Ставки і прогнози на хокейний Євротур

euro hockey ставки

У сезоні-2020/21 відбудеться 24-й за рахунком розіграш Еврохоккейтура. Еврохоккейтура – хокейний турнір, який проводиться з 1996 року серед чотирьох європейських збірних: Росії, Швеції, Чехії та Фінляндії. Дане змагання не носить офіційний статус, так як вважається підготовчим перед чемпіонатом світу і Олімпійськими іграми повідомляє boardhockey.kiev.ua.

Формат турніру і учасники Еврохоккейтура-2019/2020

Щорічно організатори турніру намагаються внести різні зміни в формат Еврохоккейтура, щоб підвищити глядацький інтерес до змагання. Позаминулий рік був Олімпійським, тому було прийнято рішення на деякі етапи запросити збірну Швейцарії, господиню Олімпіади збірну Південної Кореї, а також національну збірну Канади, зібрану з хокеїстів, що не виступають в НХЛ. 

euro hockey

В цьому році подібних експериментів не очікується, тому Еврохоккейтура пройде за традиційною формулою. Кожна країна-учасниця (Росія, Фінляндія, Чехія, Швеція) повинна буде прийняти по одному етапу турніру. Усередині кожного змагання збірні зіграють між собою за коловою системою. За підсумками кожного етапу сформується турнірна таблиця, за результатами якої переможець отримує 120 тисяч євро. Фінальний вид турнірна таблиця знайде після заключного матчу Еврохоккейтура. Переможець загального заліку отримує додатково ще 120 тисяч євро.

Місця проведення та розклад Євротуру-2020/2021

У Фінляндії пройде  Кубок Карьяла , в Росії –  Кубок Першого каналу , в Швеції –  Шведські хокейні ігри , а в Чехії –  Carlson Hockey Game

Розклад турнірів стане відомо пізніше.

Ставки і прогнози на хокейний

Всі переможці хокейного Євротуру

За підсумками 23 сезонів збірна Фінляндії є найтитулованішим колективом, він вигравала турнір дев’ять разів. З медальним заліком Еврохоккейтура можна ознайомитися нижче:

1. Збірна Фінляндії – 9 перемог, 7 других місць, 6 третіх місць, 1 раз останнє місце;
2. Збірна Росії – 8 перемог, 6 других місць, 5 третіх місць, 4 рази останнє місце;
3. Збірна Швеції – 4 перемоги, 6 других місць, 4 третіх місця, 9 раз останнє місце;
4. Збірна Чехії – 2 перемоги, 4 других місць, 8 третіх місць, 9 раз останнє місце.

Останні новини: