Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Марафонбет: бонуси за реєстрацію в Marathon

⭐(4/5)
🎁Бонус на перший депозит 3000 грн


🤑 НазваМарафонбет
⌛ Рік заснування1997 рік
✅ Місце заснуванняросійська Федерація
⭐ Мовні версіїRU, EN, UA +22 версії
✅ Тоталізаторє
🎁 Бонус на перший депозитні
📲 ДодатокiOS, Android
🚩 Адресаwww.marathonbet.com marathonbet.ru
☑️ Мобільна версіяє
☑️ Спортє
☑️ Трансляція матчівє
☑️ Матч-Центрє
☑️ Кіберспортє
☑️ Віртуальний спортє
☑️ Live-трансляціїє
☑️ Фінансовий беттінг
☑️ Платіжні системиMasterCard Показати Webmoney
☑️ Мінімальна ставка0,1 дол
☑️ Максимальна ставкаВизначається букмекерською конторою
☑️ Multi-Liveє
☑️ Гаряча лініяУкраїна: 0800801172; Росії: 8 10 800 290 340 11; Для дзвінків з інших країн: +44 1273 964704
☑️ Електронна пошта[email protected]

ТОП 5 Букмекерів в Україні


Конкуренція у світі букмекерських контор величезна. Існує безліч легальних компаній та ще більше – нелегальних. Щоб у подібних умовах отримати нових клієнтів і утримувати старих, БК розробляють систему заохочень: бонуси, промокоди, спеціальні пропозиції для постійних клієнтів.

Компанія Марафонбет не стала винятком, хоча, варто визнати, бонусів ця БК надає набагато менше, ніж багато конкурентів. Найімовірніше, це пов’язано з тим, що компанія має гарну репутацію і користується популярністю у світі, тому активно вкладатися в бонусну політику немає сенсу.

В даному матеріалі ми розглянемо бонуси та спеціальні пропозиції Марафон, розповімо, як їх отримати та використати. Ознайомитись з більш детальною інформацією можна на сайті БК.

marathon-bet-logo

Бонуси на перший депозит

На жаль, депозитні та бездепозитні бонуси при реєстрації цієї букмекерської контори відсутні. Ще у 2017 році вони були, проте пізніше власники БК вирішили відмовитись від багатьох бонусних пропозицій.

Розглянемо умови отримання бонусу у разі, якщо компанія вирішить його повернути. Розмір одержуваних коштів варіювався: в середньому, він дорівнював 250 євро, нараховувався клієнтам або автоматично, або після введення промокоду. Відразу вивести бонус за реєстрацію було неможливо. Потрібно поставити отриману суму 20 разів. На відіграш клієнту давали місяць.

За нинішніх умов альтернативою бонусу за реєстрацію є акція “Безкоштовна ставка”. Періодично компанія надає клієнтам можливість укладати парі, не використовуючи особистих коштів. Особливістю опції є те, що у разі перемоги гравець отримує лише суму виграшу. Наприклад, якщо ви поставили 1000 рублів, отримані як бонус, і після завершення події сума зросла до 2500, вам нарахують 1500 рублів, отримані “зверху”. Початкова сума ставки повертається букмекерській конторі. Який у БК

Бонуси під час реєстрації

Як ми вже з’ясували, станом на середину листопада 2019 класичного бонусу за реєстрацію немає. Компанія не найщедра в цьому плані, і розгулятися особливо ніде. Як ще одну альтернативу гравці можуть використати спеціальну пропозицію “Кешбек за перше поповнення”. Розглянемо умови акції.

  • Реєструєтесь на сайті.
  • Проходьте процедуру верифікації (підтвердження особи).
  • Поповнюєте рахунок, вводячи промокод CASHBACK19 (мінімальна сума депозиту – 500 рублів або еквівалент в іншій валюті).
  • Отримуєте кешбек у розмірі 10%.

Відіграти суму кешбеку можна протягом 30 днів після її нарахування. Дозволяється робити ставки у лайві та перед подією. У відіграш ідуть парі з коефіцієнтом вище 1,5. Зазначимо, що періодично компанія проводить короткочасні акції, про які немає сенсу згадувати в подібних матеріалах, адже термін їхньої дії швидко спливає. Рекомендуємо моніторити сайт Марафон бет на предмет появи нових спеціальних пропозицій.

Як отримати бонус

Про “замінник” бонусу за реєстрацію ми поговорили. На жаль, Марафону більше нічого нам запропонувати. Однак є ймовірність того, що незабаром БК відродить традицію роздавати бонуси новим клієнтам. Розглянемо, як у більшості випадків їх можна отримати.

  • Автоматично. Деякі спеціальні пропозиції не передбачають жодних умов, крім реєстрації.
  • Промокоди. Для нарахування бонусних коштів потрібно запровадити комбінацію цифр та літер.
  • Поповнення депозиту. У деяких випадках, щоб отримати бонус, необхідно
  • внести певну суму грошей з цього приводу. Приклад такої акції ми розглянули вище (кешбек).

Якщо ви боїтеся заплутатися в правилах, не варто переживати: на сайті БК детально розписується алгоритм дій для отримання та відіграшу бонусних коштів. Це авторитетна контора, тому підводного каміння у спеціальних пропозиціях очікувати не варто.

Програма лояльності

Постійні гравці мають переваги програми лояльності. За кожну ставку понад 10 євро за коефіцієнта 1,3 і вище гравець отримує очки. Чим більше очок, тим вищий рівень на сайті. Що більше у гравця очок, то швидше він накопичує бали.

Отримані бали можна витрачати на бонусні кошти, участь у спеціальних пропозиціях Maraphonbet, авансові ставки.

Таким чином, щоб користуватися перевагами програми, потрібно ставити багато і ставити регулярно. Жодних додаткових умов немає.

Питання та відповіді

Як швидко зараховується бонус МарафонБет?

📌Технічно – протягом декількох хвилин після активації бонусних пропозицій від МарафонБет на рахунок гравця зараховуються фрібети або інші бонуси МарафонБет, доступні для ставок

Як отримати бонус МарафонБет?

📌Щоб отримати бонус МарафонБет, треба лише скористатися бонусними пропозиціями букмекера. Як правило, БК Марафон пропонує вітальні фрібети за реєстрацію у розмірі 100% від першого депозиту, ситуативно можуть бути інші акційні пропозиції з використанням бонусів.

Як використовувати бонуси МарафонБет?

📌Умови використання бонусів МарафонБет спочатку прописані в правилах їх надання. Зазвичай, бонусні фрібети БК Марафон можна використовувати для ставок на певні події з певними коефіцієнтами, а виграш відразу доступний до висновку

Як відіграти бонус?

📌 Відіграти бонуси МарафонБет настільки ж просто, наскільки і отримати їх – достатньо проставити суму бонусу в обумовленому правилами БК Марафон кратному розмірі, на ставки певного типу із заданими коефіцієнтами. Наприклад – на експреси не менше ніж із трьох подій, з коефіцієнтами не менше 1.40 на кожну

Прогнози і ставки :

Марафонбет: бонуси за реєстрацію в Marathon
Догори