо, так просто стало зручніше. Згідно з другою версією, загальноприйнята світова практика прийшла до нас із Німеччини, де в Середні віки закон дозволяв робити ставки на азартні ігри сумами не більше 60 динар.

У ході тоді були монети номіналом по 15 динар кожна, разом виходило по 60 динар за 1 гейм. Нарешті, третя версія пов’язує підрахунок очок у тенісі із салютами англійських судів у XIX ст. Перший залп лунав з основної палуби, з 15-фунтових гармат, другий – із середньої палуби з 30-фунтових, а фінальний залп давали 40-фунтові гармати з нижньої палуби.

Саме з тенісу до повсякденної моди прийшли сорочки-поло. 1926 року в сорочці такого крою дебютував француз Рене Лакост, десятикратний переможець турнірів Великого шолома. Наступного року він розмістив на грудях своїх сорочок емблему крокодила, а після завершення спортивної кар’єри створив модний бренд Lacoste та зробив зеленого хижака його офіційним логотипом. Такі сорочки стали із задоволенням купувати не лише тенісисти, а й інші спортсмени, насамперед гравці у поло – звідси й назва.

Знаменитий тенісист Рафаель Надаль у звичайному житті правша, але ракетку тримає лівою рукою. Цьому трюку його навчив дядько, коли майбутній зірці було 12 років. Більшість тенісистів правші, тому їм важко змагатися проти шульги. Крім того, м’ячу надається незвичайне обертання.

Безкоштовні прогнози на теніс – На кого сьогодні поставити?

Коли новачки вперше починають цікавитись прогнозами, вони сподіваються побачити формулювання на кшталт “Саккарі сьогодні зіграє з Тревізан внічию, ставте з коефіцієнтом 1,73!”. Насправді такі заяви свідчать про глибокий непрофесіоналізм їхніх авторів, які видають себе за експертів. Жоден поважний фахівець не переконуватиме читачів ставити на настільки конкретні дані — адже це не договірні матчі, де кожен крок відрепетований заздалегідь.

Ось приклад адекватного, достовірного заголовка прогнозної статті: “Шварцман – Гомбош: чи вийде аргентинець у наступний раунд?” Автор матеріалу не нав’язує читачеві свою думку, а ділиться роздумами. Насамкінець він повідомляє, на якого спортсмена поставить у цьому змаганні і з яким коефіцієнтом — але не наполягає на тому, щоб читач точно повторював його дії. Саме такі прогнози слід орієнтуватися.

Навіщо потрібні прогнози на теніс?

Робити ставки можна і без прогнозів. Але тоді вони будуть схожі на гру в рулетку в казино, де результат залежить від сліпого успіху. Регулярно виграють на ставках тільки ті беттери, які всерйоз цікавляться обраним видом спорту та отримують задоволення від відстеження тематичних новин.

Знавці тенісу можуть робити грамотні ставки і самі без чужих підказок. Проте читати прогнози професіоналів так само цікаво, як обговорювати тенісні матчі з друзями. Це допомагає розширити власні експертні знання, дарує радісне відчуття передчуття — і, звісно, підвищує шанси на виграш. Чим частіше беттер робить ставки і чим більші суми, тим актуальніше йому ознайомлення з прогнозами.

Статті  про азартні ігри _

Як знайти прогнози на теніс від професіоналів?

Знайти прогнози на теніс дуже легко: достатньо ввести відповідний запит до будь-якої пошукової системи. Складність завдання полягає у тому, щоб відрізнити аналітику дилетантів від цінної експертної інформації. По-перше, ніколи не довіряйте прогнозам без зазначеного авторства. Хто їх складав, навіщо і на основі яких даних?

По-друге, якщо ім’я автора вказано, пошукайте в інтернеті інформацію про цю людину. Як давно він спеціалізується на ставках, як відгукуються про нього інші беттери? Деякі шарлатани видають себе в соцмережах за експертів із величезним досвідом, а насправді намагаються нажитися на легковірних новачках, спонукаючи їх платити за інформацію.

Довіряти спокійно можна тим прогнозам, що публікуються на офіційних сайтах букмекерів. БК розуміють, що наявність таких матеріалів на сайті залучатиме до них нових клієнтів. Відповідно, вони наймають справжніх експертів, щоб ті ділилися справді значущими, важливими відомостями. Завдання беттера при цьому зводиться до того, щоб вибрати якісну, гідну довіру букмекера — про критерії вибору йтиметься в цій статті трохи нижче.

Як проводять прогнози на теніс?

Прогнози являють собою особисту думку експерта, але не заяву зі 100% гарантією результату. Автор прогнозів постійно відслідковує спортивні новини, дивиться тенісні матчі у трансляціях та особисто відвідує стадіони. Деякі експерти спілкуються зі спортсменами особисто. У багатьох укладачів прогнозів за плечима кар’єра чи спортсменів, чи спортивних журналістів — але є й такі, які раніше були звичайними вболівальниками, а потім перетворили своє захоплення на головну справу життя.

Прогноз — це не надії та не побажання експерта щодо перемоги того чи іншого спортсмена. Це об’єктивна ймовірність якогось результату, прорахована з максимальною математичною точністю.

Як вибрати кращого букмекера.

Ставки на теніс приймаються в переважній більшості букмекерських контор. Перш ніж реєструватися на сайті та поповнювати депозит, переконайтеся, що вибраний Вами БК має ліцензію.

Бажано, щоб букмекер мав не тільки браузерний сайт, але і його мобільну версію або мобільний додаток. Це дозволить Вам робити ставки максимально оперативно, особливо якщо справа стосується лайв-формату.

Сайти топових букмекерів сумісні з щонайменше десятком платіжних систем. Поповнювати депозит та виводити виграші можна за допомогою банківських карток та електронних гаманців, а іноді також платіжних терміналів, криптовалютних гаманців, рахунків мобільних операторів.

Важливо, щоб техпідтримка букмекера була по-справжньому професійною та компетентною. В ідеалі вона повинна залишатися на зв’язку цілодобово.

Висновок — Безкоштовні прогнози на теніс сьогодні

Роблячи прогнози на теніс, Ви можете насолодитися адреналіном та, у разі везіння, отримати грошовий приз. Якщо для Вас важливі не тільки емоції, але й перемога, перед ставками ознайомтеся з прогнозами експертів. Платити за цю інформацію немає сенсу – прогнози від досвідчених професіоналів публікуються на загальний огляд безкоштовно, і ці відомості дійсно допомагають беттерам укладати вдалі парі. Як правило, прочитати прогнози можна прямо на веб-сайті букмекера.

Добре, якщо у Вас знайдеться час для самостійного відстеження тенісних новин — чим краще Ви поінформовані, тим вищі Ваші шанси виграти гроші. Початківцям рекомендується починати з мінімальних ставок, щоб поступово втягнутися у процес.

Огляди кращих Букмекерів контори Онлайн :

Прогнози на Теніс
Догори