Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Вхід до особистого кабінету Фанспорт

⭐(4/5)
Бонус на перший депозит 3000 грн


⚽️ Валюта для гриEUR, USD, RUB, AZN, UAH
💰 Бонус за реєстрацію3000 UAH
📱 Промокод за посиланням на сторінці
🔥 Live-трансляції є

Доступ до особистого кабінету Фанспорт отримують повнолітні громадяни, які зареєструвалися, пройшли верифікацію та успішно ввели логін та пароль.

Вхід до особистого кабінету Фанспорт

Як увійти до облікового запису Фанспорт?

Вкладка “Моя сторінка” доступна після входу в обліковий запис за номером телефону або іншим способом. Щоб увійти в особистий кабінет на смартфоні, треба натиснути на кнопку з аналогічною назвою, потім у вікні вибрати телефонний спосіб авторизації, ввести номер і пароль. Після заповнення полів необхідно клікнути на “Увійти” і почекати не більше 1-2 секунд.

Ще один спосіб авторизації – використовуючи електронну пошту. Інструкція:

  1. Клацаємо на “Увійти”, потім вибираємо спосіб: натискаємо на значок конвертика.
  2. Заповнюємо порожнє поле адресою електронної пошти.
  3. Вводимо комбінацію цифр та літер – пароль.
  4. Завершуємо авторизацію натисканням на “Увійти”.

Вхід на сайт Fansport можливий через соцмережі та месенджери: Фейсбук, Телеграм та ін.

Беттор потрапляє в особистий кабінет і може користуватися функціоналом, робити ставки, транзакції.

Можливості та функціонал особистого кабінету Fansport

Акаунт Фанспорт у повноекранній версії сайту містить: поповнення рахунку, партнерську програму, виведення грошей, персональні дані. Налаштування облікового запису, історія ставок та вихід.

Якщо натиснути кнопку “Запам’ятати пароль”, можна не вводити комбінацію кожного разу, коли хочеться зробити ставку або запустити лайв.

Особистий кабінет Фанспорт у телефонному режимі містить: перегляд історії ставок, наповнення купонів, лайв-режим. Доступні розділи: кібер стрім, лінія, акції, підсумки та ін.

Увійти через мобільну версію сайту БК Fansport

Офіційний сайт Фанспорт підтримує не тільки повноекранну версію, але й підлаштовується під мобільні пристрої. Користувач може після авторизації редагувати особисті дані, поповнити рахунок, зняти зароблене.

Не важливо, чи країна беттора Україна, Росія чи Німеччина, опції у всіх однакові. Багато гравців користуються міні-версією, тому що під рукою завжди є смартфон. Іншим подобається заходити на сайт БК через планшети, ноутбуки та ПК, щоб насолоджуватися графікою, яскравою картинкою.

Відгуки реальних гравців дозволяють зрозуміти, який вид інтерфейсу є найзручнішим. Беттори іноді користуються програмою, тому що воно обходить блокування провайдерів.

Ви також можете почитати наш огляд на Fansport

Вхід до особистого кабінету з мобільного додатка БК Fansport

Вхід до особистого кабінету Фанспорт на мобільному додатку здійснюється в такій послідовності:

  1. Зайти в програму на смартфоні, перейти в меню за значком, розташованим у лівому верхньому кутку.
  2. Користувач повинен вибрати зі списку опцію “Авторизація”.
  3. Потрібно ввести логін та пароль.
  4. Останній крок – клік по кнопці “Увійти”.

Після того, як беттор авторизується, він може поповнювати рахунок, брати участь у суперечках, користуватися бонусами та акційними пропозиціями.

Можливі проблеми

Fansport може блокуватись провайдерами у багатьох країнах. У такі моменти доступ до сайту БК стає неможливим, навіть якщо людина вже зареєстрована та внесла кошти на ігровий рахунок. Щоб безпроблемно входити в особистий кабінет під час блокування, варто користуватися робочими дзеркалами. Сайти-клони не відрізняються від офіційного майданчика: вони нічим не поступаються і мають такі ж функціональні можливості.

Ще одна поширена проблема із входом – технічні роботи. Вони потрібні для того, щоб платформа працювала без збоїв, задовольняла потреби та потреби не лише новачків, а й професіоналів. Компанія зазвичай попереджає про дату та час технічних робіт.

Рідко буває, що виникають складнощі з авторизацією, коли сайт перевантажений: це трапляється на свята, по суботах та неділях. Є варіант – зайти в обліковий запис через програму або скористатися актуальним дзеркалом.

Остання проблема з входом пов’язана з тим, що беттор забув пароль. Це трапляється, якщо авторизація тривала тривалий час автоматично. Онлайн-майданчик дозволяє відновити дані для входу за 10-15 хвилин.

Досить скористатися опцією “Забули пароль”, далі вибрати спосіб відновлення.

Питання та відповіді

Як увійти до Фанспорту, якщо сайт заблокований?

У такому випадку можна скористатися додатковими інструментами: дзеркалом, анонімайзерами, адаптованими браузерами (TOR, Opera).

Як відновити доступ до Фанспорт?

Якщо ви забули пароль, достатньо скористатися функцією “Забули пароль” у вікні входу в особистий кабінет.

Які є способи авторизації в особистому кабінеті?

Існує кілька способів авторизації: за номером телефону; можна увійти через e-mail; якщо реєстрація проводилася через Facebook або Telegram – слід скористатися тими самими методами для входу.

Прогнози і ставки :

Вхід до особистого кабінету Фанспорт
Догори