Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Бетвіннер: бонуси за реєстрацію у betwinner

⭐(4/5)
Бонус 3500 грн🤑 НазваBetWinner
⌛ Рік заснування2018 рік
✅ Мовні версії58 версій
👛 Валюта рахункуГривень, доларів США, євро
💵 Мін. депозит1,00 USD/EUR, 50 RUB
💵 Мін. ставка0,50 USD/EUR, 10 RUB
✅ Тоталізаторнемає
💾 Бонус на перший депозит3500 грн
📲 ДодатокiOS, Android
🚩 Адресаbetwinner.com

ТОП 5 Букмекерів в Україні


У віртуальному беттинг бонусна програма вважається одним з головних критеріїв при виборі букмекерської контори. Платформа Бетвіннер з подіями для створення ставок та ігровими автоматами пропонує кілька форматів бонусів, які пропонують клієнтам бк.

Тільки зареєстровані користувачі можуть розраховувати на бонуси Бетвінера. Для цього необхідно заповнити реєстраційну форму на веб-сайті бк, прив’язати платіжні дані, підтвердити їх через верифікацію на веб-сайті. Це обов’язкові умови для новачків. Тільки після підтвердження адміністрації ігрового порталу можна переходити до створення ставок.

betwinner

Як отримати бонус за реєстрацію?

Користувачі з України можуть реєструватися на порталі. Якщо офіційний сайт блокується інтернет-провайдером, є альтернативні дзеркала та зручна програма. Також ви можете використовувати плагін VPN, але він може впливати на роботу інших сайтів. Для коректного відображення інформації краще дізнатись про робоче дзеркало через адміністрацію бк.

Бонус за реєстрацію – це акція для новачків. Розмір заохочення становить від 1 до 100 доларів. Сума розраховується, виходячи з першого депозиту. Якщо ви вносите на свій рахунок максимально 100 доларів, можете розраховувати на такий самий бонус від букмекера.

Для зарахування вітального бонусу скористайтеся наступною покроковою інструкцією:

  1. Пройдіть реєстрацію на порталі. Заповніть всю необхідну інформацію, підтвердіть введені дані через службу підтримки.
  2. Внесіть на рахунок суму від 1 до 100 доларів.
  3. Після цього на рахунку відобразиться нарахований бонус у 100% значення суми поповнення.
  4. Виконайте умови вейджера. Всю суму бонусу можна відіграти протягом 30 днів із моменту зарахування. Коефіцієнт відіграшу дорівнює 5. Беруть участь лише події в експресах з коефіцієнтами від 1.4.

Довірчі ставки – вигідний Бетвінер бонус

Букмекер пропонує клієнтам оцінити переваги довірчих ставок. Суть полягає в тому, що ви можете зробити ставку на подію, навіть якщо на вашому рахунку немає грошей або ви хочете внести більшу суму. На офіційному сайті БК прописані правила нарахування та використання авансу.

Як користуватися страховкою?

Беттери можуть застрахувати свої ставки. Якщо ви сумніваєтеся, але дуже хочете випробувати фортуну, скористайтеся страховкою ставки. При безпечних вкладеннях частина суми повертається рахунок клієнта. Для страховки ставки необхідно виконати такі действия:

  • реєстрація або авторизація на сайті букмекерської контори – офіційний сайт, мобільна версія, через додаток;
  • перехід до розділу «історії ставок»;
  • вибір ставки із позначкою «застрахувати».

Навіть якщо ваша ставка програє, ви зможете повернути до 100% суми вкладення.

Акції та промокоди

Букмекер упровадив систему накопичення балів для гравців. Усі беттери з поповненням рахунку, створенням ставок, участю у розіграшах, акціях, призових турнірах можуть заробляти промобали. Після цього з’явиться можливість обміну внутрішніх балів на промокоди. Ознайомитись з усіма кодами БК можна у відповідному розділі сайту.

Спеціальний код приносить фрібет, страховки ставок, інші формати акцій від бк. Ви зможете підібрати найбільш вигідний і привабливий бонус відповідно до поставленої мети. В описі промокоду вказано його цінність та умови відіграшу.

Як отримати бонус у букмекерській конторі?

Тільки зареєстровані користувачі можуть розраховувати на переваги бонусної політики порталу. Першим обов’язковим кроком для нарахування будь-якого виду бонусу буде реєстрація. Після успішного створення облікового запису потрібно поповнити депозит на суму від 1 долара. Автоматично вам нарахують 100% від суми.

Інші різновиди бонусів відображаються у розділі офіційного сайту. Оскільки вони постійно оновлюються, змінюються умови їх отримання та відіграшу, важливо регулярно відстежувати інформацію. Букмекер пропонує зручне розсилання. Для цього в налаштуваннях облікового запису вказують електронну пошту, на яку будуть надходити актуальні загальнодоступні та адресні бонуси.

Як відіграти та вивести бонус у ставках?

Відразу після нарахування ви не зможете забрати приз. Букмекер установив універсальні правила відіграшу бонусу. Для можливості виведення бонусу потрібно зробити ставки на суму, що в 5 разів перевищує приз. Для цього виберіть три події для експреса з коефіцієнтами не менше 1,4 кожного з них. Відіграти будь-який бонус можна протягом 30 днів.

Після виконання умов вейджера отримані гроші виводяться разом із заробленими монетами. Якщо ви не встигли у вказаний термін відіграти бонус, він згоряє. Якщо сума приз занадто велика, і ви не готові робити ставки у п’ятиразовому розмірі, бонусну пропозицію можна ігнорувати.

Де знайти бонуси?

Усі акції відображаються у розділі офіційного сайту. Якщо ви заходите в особистий кабінет через програму або мобільну версію, у них аналогічно всі бонуси з описами. Підписавшись на розсилку від букмекера, ви отримуватимете оперативну інформацію з бонусними оновленнями. Також букмекер на електронну адресу розсилає індивідуальні промокоди. За бажанням для отримання більшої кількості бонусів ви можете звернутися до служби підтримки.

Прогнози і ставки :

Бетвіннер: бонуси за реєстрацію у betwinner
Догори