Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Фанспорт промокод

⭐(4/5)
Бонус на перший депозит 3000 грн💵 Мінімальний депозит25 грн
🎁 Бонус на перший депозит3000 грн
〽 Мінімальна ставка5 грн
💸 Мінімальна сума виводу400 грн
📱 Мобільна версіяТак
💰 Валюта для ставокUAH, USD, EUR
📳 ДодатокAndroid, IOS

ТОП 5 Букмекерів в Україні


Бонусна політика букмекерської контори Фанспорт поширюється як на новачків, а й професійних беттерів. Фанспорт промокоди – це бонуси, які гемблер отримує за накопичені внутрішні бали. Розраховувати на зарахування бонусів можуть лише зареєстровані гравці.

Для отримання промокоду необхідно зареєструватися. При переході в розділ «бонусів» через особистий кабінет перед гравцем відкриваються всі доступні заохочення, які можна використовувати для ставок та збільшення капіталу.

Де взяти промокод Фанспорт?

Після авторизації через логін та пароль вам буде відкритий доступ до всіх переваг ігрового порталу. Отримати промокоди ви можете не тільки через офіційний сайт, але і робоче дзеркало або програму. У розділі промокодів відображаються всі призи, які ви можете купити на даний момент.

Для покупки промокодів Фанспорт необхідно накопичувати внутрішні бали. Вони нараховуються активним беттер за поповнення рахунку або створення ставок. Чим більшу активність виявляє користувач, тим більше шансів у нього нагромадити бали для покупки промокодів.

Алгоритм отримання такого виду бонусу виглядає так:

  1. Реєстрація на сайті букмекерської контори. Після підтвердження логіну та паролю для прив’язки платіжних даних буде потрібна верифікація користувача.
  2. Вивчаєте події для створення ставок, вибираєте найвигідніші пропозиції щодо розміру коефіцієнтів. Робіть ставки, беріть участь у розіграшах, акціях, лотереях. Будь-яка активність приносить внутрішні бали. Вони відображаються у власному кабінеті.
  3. У вкладці з промокодами відображаються усі пропозиції. Ви можете вибрати будь-який напрямок і витратити на промокод Фанспорт певну кількість балів.
  4. Використовуйте промокод за встановленими правилами букмекерської контори.

Ви також можете почитати наш огляд на Fansport

Як використовувати промокод?

Щоб розібратися, де керувати промокодом, вивчіть правила використання бонусу. Найчастіше його вводять перед певною дією на сайті. Наприклад, перед реєстрацією, поповненням депозиту, створенням ставки. Все це чітко написано в описі промокоду. Якщо у вас виникають питання або уточнення, ви завжди можете звернутися до служби підтримки букмекерської контори. Компетентні фахівці допоможуть розібратися з тонкощами використання фанспорту промокоду.

У чому переваги промокоду?

Такий вид бонусу впровадили для мотивації беттерів, які з додатковим привілеєм можуть отримати збільшений заробіток. Крім покупки промокоду Фанспорт такі призи розсилають індивідуально беттерам. І тут потрібно підписатися на розсилку від адміністрації ігрового ресурсу. На електронну адресу або мобільний номер телефону вам надходитимуть спеціальні коди із встановленими правилами використання.

З промокодами Фанспорт ви отримуєте збільшені коефіцієнти, безкоштовні ставки та зі страховкою вкладень. У правилах промокоду фіксуються події, у яких можна використовувати бонус, коефіцієнти подій, терміни відіграшу.

Крім промокодів, адміністрація ігрового порталу пропонує достаток інших бонусів. Ви можете скористатись вітальним заохоченням, додатковими монетами для створення ставок, страховками, адресними призами. Для примноження капіталу на сайті бк регулярно проводять лотереї та розіграші.

Усі бонуси постійно оновлюються та відображаються на сайті букмекерської контори. Підписавшись на розсилку, можна оперативно отримувати інформацію з вигідними пропозиціями від БК.

Прогнози і ставки :

Фанспорт промокод
Догори