Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Bet365 букмекерська контора

⭐(4/5)
🎁Бонус на перший депозит 1000 грн


🤑 НазваBet365
⌛ Рік заснування2001 рік
✅ Місце заснуванняГібралтар
✅ Мовні версії17 версій
👛 Валюта рахункуEUR, USD, RUB, AZN, UAH
💵 Мін. депозит5 доларів (QIWI), без комісії
💵 Мін. ставка0,2 $
✅ Тоталізаторє
💾 Бонус на перший депозитдо 100 євро на ігровий рахунок
📲 ДодатокIOS, Android
🔥 ЛіцензіяБК Bet365 має 7 ліцензій
🔥 Матч-Центрє
🔥 Кіберспортє
🔥 Віртуальний спортє
🔥 Live-трансляціїє
🔥 ПлатежіMaster Card; Visa; Maestro; Visa electron; AstroPay; Paysafe card
🔥 Мінімальна ставка0,2 $
🔥 Максимальна ставка3000 $ (в осоих події до 50 000 $)
🔥 Ставки Multi-Liveє
🔥 Гаряча лінія
🔥 Email[email protected]
🔥 Живий чатє
🚩 Адресаwww.bet365.com

ТОП 5 Букмекерів в Україні


Сьогодні спорт є одним з найпопулярніших видовищ в світі. І звичайно, багато хто прагне заробити на ньому. Популярними стають різні букмекерські контори, в яких можна ставити на той чи інший вид спорту. Таким чином одні розважаються, інші заробляють, але так чи інакше даних контор сьогодні величезна кількість. І ми розповімо про одну з таких.

bet365-logo

Загальна інформація

Як відомо, Великобританія є батьківщиною багатьох видів спорту. І звичайно, не дивно, що саме тут з’явилися перші букмекерські контори. Ще в давнину в Великобританії було популярно ставити що-небудь на спортивні змагання. Так гравці проявляли свій азарт. І сьогодні найстаріші і шановні в світі букмекерські контори знаходяться в Англії. Однією з таких є Бет 365.

БК Бет 365 була заснована в 1974 році, що робить її однією з найстаріших у світі. Саме тоді компанія отримала ліцензію на офіційне ведення букмекерської діяльності. За весь час існування ця контора зазнала велику кількість змін.

У 2001 році з’явився офіційний сайт. Звичайно, спочатку він був досить простим і не багатофункціональним. Але, поступово, з роками, якість його поліпшувалося і сьогодні він виглядає досить непогано. Цікавим фактом є те, що вже через чотири роки після запуску сайту, онлайн ставки перевищили кількість оффлайн-прогнозів. Спочатку по онлайн частини дана компанія програвала своїм конкурентам, але, з огляду на що були фактів, вирішила повністю піти в онлайн ринок, а наземні пункти прибрати.

У 2010 році букмекерська контора Бет 365 стала найуспішнішою в Великобританії. Сьогодні компанія має великий штат співробітників, а число її клієнтів перевалило за чотири млн.

Огляд сайту Бет 365

Так як на сьогоднішній день сайт є основним джерелом зв’язку з клієнтами, то йому варто приділити окрему увагу. Як вже говорилося раніше, фінансові вливання в нього з лишком себе окупили. Сьогодні він представляється нам досить швидким, сучасним, функціонально зручним і з добре продуманим дизайном. Кольори приємні, не ріжуть око, і повністю відповідають стилю компанії.

З переваг – зараз сайт БК Бет 365 налічує 17 мовних версій. Єдиний недолік – серед доступних мов відсутня російська. Але, це лише невеликий нюанс.

Реєстрація та ідентифікація

Для того, щоб максимально скористатися всім функціоналом букмекерської контори Бет 365, необхідно зареєструватися та пройти ідентифікацію. Створення облікового запису не є чимось складним, процедура аналогічна іншим конторам. Вам лише необхідно зайти на головну сторінку, і вгорі знайти кнопку “Реєстрація”.

Вас перенаправляють на сторінку, де ви вкажете необхідні дані, такі як номер телефону або електронну пошту, а також пароль. Після цього в особистому кабінеті потрібно буде заповнити ще кілька колонок в анкеті про себе. Після цього необхідно пройти ідентифікацію.

Ця процедура створена для того, щоб букмекер міг бачити, що ви – реальна особистість, і вам більше 18 років. Для цього вам потрібно буде надати представникам букмекерської контори кілька документів:

  • Кольорову копію вашого паспорта, або ж фотографію, на сторінці з вашою фотографією;
  • Фотографію паспорта, але вже на сторінці реєстрації.

