Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Реєстрація Паріматч: докладна інструкція

⭐(4/5)
Бонус на 1-й депозит 2500₴✅ БрендПаріматч
👶 Рік заснування1994
🟢 Версії сайтуУкраїнська, російська, англійська
🟢 ЛіцензіїКіпр, Україна, Росія, Білорусь та ін.
🎁 Бонус на перший депозитДо 2500 гривень
📱 Додатки на мобільнийiOS, Android
✅ Адреса сайтуwww.parimatch.com або www.parimatch.ua

ТОП 5 Букмекерів в Україні


Для того щоб розпочати розміщення ставок на офіційному сайт БК Парі Матч, беттор повинен пройти попередню реєстрацію ігрового рахунку. Для цього потрібно перейти на офіційний інтернет-портал «Парі-Матч» і натиснути на кнопку реєстрація.

Реєстрація Паріматч

Обов’язкові поля для реєстрації на Парі Матч

У вікні БК Parimatch, що з’явилося, реєстрація гравцеві необхідно заповнити кілька полів з особистими і контактними даними. Насамперед, беттор повинен заповнити форми з персональними даними – ім’ям, прізвищем та датою народження. Вказівка дати народження потрібна для підтвердження віку клієнта. Нагадаємо, зареєструватися в БК Паріматч Україна можуть лише ті гравці, які досягли повноліття. Те саме стосується і гравців з інших країн пострадянського простору. Слід додати, що після завершення реєстрації бетторам також необхідно поставити галочку навпроти поля «Мені більше 18 років».

Ухвалення умов БК Парі Матч під час реєстрації

Ця галочка також є підтвердженням згоди з договором публічної оферти БК, з яким можна ознайомитись безпосередньо на сайті «Парі-Матч». Перед тим, як зареєструватися в БК Parimatch, рекомендується обов’язково ознайомитись із цим договором. Саме цей документ регламентує всі заклади, що відбуваються на сайті цієї букмекерської контори.

Контакти при реєстрації на Parimatch

Крім перерахованих вище реєстраційних форм, нові клієнти, які проходять реєстрацію в букмекерській Parimatch, повинні вказати адресу своєї електронної пошти, контактний номер телефону, а також місто та країну проживання. Надзвичайно важливим пунктом є поле Валюта рахунку. Реєстрація в БК Парі Матч передбачає можливість гри у таких валютах, як українська гривня, російський чи білоруський рубль, грузинський ларі, євро, долар, польський злотий, азербайджанський манат або молдавські роки.

Реєстрація в букмекерській Parimatch також передбачає вибір секретного питання, відповідь на яке знатиме лише користувач. Цей букмекер пропонує відповісти на такі питання, як «Дівоче прізвище матері», «Дата народження батька», «Перша школа» або «Пін-код». Крім цього, для завершення реєстрації знадобиться введення та підтвердження оригінального пароля користувача.

Чи можна змінювати інформацію, вказану під час реєстрації?

Потрібно обов’язково зазначити, що реєстрація у БК Parimatch Україна не передбачає можливості зміни введених даних. Винятком є лише пароль, який користувач може змінити у будь-який час. Також слід нагадати, що один беттор може зареєструвати не більше одного ігрового рахунку в БК.

Реєстрація Паріматч через телефон

Гравці Парі Матч можуть використати для ставок смартфон. Для цього Паріматч має повнофункціональну мобільну версію, оптимізовану під невеликі діагоналі гаджетів. Яка дозволяє зареєструватися так само, як і на стаціонарній версії – натиснути на кнопку “Реєстрація”, розташовану у верхньому правому куті дисплея смартфона та вказати ті ж дані.

Питання та відповіді

❓ Чи можна змінювати інформацію, вказану під час реєстрації?

Персональні дані вводите з особливою ретельністю, оскільки змінити їх неможливо – крім пароля, який рекомендується час від часу змінювати.

❓ Що робити, якщо забув пароль від паріматч?

У меню авторизації необхідно натиснути кнопку “Забули пароль?”. У наступному вікні потрібно ввести номер ігрового рахунку, адресу електронної пошти та натиснути на команду “Відновити”.

❓ Який бонус за реєстрацію дає паріматч?

За реєстрацію на паріматч новим гравцям дарують бонус. Для цього треба:
-Пройти реєстрацію.
-Внести перший депозит.
-Після цього на рахунок надійде бонус у розмірі першого депозиту, але не більше ніж 2500 грн. За умовами букмекерської контори Паріматч гроші потрібно буде відіграти.

Прогнози і ставки :

Реєстрація Паріматч: докладна інструкція
Догори