Неймовірний шлях Даніеля Уолкотта

Неймовірний шлях Даніеля Уолкотта

Лівий вінгер “Тампа Бей Лайтнінг” щойно дебютував у НХЛ у віці 27 років – і досягти своєї мрії було непросто.

Ви не отримуєте багато 27-річних дебютів у НХЛ, але завдяки попередній історії Даніеля Уолкотта було досить просто вболівати за неї.

Лівий вінгер “Tampa Bay Lightning” був пізньоцвітущим, який пішов дуже неортодоксальним шляхом до професіоналів, і йому не просто довелося вишикуватися до першого поєдинку проти “Флоридських пантер” ввечері в понеділок; йому довелося зробити це в рамках цілком чорної лінії з товаришами по команді Гемелем Смітом і Матьє Джозефом, які також були хорошими друзями з Уолкоттом.

“Вони всі близькі друзі з льоду, і частина думок полягала в тому, що вони разом мали хімію”, – сказав тренер Джон Купер. “Але коли ми рухаємося вперед тут як ліга, ви сподіваєтесь, що це не історія – це історія сьогодні, але коли ліга стає різноманітною, ви сподіваєтесь, що це стане нормою; ліга для всіх”.

Це, безумовно, позитивне твердження, яке наступає на п’ятірку з Антархії в Онтаріо, керуючи абсолютно чорною лінією Квінтона Байфілда, Акіла Томаса та Деванте Сміт-Пеллі на початку сезону. Для NHLers Тампи-Бея це була чудова можливість.

“Ми були дуже щасливі”, – сказав Джозеф. “Це крок у правильному напрямку. Ми хочемо продемонструвати наш спорт нашим сім’ям та іншим Людям Кольору. Було напевно здорово бути одним із хлопців за це, і це прийшло від тренерського штабу, тому це велике визнання напевно . “

Для Уолкотта це було подвійним благословенням, оскільки це була також його перша гра в НХЛ за всю історію.

“Куп зробив щось справді особливе”, – сказав він. “Це надзвичайно пропагувати це для маленьких дітей там, для молодих меншин. Бачити, як Хароме Ігінла носить” C “для Калгарі, стало для мене натхненням, і я завжди сподівався на нього. Просто сподіваюся, я можу зробити такий же ефект на Люди.”

Одного знання шляху Уолкотта до НХЛ має бути достатньо, щоб будь-яка дитина, яка мріє про майбутнє в хокеї, могла повірити у себе.

Будучи юнаком, він в один момент припинив грати в хокей через вартість своїх батьків і грав у футбол, перш ніж повернутися на лід. Пізно пішов, він грав у хокей середньої школи в Іллінойсі, живучи разом із батьком у Чикаго (Уолкотт родом з Монреаля). Звідти він грав у клубний хокей ACHA в Університеті Лінденвуда в районі Сент-Луїса, і, катаючись на ковзанах за “Левів”, його розшукували в якості захисника команди “Блейнвілл-Буазбріанд” з команди QMJHL.

Успіх Уолкотта з “Армадою” в наступному сезоні призвів до призову в НХЛ, де “Нью-Йорк Рейнджерс” взяв його у п’ятому турі класу 2014 року. У наступному році Уолкотт знову зіграв з Блейнвіллем-Буазбріандом і завоював собі першу команду QMJHL з усіма зірками. Влітку 2015 року його торгували в затоці Тампа для вибору сьомого раунду, і з цього моменту Уолкотт пробив собі шлях до професійного рангу з філією AHL Lightning, Syracuse Crunch. І зараз він офіційно є NHLer.

“Це був вихор емоцій”, – сказав Уолкотт. “Це вже давно, і я знаю, що багато людей підбадьорювали мене протягом останніх кількох років, і отримати цей стартовий склад було досить особливим”.

На жаль для Уолкотта, одним із тривалих образів гри стало те, що він опинився не на тому боці із захисником “Пантер” Кевіном Коннотоном, але, будучи Хорошим скромним хокеїстом, лівий вінгер “Блискавки” сприйняв все.

“Я наймолодший з трьох хлопчиків, тому бути боксерською грушею було в моєму дитинстві”, – сказав він. “Мені подобається це змішувати – він привів мене до кількох хороших, що добре йому, – але мені подобається опинитися в середині події, і це якомога ближче. Я був просто радий бути там, дотримуючись своїх товаришів по команді “.

Родзинка на вершині могла б бути для родини Уолкотта на трибунах, але жорстокі реалії пандемічного пейзажу ускладнили його канадському родичу поїздку на цю подію. Але з огляду на те, як довго Уолкотт шліфував лише для того, щоб дійти до цього моменту, само собою зрозуміло, що гра була особливою для всіх учасників, навіть якщо їм довелося дивитись його дебют по телевізору.

“Це було добре, це відчувало полегшення”, – сказав Уолкотт. “Ми це зробили.”