Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Мобільна версія Паріматч

⭐(4/5)
Бонус на 1-й депозит 2500₴⚽️ Ставки на спортє
💰 Бонус за реєстрацію2500 UAH
💸 Валюта для гриUAH, USD, EUR, RUB та ін.
🔥 Лайвє
програму Parimatch

ТОП 5 Букмекерів в Україні


Букмекерська контора Париматч одна з найпопулярніших. Широкий розпис подій, безліч ігрових режимів, постійні акції та бонусні пропозиції змушують новачків у світі беттінга робити вибір саме на користь цього букмекера.

Сучасні гравці на ставках дедалі рідше використовують функціонал контори з комп’ютера, тому крім повної версії офіційного сайту є і мобільна, адаптована під смартфони.

У яких випадках мобільна версія сайту стає слушним рішенням для капперів?

 1. Програми більш функціональні та орієнтовані на клієнта, проте якщо ваш пристрій працює на іншій операційній системі, мобільна версія стає чудовою альтернативою.
 2. Додатки мають ряд вимог – наприклад, версія iOS повинна бути не раніше 12.0, а у ОС Android – не раніше версії 4.4. Коли пристрій не підтримує програми, гравець може зайти на мобільну версію сайту, робити ставки та претендувати на виграші.
 3. Нерідко гравець просто не хоче ставити програму на телефон, мотивуючи це нестачею вільного місця або іншими причинами. У такій ситуації мобільна версія знову стає найоптимальнішим виходом.

Огляд версії Parimatch на mobile

Мобільна версія офіційного сайту покликана заощаджувати час на ставках, тому інтерфейс умовно поділено на чотири функціональні зони, де зібрані головні функції:

 • У верхньому правому кутку ви знайдете вхід до особистого кабінету, щоб внести депозит, забрати гроші або виконати інші дії. У цьому розділі розташований “дзвіночок”, натискання який відкриває останні повідомлення, надіслані букмекером.
 • Верхній рядок меню, розташований під особистим кабінетом, дозволяє вибрати ігровий режим. Там вказані розділи “Спорт”, “Віртуальний спорт”, “Слоти”, “Швидкі ігри” та інші варіанти. На головній сторінці версії зібрані топові матчі різних спортивних дисциплін, включаючи кіберспортивні турніри.
 • Перейдіть до головної сторінки вниз, щоб знайти інформаційне меню. Там ви побачите інформацію про компанію, правила та умови букмекера, акції та бонуси, контакти служби підтримки та навіть список платіжних опцій, якими гравці зможуть поповнити рахунок або забрати виграш.
 • Нижнє меню мобільної версії відкриває доступ до топових подій, розділу “Спорт”, історію ставок та слоти казино. Якщо натиснути на логотип Parimatch, ви отримаєте доступ до додаткових опцій меню.

Інтерфейс адаптованої версії зручний і дозволяє заощаджувати час. Достатньо 3-5 хвилин, щоб ознайомитися з розташуванням усіх опцій, після чого капперу знадобиться всього кілька секунд, щоб відкрити потрібний розділ.

Переваги мобільної версії

До основних переваг адаптованої версії БК “Париматч” на ставках відносять:

 1. Мобільна версія сумісна з більшістю інтернет-браузерів, встановлених на сучасних телефонах. Проблем із входом на сайт виникати не повинно.
 2. Адаптована версія вважається полегшеною, тому вона споживає менше трафіку порівняно з повноцінною варіацією офіційного сайту.
 3. У мобільній версії букмекерської контори немає реклами, яка нерідко дратує гравців на ставках.
 4. Користувачі мобільних телефонів, що зареєстрували аккаунт у конторі, отримують доступ до прямих онлайн трансляцій, як популярним, так і досить екзотичним спортивним подіям, а також стриму з кіберспортивних турнірів.

Якщо говорити про недоліки адаптації сайту під смартфони, каппери отримують менш інформативну версію, втім цей недолік суб’єктивний, оскільки досить звикнути до інтерфейсу.

Особливості реєстрації з мобільної версії Parimatch

Щоб на сайті робити ставки, гравцеві потрібно створити обліковий запис у БК “Париматч”. Виконайте ряд простих кроків:

 • Відкрийте офіційний сайт контори зі свого мобільного пристрою (з ПК мобільна версія недоступна).
 • Натисніть на жовту кнопку “Реєстрація” у верхньому правому куті.
 • Вкажіть свій номер телефону (без нього реєстрація на сайті “Парі Матч” неможлива, інших способів під час реєстрації не пропонують).
 • Створити пароль для входу на сайт.
 • Виберіть валюту рахунку (всього є 13 опцій). Пам’ятайте, що після завершення реєстрації змінити вибір не можна. Від вибору валюти рахунку залежить доступний асортимент платіжних опцій.
 • Підтвердіть, що вам більше 18 років на момент створення облікового запису та натисніть на жовту кнопку “Зареєструватися”.
 • Система надсилає на вказаний номер телефону 6-значний код, згенерований рандомно. Введіть надісланий номер у спеціальне поле на сайті та натисніть на кнопку “Підтвердити”, щоб перейти до власного облікового запису.

Весь процес реєстрації займає зазвичай 2-3 хвилини, якщо всі дані вказані правильно, а номер телефону доступний для надсилання повідомлень. Реєстрація на мобільній версії сайту контори не відрізняється від створення облікового запису в повній версії.

Ви також можете почитати наш огляд на Parimatch

Чим мобільна версія “Паріматч” відрізняється від мобільної програми?

У користувачів мобільних пристроїв є дві опції грати на ставках в “Париматч” – використовувати мобільну версію сайту або скачати додаток на девайс. БК випустила програми для пристроїв на базі Android та iOS, тому є можливість завантажити програму для більшості сучасних девайсів.

Мобільні програми швидше, що особливо важливо для ставок в режимі live, а також вони максимально орієнтовані на клієнта. Букмекер постійно випускає оновлення, щоб виправляти помилки та робити програму ще зручнішою для користувача.

У яких випадках гравці вважають за краще використовувати мобільну версію сайту:

 • Смартфон не підтримує програму (наприклад, невідповідна операційна система).
 • Каппер не хоче забивати пам’ять свого смартфона, тож заходить на мобільну версію сайту.

У будь-якому випадку адаптований варіант сайту є досить функціональним і зручним як для новачка, так і для професіонала.

Питання та відповіді

❓ Як перейти на мобільну версію Паріматч?

Досить просто здійснити вхід на сайт зі смартфона. Браузер автоматично спрямує на мобільну версію сайту.

❓ Чи можлива реєстрація нового облікового запису в мобільній версії сайту Париматч?

Так. У мобільній версії можна пройти реєстрацію, процедура така сама, як і на сайті.

❓ У чому відмінності мобільної версії від програм Паріматч?

З відмінностей між мобільною версією сайту та додатком букмекера Паріматч можна відзначити кілька:
– У мобільній версії сайту, відсутній рядок пошуку, у додатку для iOS і Андроїд вона є.
– У меню мобільної версії є окрема вкладка “Промо” з актуальними акціями, персональні акції знаходяться в особистому кабінеті.

Прогнози і ставки :

Мобільна версія Паріматч
Догори