Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Мобільна версія Вбет

[vbet-popups]

⭐(5/5)
Бонус на перший депозит 3000 грн⭐️ НазваVbet
⚽️ ВалютаUAH, USD, EUR, RUB та ін.
💰 Бонус за реєстрацію20€
📱 ДодатокAndroid, IOS
vbet-mobile

ТОП 5 Букмекерів в Україні


У VBET мобільна версія букмекера та програми мають практично такий же функціонал, що й основний майданчик. Переваги мобільної версії сайту в тому, що вона є доступною зі смартфонів. Використовувати такий сервіс можна у будь-якому зручному місці. Програми букмекерської контори працюватимуть завжди, навіть якщо заблокують основний ресурс оператора.

На яких платформах та які мобільні браузери сумісні з мобільною версією ВБЕТ

БК VBET мобільний додаток адаптований для таких платформ, як Android і iOS. Букмекер створив софт для найпопулярніших мобільних платформ, щоб більшість користувачів могли встановити ПЗ для ставок. Програми не підвисають та працюють ідеально, це якісний софт, який підкреслює солідність контори. Мобільна версія сайту оператора працює у всіх браузерах, із завантаженням проблем практично не виникає. Коли основний майданчик оператора не завантажується, можна скористатися мобільним. 

Огляд мобільної програми

Мобільний додаток букмекера має більш стриманий та мінімалістичний дизайн, ніж основний сайт. Тут немає зайвої інформації та елементів навігації. Щоб забезпечити гравцям доступ у всі розділи, що цікавлять, і при цьому не перевантажити майданчик, розробники використовували приховане меню. Таких меню цілих два, їх можна знайти у верхній частині програми. На головній сторінці гравець може увійти або перейти на сторінку реєстрації, вибрати гру в прематчі чи лайві, визначитись із вибором спортивної дисципліни. Є меню з налаштуваннями програми, яке допоможе зробити майданчик зручнішим для ставок. 

Ставки лайв у мобільному додатку

У мобільному додатку можна робити ставки у лайві, для цього треба лише вибрати відповідний розділ. Назва розділу залежатиме від того, яку мову вибере в налаштуваннях гравець – софт має українськомовну та російськомовну версію інтерфейсу.

Особливості

Ключовою особливістю програми є мінімалістичний дизайн, який створює яскравий контраст із перевантаженим основним майданчиком. Програми прості у використанні, навігація тут інтуїтивно зрозуміла навіть новачкові, який раніше не скористався софтом для гемблінгу. 

Доступні методи платежу у мобільній версії

У мобайлі гравець може використовувати ті самі платіжні системи для поповнення коштів на рахунку. Йому доступні платежі через банківські картки та рахунки, а також через системи Skrill , Neteller, WebMoney, AstroPay, Moneta.ru, EcoPayz. Ці платіжні послуги доступні і під час виведення коштів з рахунку.

Ви також можете почитати наш огляд на Вбет

FAQ

Як скористатися мобільною версією сайту ВБЕТ?

Можна безпосередньо зайти на мобільну версію сайту оператора посилання або перейти на неї з основного майданчика. Щоб користуватися програмою, його доведеться завантажити на смартфон.

Чи можу я завести окремий рахунок для мобільної програми?

У цьому немає потреби, адже у гравця в системі один рахунок. Це зручно, і користувачеві не потрібно виводити кошти з різних рахунків, а отже платити додаткові комісійні.

Як переконатися, що мою ставку було розміщено?

У вашому обліковому записі є розділ «Мої ставки», де ви завжди можете переглянути, чи була розміщена ваша ставка і з яким букмекерським коефіцієнтом від ВБЕТ , а також простежити, чи зіграла вона згодом.

Як здійснювати мультиставки чи експрес-ставки?

Так само як і на сайті. Оператор має спеціальну функцію розміщення таких ставок. Гравець обирає ставки та робить на них експрес. Мульти-ставки доступні завдяки функції Multi-Live.

Чи всі події, представлені на сайті VBET, доступні в мобільній версії та додатку?

Незважаючи на те, що мобільна версія сайту та програма букмекерської контори досконалі, деякі функції в них додати неможливо. У програмі є спорт, кіберспорт, функція трансляції матчів, але відсутній живий чат, беттинг, казино та азартні ігри. Оператор вирішив зробити програми для любителів спортивних ставок.

Чи можу я використати програму VBET за кордоном?

Так, безумовно. Крім того, за кордоном вам буде доступнішим основний майданчик оператора. Багато що залежить від країни, але в більшості країн сайт букмекера працює відмінно, як і програма.

Прогнози і ставки :

Мобільна версія Вбет
Догори