Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Vbet: дзеркало робоче на сьогодні

[vbet-popups]

⭐(5/5)
Бонус на перший депозит 3000 грн


⭐️ НазваVbet
⚽️ ВалютаUAH, USD, EUR, RUB та ін.
🔥 Бонус за реєстрацію20€
📱 Дзеркалопосилання на сайт

Офіційний сайт Вбет часто потрапляє під блокування провайдерів. Причин, чому букмекер повинен створювати дзеркала, достатньо. Платформа-клон повністю повторює функціонал та дизайн оригінального майданчика. За допомогою альтернативного посилання є можливість авторизуватися і робити ставки на спорт.

Vbet: дзеркало

Причини блокування

Букмекерська контора Vbet працює легально, але все одно блокується. У такі моменти користувачі не мають змоги зайти на сайт.

Основні причини, чому неможливо зайти на Vbet:

 • впровадження оновлень на сайті;
 • технічні роботи;
 • профілактика;
 • блокування провайдером чи адміністратором мережі;
 • DDoS-атаки;
 • надмірне навантаження на майданчик.

Найчастіше доступ до платформ блокують державні органи безпеки. Але беттори не губляться і використовують офіційні дзеркала, які виходять кожні 2-3 дні. Їх оновлення пов’язані з тим, що дзеркала також блокуються.

Ви також можете почитати наш огляд на Вбет

Де знайти робоче дзеркало?

Основна проблема, з якою стикаються азартні гравці, – неможливість знайти актуальне дзеркало. Здавалося б, це нескладне завдання, але іноді беттори знаходять посилання, які вже не активні або заблоковані оператором.

Служби безпеки регулярно проводять моніторинг інтернет-ресурсів та “чистять” їх від дзеркал БК. Один із варіантів для користувача букмекерської контори – пошук альтернативного посилання в інтернеті.

Головне, не відкрити сайт-клон, створений шахраями. Працівники букмекерської контори зазначають, що перед тим, як здійснювати вхід, потрібно подивитися, який протокол біля майданчика: має бути https, тільки він забезпечує шифрування даних користувачів.

Щоб отримати робоче дзеркало, варто звернутися до супорту. Реєстрація на сайті не обов’язкова, щоб зв’язатися із працівником технічної підтримки. Можна написати на електронну пошту контори або зателефонувати за номером, який відображається на різних сайтах інших БК або майданчиків з ігровою тематикою.

Є можливість дізнатись дзеркало на сьогодні за допомогою лайв-чату або зворотного дзвінка. Ще один спосіб відкрити сайт-клон – знайти посилання на нього у соціальних мережах:

 • Інстаграмі;
 • Твіттер;
 • Фейсбук.

Багато бетторів шукають дзеркала у ВКонтакті. Крім посилань для входу в особистий кабінет, у соціальних мережах надається інформація про спортивні події, доступні прогнози, різні бонуси та акції.

Якщо азартний гравець не знайшов дзеркала у соцмережах, варто зв’язатися з модератором офіційної спільноти букмекерської контори. Як варіант, можна поспілкуватися з іншими бетторами на форумах і уточнити, як вони обходять блокування.

Альтернативний вхід

Якщо не доступна оригінальна версія сайту, варто спробувати приховати реальне місце розташування, щоб авторизуватися і поставити ставку на спорт.

Альтернативні варіанти, як обійти заборону провайдера:

 1. Спеціальні розширення для браузерів.
 2. Використання браузера Тор чи Опера Турбо.
 3. Проксі.
 4. Анонімайзери.
 5. ВПН-мережі.

Якщо скачати мобільний додаток, то вийде забути про блокування і насолоджуватися ставками та виграшами.

Беттор може вибрати будь-який із методів або користуватися кількома. Але запам’ятайте, букмекер не гарантує збереження даних, якщо людина заходить до облікового запису через проксі або ВПН-мережу. Хакери та шахраї можуть отримати доступ до персональних даних гравця, тому краще відкривати дзеркала, які дає саппорт.

Якщо беттор підпишеться на розсилку від букмекера, то на пошту будуть надходити посилання на сайти-клони. Також e-mail розсилка хороша тим, що людина зможе безпосередньо спілкуватися з операторами Вбет і ставити запитання, що цікавлять.

Питання та відповіді

Де знайти дзеркало Vbet?

📌 Досить написати або зателефонувати до служби підтримки. Зробити це можна такими способами:
– Зворотній зв’язок на веб-сайті букмекера (лайв-чат).
– Електронний лист на адресу [email protected]

Чи можна зареєструватися через дзеркало Vbet?

📌 Так, дзеркало дозволяє користуватись аналогічними функціями, як і на офіційному сайті, у тому числі зареєструватися в БК.

Які альтернативні методи входу на Vbet крім дзеркала?

📌 Альтернативним варіантом стане застосування проксі, VPN-програм, анонімайзерів, віддалених DNS-серверів та браузерів із вбудованим VPN.

Прогнози і ставки :

Vbet: дзеркало робоче на сьогодні
Догори