Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Фанспорт реєстрація

⭐(4/5)
Бонус на перший депозит 3000 грн💵 Мінімальний депозит25 грн
🎁 Бонус на перший депозит3000 грн
〽 Мінімальна ставка5 грн
💸 Мінімальна сума виводу400 грн
📱 Мобільна версіяТак
💰 Валюта для ставокUAH, USD, EUR
📳 ДодатокAndroid, IOS

ТОП 5 Букмекерів в Україні


Букмекерська контора Фанспорт – це ігровий портал з багатьма подіями для спортивних ставок та ігровими автоматами. Українським користувачам пропонують високі коефіцієнти та гідний розпис з популярних спортивних дисциплін та більш вузьких напрямків. Фанспорт реєстрація відкриває можливості реального заробітку для беттерів на підставі ліцензії Кюрасао.

Фанспорт реєстрація

Гральна компанія Кюрасао є міжнародним дозволом на азартні розваги та беттинг. Зробити ставки на сайті можна у прематчах та лайві. Також БК пропонує відеотрансляції подій світового значення, розділ зі статистикою та аналітикою.

Букмекерська контора працює без збоїв на території країн, де азартний гемблінг не заборонено на законодавчому рівні урядом. Оскільки Україна поки що відноситься до списку країн з обмеженнями онлайн-гемблінгу, для входу в особистий кабінет при блокуванні можна скористатися альтернативним дзеркалом або додатком.

Реєстрація для ознайомлення з контентом, правилами, запуску безкоштовних гральних автоматів не потрібна. Якщо ж ви хочете робити ставки із реальними вкладеннями та заробітком, Фанспорт реєстрація буде обов’язковою. Разом із реєстрацією на сайті бк гравець може розраховувати на вітальний бонус. Це заохочення для новачків, які беттер може використовувати для створення ставок.

Як зареєструватись новому гравцю?

Кожен користувач може створити лише один особистий кабінет. Правилами букмекерської контори передбачено кілька способів реєстрації на сайті бк. Адміністрація пропонує спрощену реєстрацію в один клік та повноцінне заповнення реєстраційної анкети.

За номером телефону українського оператора ви зможете швидко отримати підтвердження через смс для створення нового облікового запису. Також система пропонує реєстрацію через соцмережі чи електронну пошту. Особливість фанспорту реєстрації в тому, що обов’язково потрібна буде ще й верифікація.

Це обов’язкова процедура з метою підтвердження особистих та платіжних даних. Тільки після верифікації беттер може здійснювати платіжні операції на сайті. Поповнювати рахунок та виводити заробіток можна лише після успішної верифікації. На запит верифікація проходить при спробах виведення великої суми.

Без ідентифікації вивести великий куш не вдасться. Верифікація на сайті “Фанспорт” передбачає завантаження скана паспорта в особистому кабінеті. При необхідності додаткової перевірки адміністрація БК може ініціювати відеодзвінок користувачеві.

Швидка реєстрація у Фанспорт

Якщо ви бажаєте скористатися швидкою реєстрацією в один клік, потрібно вказати фактичну країну проживання. І тут система автоматично вибирає національну валюту. Адміністрація бк автоматично згенерує логін та пароль для клієнта. Надалі можна змінити дані в налаштуваннях особистого кабінету.

Після цього беттер потрібно поповнити рахунок на мінімальну суму депозиту. Для цього виберіть найкращу платіжну систему. Якщо під час реєстрації ви вказуєте промокод, на перший депозит зараховується бонус.

Фанспорт реєстрація за номером мобільного телефону

Створити обліковий запис ви можете із зазначенням номера телефону українського оператора. Для цього під час переходу до розділу реєстрації потрібно вибрати «за номером телефону» та вказати робочий контакт. Цей спосіб передбачає підтвердження створення особистого кабінету через смс-повідомлення.

Система також підтягує валюту у відповідність із зазначеним номером мобільного телефону. Це означає, що із зазначенням номера українського оператора автоматично встановлено валюту гривні. Однак у налаштуваннях особистого кабінету ви зможете змінити валюту, наприклад, на долари.

Створення кабінету через електронну пошту

Для створення нового облікового запису є можливість прив’язки електронної пошти. Для цього вам потрібно вибрати відповідний спосіб реєстрації. Прив’язка пошти приваблює беттерів як можливістю швидкого підтвердження облікового запису, а й подальшої підпискою інформацію від бк.

В цьому випадку вручну потрібно прописати місто проживання, валюту для транзакцій, номер телефону. Також вказують особисті дані. На вказану електронну адресу надходить підтвердження з активним посиланням. Після переходу на це посилання реєстрація завершується.

При створенні облікового запису потрібно продумати надійний пароль, доступ до якого буде лише у вас. Найкраще комбінувати літери та цифри, розділові знаки. Також уникайте дублювання ваших паролів на інших сайтах.

Фанспорт реєстрація через соцмережі

У ПК ви можете вибрати прив’язку соціальної мережі для створення особистого кабінету. Цей спосіб передбачає зчитування особистої інформації зі сторінки соцмережі чи месенджера. Якщо залишаються незаповнені поля під час реєстрації, потрібно прописати їх вручну. Також не забудьте вказати найзручнішу валюту для грошових транзакцій.

Як зареєструватись у додатку?

Реєстрація через програму потрібна лише в тому випадку, якщо ви раніше не створювали обліковий запис через офіційний сайт або дзеркало. Користувач може створити лише один обліковий запис. Якщо ви хочете зареєструватися з гаджета, алгоритм буде таким самим, як і з основної версії сайту.

Програма повністю відображає функціонал основного сайту. Плюс програми в тому, що ви зможете зберегти логін та пароль для швидкого входу. Спеціалізоване програмне забезпечення представлене у двох форматах – для операційної системи Android та iOS.

Програма стає чудовою альтернативою офіційного сайту. Завантаження програми легально на сайті Фанспорту. Установка програмного забезпечення займає лічені хвилини, після чого ви можете керувати особистим кабінетом без блокувань інтернет-провайдерів та технічних збоїв. Усі акції, бонуси, програма лояльності зберігаються, залишаються доступними для клієнтів.

Питання та відповіді

Як отримати бонус за реєстрацію на фанспорт?

📌 Щоб отримати бонус, необхідно зареєструватися та внести свій перший депозит. Привітальний бонус є 100% від суми першого депозиту. При цьому максимальна сума не має перевищувати 3000 гривень.

Які є способи реєстрації на фанспорт?

📌 Для створення облікового запису в БК Фанспорт є три способи:

– по телефону;
– за адресою електронної пошти;
– через соцмережі та месенджери.

Як можна використати вітальний бонус фанспорт?

📌 Бонусні засоби можна використовувати на будь-які спортивні ставки.

Прогнози і ставки :

Фанспорт реєстрація
Догори