Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Вхід до особистого кабінету Парі матч

⭐(4/5)
Бонус на 1-й депозит 2500₴


🤑 НазваПаріматч
🎁 Бонус на депозитдо 3000 ₴
✅ Валюта для гриUAH, USD, EUR та ін
📲 ДодатокAndroid, IOS

Вхід на сайт Париматч можливий лише після реєстрації. Для цього заповніть поля реєстраційної форми, вказавши дату народження, номер мобільного телефону, адресу електронної пошти.

Вхід до особистого кабінету Парі матч

Без особистого облікового запису зробити маніпуляції неможливо, він відкриває доступ до ставок, поповнення рахунку та інших операцій. Щоб увійти в особистий кабінет, авторизуйтесь, натиснувши на відповідну кнопку у верхньому правому куті веб-сторінки. Якщо баланс є позитивним, можна переглянути трансляцію спортивних змагань. Увійти в ЛК можна як із ПК, так і з мобільного телефону. Тут зберігається вся інформація, вказана під час реєстрації на офіційному сайті Парі матч . Зауважте!

Якщо в особистій інформації помічені грубі помилки або гравець хоче змінити дані, зверніться до представників букмекерської контори, надіславши листа на e-mail [email protected]

Як увійти в обліковий запис

Увійти до облікового запису можна з кількох сайтів – нової та старої версії. Вхід на сайт міжнародного букмекера здійснюється за допомогою домену ua. Мешканці України можуть користуватися доменом com, Білорусі – by.

Ввівши пошуковий рядок запит, користувач потрапить на екран реєстрації. Вона проста з мінімальною вказівкою даних.

Наступні входи можуть бути спрощеними, якщо в браузері встановити функцію збереження логіна і пароля. Якщо ні, дані облікового запису потрібно вносити під час кожного входу на мою сторінку.

Можливості особистого кабінету Паріматч

Які можливості відкриває перед гравцем:

  1. Користувач може взяти участь у акціях, отримавши бонуси.
  2. Звернутися до технічної служби підтримки.
  3. Зробити ставку, уклавши парі.

У мобільній, як і в повній версії, в особистому обліковому записі відображається інформація про баланс, наприклад, яка сума на виплаті, яка сума в дограші. Тут відображається інформація про історію платежів, ліміти, формат ставок.

За допомогою ЛК можна вивести гроші, вікно налаштовується так, як потрібно та зручно гравцеві. Наприклад, можна вказати в налаштуваннях, щоб попереджали про політику зміни коефіцієнтів або активувати Touch ID для паріматч.

За допомогою особистого облікового запису легко поповнювати баланс. Для цього оберіть спосіб внесення грошей, пропишіть суму. Зарахування миттєве.

Ви також можете почитати наш огляд на Parimatch

Проблеми з входом в обліковий запис

Якщо виникли проблеми з входом Париматч, переконайтеся, що внесені дані відповідають дійсності, що не допущені помилки у логіні або паролі.

Порада: під час введення відомостей в обліковий запис переконайтеся, що розклад клавіатури правильний, що увімкнено/вимкнено Caps Lock, що вказано всі літери та цифри.

Якщо ви розумієте, що всі дії правильні, зверніться до служби підтримки. Є випадки коли потрібно замінити пароль.

Для цього у вікні авторизації натисніть мишкою на фразу “Забули логін або пароль?” Перед вами відкриється вікно із новою реєстраційною формою. Для відновлення потрібно:

  1. Прописати дату народження, яка була вказана під час першої реєстрації.
  2. Прописати логін.
  3. Введіть новий пароль.

Якщо забули логін, напишіть E-mail, дату народження. На вказану адресу електронної пошти надійде лист із логіном. Після цього гравець з легкістю увійде в акаунт. Якщо ви пам’ятаєте дані облікового запису, з авторизацією проблем не виникне.

Для входу в особистий профіль може знадобитися введення ігрового рахунку. Дані для входу з ПК та телефону однакові.

Питання та відповіді

❓ Як увійти в Паріматч?

Особистий кабінет на сайті Париматч доступний одразу після реєстрації на сайті букмекерської контори. Авторизація та вхід за допомогою зв’язки “логін-пароль” знаходяться у правому верхньому кутку сайту Паріматч.

❓ Як пройти ідентифікацію в Паріматч?

Найпростіший спосіб пройти ідентифікацію – зробити це на сайті Parimatch або в мобільних додатках для ОС Android та IOS. Для чого достатньо зайти до особистого кабінету Париматч, в налаштуваннях ігрового рахунку запросити підтвердження номера телефону та реєстраційних даних, після чого надіслати скани необхідних документів.

Прогнози і ставки :

Вхід до особистого кабінету Парі матч
Догори