Після цього з вами зв’яжуться представники БК Бет 365 по відеодзвінків. Таким чином вони остаточно переконаються, що ви – саме той, за кого себе видаєте, і вам буде дозволено займатися ставками повноцінно. Варто зазначити, що в залежності від країни в якій ви перебуваєте, існують додаткові способи ідентифікації, про них ви можете дізнатися у букмекера.

Введення і виведення коштів в БК Бет 365

Для того, щоб ставити на спорт, вам необхідно внести певну суму на свій рахунок. Так як дана контора прийшла на вітчизняний ринок недавно, то звичні іншим букмекерських контор способи введення і виведення коштів тут недоступні. Найпопулярнішими і можливими для країн СНД є банківські карти Visa і Mastercard, онлайн-гаманець Qiwi. Решта доступні системи ви можете побачити на сайті букмекерської контори Бет 365 в спеціальному розділі в особистому кабінеті.

Мінімальна сума введення – десять доларів. Мінімальна сума виводу – в два рази більше. Виводити можна тими ж способами, якими ви вводили гроші на свій баланс. В цілому, питань до швидкості введення і виведення коштів практично не виникає. Технічних помилок майже немає. Букмекер Бет 365 прагне до того, щоб усунути можливі перебої і проблеми при платежах. Терміни введення і виведення зазвичай досить короткі, а якщо відбувається затримка – то найчастіше через проблеми самих банківських систем.

Бонуси та акції

Спочатку БК Бет 365 практично не пропонувала ніяких бонусних пропозицій для користувачів з країн СНД. Справа в тому, що на цьому ринку букмекер зайшов не так давно, тому акційні пропозиції не діяли. Але сьогодні все ж є певні можливості.

При першому поповненні букмекер Бет 365 пропонує бонус в розмірі до 10000 руб. Для цього необхідно поповнити свій рахунок від 100 руб., Поставити всю цю суму на будь-яку подію, і після цього вам на рахунок прийде бонус. Ще однією цікавою пропозицією є повернення грошей за нічию – проводиться він в тому випадку, якщо ви поставили на точний рахунок, або ж тайм \ матч.

Букмекер пропонує своїм клієнтам бонуси до 70% в тому випадку, якщо гравець ставить експресами. Тут все індивідуально, і кожна акція має свої умови для кожного гравця. Якщо ви хочете докладніше дізнатися про це, то переходите на сайт букмекера Бет 365 і в спеціальній вкладці ви знайдете всю необхідну інформацію.

Окремо варто відзначити функцію кешаута – можливість вивести гроші раніше розрахунку ставки, якщо результат позитивний. В такому випадку беттор залишається в плюсі, але дана функція застосовна не до всіх ставками. Ще з функцій доступний чек редакт, за допомогою якого можна редагувати вже вчинені ставки. Але поширюється ця можливість не на всі прогнози.

Мобільна версія і додаток БК Бет 365

Так як дана контора вже досить довгий час знаходиться на ринку, то у неї є свій мобільний додаток. Доступно воно як для Android, так і для iOS. Завантажити його можна в офіційному магазині цих пристроїв, або ж на сторонніх ресурсах. Якщо ви не хочете завантажувати додаток, то сайт має адаптовану мобільну версію. Вона дозволяє робити ставки навіть в тому місці, де немає хорошого інтернету. При цьому весь функціонал не губиться, і ви можете робити прогнози так, як і раніше.

Коефіцієнти і види ставок

Якщо говорити саме про лінії ставок на спортивні події, то, в порівнянні з іншими букмекерами, БК Бет 365 робить вельми вигідні пропозиції. Крім популярних видів спорту, є і ті, які не так яскраво представлені в інших конторах. В цілому представлено близько 40 видів спорту.

Якщо ми говоримо про глибину розпису, то тут не можна сказати, що кількість подій і дивізіонів в надлишку. Букмекер Бет 365 робить ставку на стабільність. При цьому практично в кожному виді спорту представлено по кілька ліг, причому не завжди популярних.

Що стосується коефіцієнтів, то вони тут не найбільші, і не найменші. Маржа досить середня щодо інших, але це компенсується тим, що дана контора вже перевірена часом. І все-таки варто сказати, що більшість інших букмекерських контор явно поступаються за цим компонентом.

Мінімальні і максимальні ставки на ту чи іншу подію визначаються індивідуально. Це залежить від події, і від самого гравця.

Ліміти виграшів для кожного виду спорту можна подивитися в спеціальному розділі на сайті. Найчастіше обмежують більш популярні види спорту, а також окремі топові події. Ще в ставках є кіберспорт, і віртуальний спорт.

В цілому кожен беттор знайде для себе щось цікаве. Навіть більш досвідчені гравці зможуть поставити на необхідне їм подія.

Live ставки

Якщо говорити про ставки в режимі реального часу, то тут все добре. Представлена велика кількість подій, на які маржа трохи вище. Приймаються і розраховуються вони дуже швидко. Якщо подія вже недоступно для прогнозів, воно забирається зі списку. У режимі лайв доступна велика кількість різних видів спорту. На топові події ставок є більшою, на непопулярні – менше. Але все одно, навіть в цьому плані букмекерська контора Бет 365 краще за багатьох конкурентів.

Доступний і режим онлайн-трансляції. Якщо ви хочете подивитися будь-яку подію, то зможете це зробити прямо на сайті після того, як зробите ставку. Це дуже зручно, і дозволяє відстежувати хід тієї чи іншої події прямо зараз. Ставки на спорт в режимі реального часу можна знайти прямо на головній сторінці, натиснувши на вкладку “Live”.

Варто відзначити, що ці функції доступні користувачам як в мобільній версії сайту, так і в мобільних додатках. У режимі реального часу доступна можливість робити експреси, які швидко опрацьовуються.

підтримка

Так як букмекер Бет 365 лояльно ставиться до своїх клієнтів, то він створив досить непогані варіанти зв’язку зі службою підтримки. Якщо вам необхідно прямо зараз це зробити, то ви можете перейти в онлайн-чат, який знаходиться зазвичай в правому куті.

Там представники служби підтримки вам чітко пояснять необхідну інформацію, і вирішать проблему. Тут же можна і оцінити представника, який допомагав вам. Якщо він отримає негативну оцінку, то в майбутньому це виправлять.

Якщо ж ви не поспішайте, або вам не подобається онлайн-чат, то можна відправити своє питання на електронну пошту. Варто зазначити, що відповіді приходять досить швидко.

Для тих, хто хоче особисто зв’язатися з представниками служби підтримки, є мобільний телефон. Всі контакти і необхідна інформація вказана внизу сторінки у відповідному розділі.

висновок

Таким чином, проаналізувавши сайт букмекерської контори Бет 365, можна сказати, що вона гідна бути однією з перших в світі. З плюсів варто відзначити стабільність. Велика кількість бетторов тому підтвердження. Контора не пропонує якихось наднових рішень, не женеться за напливом людей, а просто якісно виконує свою роботу. Сам сайт виглядає дуже добре, приємно, і розташовує до себе.

Любителі ставок на спорт точно не будуть обділені. Адже велика кількість видів спорту допоможе кожному знайти щось своє. Також тут можна знайти не спортивні події та інші азартні розваги. При цьому контора Бет 365 дуже ретельно стежить за реальними коефіцієнтами на ринку, і вибирає середнє значення.

Ставки в режимі реального часу тут теж на вищому рівні. Все досить ясно і зрозуміло. Якщо говорити про те, як йдуть справи з підтримкою клієнта, то варто відзначити і консультантів, які, раз у раз допомагають в стислі терміни вирішувати різні питання. Репутація букмекерської контори Бет 365 вже давно підтверджена і перевірена часом. Відповідаючи на питання, чи варто тут ставити – відповідь однозначно так. Тим більше, що недавно дана букмекерська контора вийшла на новий для себе ринок, і вже скоро буде доступніша для країн СНД.

Очевидно, що БК Бет 365 не принесе вам якихось нововведень, або ж понад багато акцій. Але, вона точно буде стабільною і ви в будь-якому випадку завжди будете впевнені в своїх ставках і в виграних засобах. Тому в даному випадку – вибір тільки за вами.

Питання та відповіді

🥇Як зробити ставку в Бет 365?

📌 Для зареєстрованих гравців в Бет365 це дуже легко: достатньо вивчити інструкцію в огляді Bet365 .

🥇Які є бонуси в Бет 365?

📌 Для нових гравців Бет 365 приготував Бетбонуси (але по ним є ліміт) за перше поповнення депозиту.

🥇Як вивести гроші з рахунку Бет 365?

📌 На заздалегідь зазначену банківську карту або альтернативним методом описаним в статті .

Прогнози і ставки :

Bet365 букмекерська контора
Догори