Росомахи домінують у драфінгу НХЛ 2021 року

Ставки і прогнози на НХЛ 20/21

Університет Мічигану завжди був фабрикою для талантів НХЛ та перспектив високого класу. За останні кілька років вони виявили талановитих зірок у Квін Х’юз, Зака ​​Веренського, Кайла Коннора, Джейкоба Труби та Ділана Ларкіна, щоб назвати лише декілька. Драфт НХЛ 2021 року обіцяє бути таким самим, оскільки вони повинні мати принаймні чотирьох гравців, обраних до топ-15, і потенційно двох до того, як йому виповниться три вибори.

“Мічиганські Росомахи” щойно розпочали сезон 2020-21 після тривалого звільнення, і ці гравці вже на початку створюють собі ім’я. Вони також є головною причиною того, чому їхня команда досі не перемогла з рахунком 2: 0. Отже, в попередньому попередньому перегляді першого туру 2021 року, давайте ближче розглянемо Оуена Пауера, Кента Джонсона та Метью Беньє.

hockey1

Оуен Пауер


Сезон 2020-21: 2 ігри , 1 гол, 2 передачі, 3 очки

Пауер – один із найвищих рейтингів захисників, який увійшов до складу НХЛ 2021 року, з поважної причини. Все, що він зробив, було домінувати в хокейній лізі США (USHL), поставивши 12 голів і 40 очок у 45 іграх із “Чікаго Стіл” та вигравши нагороду захисника року USHL. Нічого страшного, правда? Ах, так, він теж крокував усіма синяками.

Росомахи щойно випустили захисника поколінь у НХЛ у Хьюзі, і вони готові зробити те саме з Пауер. Всього за дві гри в кар’єрі NCAA 17-річний хлопець демонструє всім, чому ажіотаж виправданий. Він вже грає більше 20 хвилин на ніч за головного тренера Мела Пірсона, і він отримав свої перші три очки в кар’єрі в коледжі в одній грі під час грабежу штату Арізона в штаті Мічиган з рахунком 8: 1. Він також керував усіма блакинерами в крижаний час і витрачав час як на силову гру, так і на вбивство пенальті.

Влада – це все, що вам потрібно у захиснику, величезний розмір у 6 футів 5, 211 фунтів, шалена мобільність, фізичність та розумна двостороння гра, що нагадує молодого Нікласа Лідстрема. По суті, він є повним пакетом з дуже малою вадою своєї гри.

Як і Лідстрем, його інтелект відрізняє його від однолітків. Він рідко помиляється з шайбою, і він знає, де і коли її поставити, щоб дати своїм товаришам по команді найкращий шанс забити гол. Якщо ви хочете підтвердити це на більш високому рівні, не дивіться далі, ніж його остання гра, де він підбив одного з захисників Кем Йорка одним із тих розумних точних пасів .

Кент Джонсон


Сезон 2020-21: 2 ігри , 1 гол, 4 передачі, 5 очок
Джонсон також швидко почав свою кар’єру в NCAA, опублікувавши п’ять очок у своїх перших двох іграх, включаючи зусилля з чотирма передачами в тій самій грі 8-1, в якій Пауер отримав свої перші три очки як першокурсник. Очевидно, вони знають, що вся преса проектує їх як перші два варіанти проекту, бо обидва вони створюють ранній прецедент величі. Якщо вони продовжать темп, яким вони рухаються, вони будуть боротися з ним весь сезон, щоб побачити, хто стане першим загальним вибором у 2021 році.

Уродженець Північного Ванкувера, який займає 6 футів-1, який абсолютно домінував у BCHL, маючи 41 гол і 101 очко в 52 іграх, які грали за “Trail Smoke Eaters”, також швидко прославився в NCAA. Часто в порівнянні з форвардом Торонто Мейпл Ліфс Мітчем Марнером, Джонсон є креативною , багатовимірною наступальною загрозою посеред льоду. Він не боїться нічого спробувати, включаючи спробу (і виконання, я можу додати) хваленого Мічигана чи Свечникова, як його зараз називають в НХЛ, або просто змусити захисників виглядати безглуздо своїми надм’якими руками.

Джонсону все ще потрібно перерости у свій кадр, але коли він це зробить, він повинен стати домінуючим центром номер один, який накопичує очки як на силовій грі, так і на вбивстві. Якщо він зможе продовжувати шалений темп, на якому він починає свою кар’єру в NCAA, він повинен побачити, що його призовні фонди значно зростуть у найближчі місяці.

Метью Беньє


Сезон 2020-21: 2 ігри , 2 голи, 1 передача , 3 очки

Спочатку Беньє не планував грати за Мічиган у 2020-21 роках, але, коли Гарвард і школи Ліги Плюща скасували всі зимові види спорту , він вирішив, що Росомахи краще підходять для його майбутнього. Зараз це виглядає як правильне рішення, коли він вийшов із воріт у вогні, як і решта його когортів, прийнятних до 2021 року. На момент написання статті він має три очки в двох іграх, які включають його перші два голи в NCAA.

Подібно до Джонсона, Беньє – висококваліфікований центральний діяч, який процвітає на обох кінцях льоду. Його робоча етика та рішучість не мають рівних, і він рідко відступається від брудної роботи блокування пострілів та вбивства штрафних санкцій. Уже в двох іграх він є помітною фігурою в обох спеціальних командах, у середньому протягом хвилини короткого часу вручення та 2:30 часу гри. Він також виграв 55 відсотків своїх шайбних битв і не бачив гри з негативом у колонці Корсі.

На додаток до своїх двосторонніх здібностей , Беньє також є головним плеймейкером, здатним знаходити товаришів по команді за мить Він особливо хороший у передачі в один дотик, яку він багато використовував минулого сезону в USHL. Він ще не демонстрував цієї сторони своєї гри в NCAA, але це лише кілька ігор. Коли йому стає комфортніше, ми повинні бачити це частіше, особливо з усіма елітарними бомбардирами, які зараз грають у “Росомахах” .

Чи можуть Пауерс та Джонсон бути обраними 1-м та 2-м загалом?


Цілком можливо, що Університет Мічигану міг бачити, як двоє їх студентів були обрані в якості двох найкращих на конкурсі 2021 року. Багато торгових точок вже прогнозують такий результат , і вони нічого не роблять, щоб уповільнити ажіотаж. Разом у них між собою вісім очок, і вони лише покращуватимуться, пристосовуючись до гри в коледжі. З набором навичок, якими вони володіють, справа не в тому, якщо, а в тому, коли вони стануть двома найелітнішими гравцями NCAA.

hockey

Не забувайте про наймолодшого з братів Х’юз


Люк Хьюз зараз не виступає за “Росомахи”, але йому залишається лише рік до того, як приєднатися до своїх когорт у Мічигані. Х’юз висвітлює це в USNTDP з п’ятьма передачами в перших дев’яти матчах, і може бути складений вище, ніж його брат Квін, який був обраний дев’ятим загальним рейтингом Ванкувера Канукс в 2018 році.

Люк настільки ж досвідчений, як і його старший брат, і він має відповідні розміри. Замість зросту Квінна 5 футів 10, він 6 футів 2. Це лише дасть йому додаткову перевагу. Закинувши його гладкі краї , елітні здібності до рухомих шайб та гострий як бритва рівень IQ, він стане силою, з якою слід рахуватися, коли він досягне НХЛ.

Тож, коли все сказано і зроблено, Мічиганський університет міг бачити, як чотири їх гравці були обрані в першу десятку, а троє з них увійшли в п’ятірку. Якщо це не панування, я не знаю, що є.