Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Спортліга – від букмекерської контори до тоталізатора

Спортліга – це один з найвідоміших операторів ставок на спорт в Україні. Спортліга входить в портфель оператора лотерей М.С.Л. Даний провайдер приймає ставки за національною ліцензією. Це гарантує вам виплати виграшів в тому разі, якщо ви не будете порушувати правила, прийняті при реєстрації. Останнім часом набирає популярності ще одна азартна гра – Спортпрогноз 100+.

ТОП 5 Букмекерів в Україні


Особливості офіційного сайту БК Спортліга

sportliga-image

У Спортліги немає окремого офіційного сайту, але є сторінка на загальному сайті компанії М.С.Л. Наразі проводиться «Спортпрогноз» – своєрідний тоталізатор, до якого входить 12 спортивних матчів. Найчастіше до тиражів потрапляють матчі з футболу, але інколи додаються ігри з баскетболу, тенісу, хокею та інших спортивних дисциплін. На вибір для кожного матчу пропонується три основних маркети:

 • перемога першої команди;
 • нічия;
 • перемога другої команди.

В такому тоталізаторі немає коефіцієнтів, а лише відсоткові значення, засновані на попередніх ставках гравців. За один тираж ви можете заповнити кілька окремих купонів. Ліміти ставок вказані в купоні в правій частині сторінки.

Порядок реєстрації для нових гравців Спортліги

Зареєструватися на офіційному сайті можуть всі повнолітні громадяни України. Не приймаються гравці, котрі проживають на території АР Крим та тимчасово окупованих територій. Для створення нового аккаунту натисніть кнопку «Реєстрація» на головній сторінці, а потім дотримуйтеся такої інструкції.

 1. Заповніть реєстраційну форму, вказавши основні персональні дані.
 2. Активуйте аккаунт будь-яким зручним способом.
 3. Внесіть депозит найбільш зручним методом.

Підтвердити реєстрацію в Спортлізі для участі в Спортпрогнозі можна через електронну пошту або за допомогою смс-коду. Одразу після проходження онлайн-ідентифікації ви зможете робити ставки та виводити отримані виграші на картки або онлайн-гаманці.

Коефіцієнти Спортліги на сьогодні

Так як зараз Спортліга працює фактично в форматі тоталізатору, коефіцієнтів в звичному вигляді компанія зовсім не публікує. Поруч з назвами команд-суперників в тиражі вказані відсотки, що позначають відношення ставок на різні результати. За необхідності ви можете знайти будь-який матч Спортпрогнозу 100+ на сайті зручної для вас букмекерської контори.

Спортліга Спортпрогноз – тоталізатор для всіх гравців

Тоталізатор на сайті М.С.Л. називається Спортліга Спортпрогноз. Це в якомусь сенсі прототип того тоталізатора Спортпрогноз, тиражі якого проводилися ще кілька років тому. Наразі тоталізатор проходить по 2-3 рази щотижня, але він довго не користувався популярністю серед гравців. В тоталізаторі гравцям пропонується передбачити результати 12 футбольних матчів. Гравці, котрі вгадали 10 і 11 матчів, потрапляють до числа переможців, а за 12 вірних результатів Спортліга виплачує джекпот Спортпрогнозу. Джекпот не дуже великий, зазвичай не перевищує 300 000 гривень.

До кожного тиражу тоталізатора «Спортпрогноз 100+» додається завжди по 12 матчів, найчастіше це футбольні матчі, але зустрічаються ігри з інших видів спорту. В тоталізаторі немає звичних коефіцієнтів, а лише вірогідності того чи іншого результату, розраховані та представлені у вигляді процентів. Ви можете зробити одну ставку або кілька варіантів прогнозу. На сайті завжди відображається джекпот та той час, який залишився до закінчення поточного розіграшу.

Способи оплати в новій Спортлізі

Внести депозит для ставок на Спортпрогноз в Спортлізі можна одним із зазначених нижче методів. Мінімальна сума депозиту становить лише 20 гривень.

 • карти Visa/Mastercard, в тому числі українських банків;
 • сервіс «смарт-гроші» (Київстар);
 • система Masterpass;
 • готівковими коштами в точках продажу;
 • онлайн-гаманець LeoWallet.

Можливість отримання виграних коштів з’явиться після проходження верифікації тим методом, яким поповнювали рахунок. Крупні суми виграшів необхідно оформлювати завчасно для виплати на офлайнові точки продажу лотерей МСЛ. Комісій на стороні Спортліги при виводі коштів немає. Ліміти краще завчасно передивитися в персональному кабінеті або на сторінці виводу коштів.

Де знайти онлайн результати на сайті Спортліги

Результати тиражів тоталізаторів Спортпрогноз 100+ публікуються на офіційному сайті М.С.Л. одразу після завершення певного розіграшу. Якщо ви перейдете на сторінку з результатами, зможете дізнатися, як зіграли команди в матчах, що були додані до попередньому тиражу.

Де ще можна знайти результати матчів для Спортліги?

В Спортпрогноз додаються лише основні результати спортивних матчів. Тож, з пошуком інформації та результатів проблем точно не повинно бути. Результати ігор можна знайти на тематичних сайтах або офіційних ресурсах команд, турнірів або спортивних асоціацій.

Переваги та недоліки тоталізатору Спортліга

Компанія Спортліга має кілька важливих переваг для гравців з України:

 • зручний та функціональний сайт для прогнозування матчів;
 • можливість ставити на спорт через смартфон або планшет;
 • наявність офіційної ліцензії для прийому ставок в інтернет-режимі;
 • мінімальний депозит – всього 20 гривень.

В 2022 році Спортліга вже не є звичайною букмекерською конторою, якою була кілька років тому. Ставки по лінії або в лайві взагалі не приймаються. Для гравців з України Спортліга може стати ще більш вигідною та привабливою, якщо запропонує кілька бонусів та інші види ставок, а не лише «Спортпрогноз».

Служба підтримки гравців Спортліги

Якщо у вас є будь-які питання щодо роботи компанії в цілому або щодо вашого аккаунту, завжди можна звернутися до операторів служби підтримки. На офіційному сайті Спортліги є лайв-чат для максимально швидкого зв’язку з підтримкою. Також отримати консультацію можна в телефонному форматі або через електронну пошту.

Відгуки гравців про коефіцієнти Спортліги

Якщо розглядати роботу лотерейного сервісу в цілому, гравці залишають здебільшого позитивні відгуки. Проте, з точки зору тоталізаторів, Спортпрогноз є не найгіршим вибором. Навіть при мінімальній ставці є можливість зірвати джекпот, що складає кілька десятків чи навіть сотень гривень.

Прогнози і ставки :

Спортліга – від букмекерської контори до тоталізатора
Догори