Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Парі матч: лайв ставки на спорт

⭐(4/5)
Бонус на 1-й депозит 2500₴


🤑 НазваПаріматч
🎁 Бонус на депозитдо 3000 ₴
✅ Валюта для гриUAH, USD, EUR та ін
📲 ДодатокAndroid, IOS

Букмекерська контора Parimatch на офіційному сайті приймає лайв ставки із передматчевої лінії. Компанія у багатьох країнах працює легально та зарекомендувала себе як відповідальна та надійна платформа. На сайті є окремий розділ Live ставки.

Беттори мають можливість переглядати найцікавіші події, що відбуваються зараз, і намагатися передбачити результат. Кожному зареєстрованому користувачеві гарантовані яскраві емоції, бонуси та акційні пропозиції.

Парі матч: лайв ставки на спорт

Що таке лайв ставки в Парі Матч

Ставки лайв є парі, які укладаються під час футбольного або іншого матчу. Вони доступні на офіційній платформі розділу з автентичною назвою.

Азартні гравці можуть робити ставки:

 • за допомогою мобільного пристрою;
 • через ноутбук та ПК;
 • за допомогою планшетного ПК.

Опція відкрита як у повноекранній версії сайту, так і мобільній. Зробити ставку на певну команду чи гравця вдасться через офіційний додаток БК.

У розділі міститься інформація про: спортивні події, які відбуваються на даний момент та заплановані найближчим часом; окремих матчах (можна додати в закладки); зростанні чи спаді коефіцієнтів.

На платформі можна прочитати умови закладу, подивитися статистику та підсумки кожної гри. Бетторів радують відеотрансляції змагань (вони відкриті для тих гравців, які мають позитивний баланс).

Лінія Live Parimatch

Букмекерська контора пропонує широку лінію ставок, вигідну програму лояльності та чесну гру. Лінія є коефіцієнтами на всі доступні спортивні події та їх результати.

У розділі лайв публікуються коефіцієнти для топових чемпіонатів, жіночих та чоловічих дивізіонів. Розпис залежить від певного виду спорту. Базові котирування:

 1. Наступний гол.
 2. Додаткові тотали та фори по кожній команді.
 3. Статистика за періодами та окремо за матчами.
 4. Точний рахунок
 5. Обидві команди влучать м’ячем у ворота супротивника.
 6. Кожна збірна заб’є більше за певну кількість шайб.

Парі Матч на окремі матчі виставляє від 10 до 100 котирувань. На сайті доступні котирування на кіберспорт: результат поєдинку визначається штучним інтелектом.

оефіцієнти та маржа

Багато беттори вибирають цю онлайн-майданчик, тому що коефіцієнти вищі за середній. Маржа в межах 3-5,5% закладена для прематчу, а для лайв-подій показник дорівнює 5-8,5%. БК бере комісію, розмір якої залежить від різновиду спорту, фази поєдинку та типу котирування.

Показник маржі для класичних змагань та кіберспорту практично не відрізняється. БК не знижує розміру комісії, спеціальні пропозиції не передбачені навіть для активних користувачів платформою.

Як зробити ставку в Лайві

Укладати всі види парі можуть лише авторизовані користувачі. Спочатку треба зареєструватися, підтвердити свої дані і лише потім натиснути на “Вхід”. Після введення логіну та пароля, користувач потрапляє в “Особистий кабінет”.

Інструкція, як робити ставки по ходу матчу:

 1. Перейти до розділу з лайв-ставками.
 2. Вибрати різновид спорту (вони доступні ліворуч у меню).
 3. Знайти в центральному блоці спортивну подію, прогнози якої найімовірніші.
 4. Натисніть на коефіцієнт. У купоні висвітиться конкретна подія.
 5. Вибрати різновид парі: наприклад, експрес-ставку.
 6. Вказати суму.
 7. Перевірити, чи правильно було заповнено і натиснути на “Зробити ставку”.

Як ставити на футбол або волейбол, можна дізнатися на офіційному сайті в розділі “Лайв” або звернутися до оператора.

Дані про пару відразу з’являться в обліковому записі. Якщо робити ставку під час гри, варто приймати виважені та швидкі рішення, тому що котирування змінюються кожні кілька секунд. Збільшує шанси на пристойний виграш опція “Швидка ставка”. Також можна скористатися функцією “Прийняти змінені коефіцієнти”.

Гравці можуть підключити беттинг в 1 клік: для цього треба дізнатися трохи більше про опцію. При активації Беттор вказує суму ставки. Щоразу парі полягатиме автоматично при натисканні на кеф.

Результати Live

У прямому ефірі у вікні поєдинку доступу інфографіка: можна побачити точний рахунок по таймах та хвилину поєдинку. Також видно видалення. М’яч відображається віртуально, як і атаки. Поєдинки зі спеціальними відмітками показуються у прямому ефірі. Якщо людина не зареєстрована, вона вважає гостем платформи та до трансляції не отримує доступу.

Залежно від типу події, гравець може переглядати трансляції та їх підсумки:

 • стандартні;
 • демонстраційні;
 • розширені;
 • телевізійні.

Популярні інтерактивні трансляції. Беттори можуть слідкувати за атаками, аналізувати результати матчів. Підсумки відображаються у таблиці, яка автоматично оновлюється. Доступні відомості про склад команд, кутових, штрафних. Коментарі до матчів відкриваються у розділі “Результати”.

Переваги лайв-ставок Парі Матч

Live вибирають як професіонали, так і новачки. Бетторам подобається можливість робити мінімальні ставки та швидко вигравати. Способи виведення заробленого різноманітні та з невеликими комісіями.

Переваги лайв-ставок Парі Матч:

 • широкий розпис та лінія;
 • вигідні коефіцієнти;
 • доступ до відеотрансляцій або текстових оповіщень;
 • зробити ставку може навіть новачок: зрозуміло на інтуїтивному рівні;
 • є можливість укласти заклади після ознайомлення з офіційними прогнозами, якими діляться аналітики та експерти;
 • live-розвага більш азартна, цікава і тримає інтригу до кінця змагання команд.

Ставки в режимі реального часу можна робити як із ноутбука, так і з телефону. Для смартфонів розроблено зручну мобільну версію. Якщо є якісь заборони або блокування провайдерів, допоможуть дзеркала. Програма Париматч дозволяє не тільки відкрити доступ до лайву, але й забути про обмеження.

Служба саппорта відповідає будь-які питання, пов’язані з усіма видами беттинга.

Питання та відповіді

❓ Чи можна скасувати лайв-ставку у парі матч?

Ні, згідно з правилами БК Паріматч, клієнт букмекера не має можливості скасувати ставки, зроблені на сайті та розміщені на сервері (про що свідчить номер квитанції) – як лайв, так і прематч. А щоб уникнути випадково зроблених ставок, укласти парі на сайті Parimatch можна тільки з підтвердженням події та суми ставки.

❓ Як робити ставки по лінії Live у Паріматч?

Точно так само, як і ставки прематч – вибрати подію в лайв-лінії Parimatch, на яку приймаються парі по його ходу, потім натиснути на котирування та підтвердити парі в окремому вікні з номером квитанції

Ви також можете почитати наш огляд на Parimatch

Парі матч: лайв ставки на спорт
Догори