Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Букмекерська контора Фонбет

⭐(3/5)
🎁Бонус на перший депозит 4000 грн


🤑Рік заснування1994
🟢 розділиФонбет лайв Повна версія сайту Ставки на кіберспорт суперекспрес Додатки для смартфонів і ПК Статистика Результати Прогнози
🟢 версіїСайт скачували версія для ПК Фонбет мобільна версія
💵 Валютарублі
💵 мінімальний депозит500 рублів
👌 мінімальна ставкаЗалежить від події
🟢 Способи поповнення / зняття коштівБанківські карти і Ківі-гаманець

ТОП 5 Букмекерів в Україні


Фонбет – це «дідок» в світі ставок на спорт, один з перших букмекерів на території Росії. На відміну від конкурентів, він пропонує тільки беттинг. Ніяких казино, лотерей та іншого. Давайте подивимося, як можна робити в Фонбет ставки на спорт, і наскільки це важко для користувачів з України.

Фонбет як пройти реєстрацію

Спочатку можна створити обліковий запис за спрощеною процедурою – придумати логін, пароль, підтвердити телефон і пошту. Але на це в Фонбет реєстрація не закінчена – доведеться відправити скан-копію паспорта. Тільки після цього можна буде виводити гроші.

Зверніть увагу: в Фонбет реєстрація з України можлива тільки в міжнародній версії сайту. Інакше доведеться заводити Ківі-гаманець і проходити складну процедуру дозволів.

Фонбет: огляд ставок на спорт

Оператор пропонує понад 50 видів спортивних дисциплін. Але в любимчиках у нього, звичайно ж футбол – на деякі матчі можна знайти розпис на 100 варіантів.

Отже, які є в Фонбет ставки на спорт:

 • тотали;
 • фори;
 • результати;
 • точний рахунок;
 • індивідуальні тотали;
 • час забивання голів;
 • ставки на статистику;
 • кількість кутових, влучень по поперечин, червоних і жовтих карток.

Якщо ви вирішите для Бк Фонбет завантажити додаток, то ще й зможете отримувати повідомлення по вашим ставками прямо на смартфон. Є зручна статічтіка і таблиця з результатами.

Фонбет: чим лайв відрізняється від повної версії сайту?

В Лайв менше подій, але їх кількість все одно вражає. Якщо в прематче маржа дуже низька (1-4%), то в живих матчах вона може досягати 8%.

У Фонбет лайв, повна версія сайту і додатки зроблені однаково якісно. Скрізь є пряма трансляція матчів, ця функція є безкоштовною для зареєстрованих клієнтів.

Фонбет: як ставити ставки експрес

Букмекер пропонує оформити купони по мультіекспрессу. Коефіцієнти нереально круті, але і ризик високий. З іншого боку, новачки можуть вибрати страховку.

Букмекерська контора Фонбет

Отже, перейдемо до розділу Фонбет експрес. Як ставити тут? Перед вами буде список з вірогідних результатів та подій. Поставте галочки біля тих значень, які вважаєте вірними, і натисніть на «Ок». Пам’ятайте, що виплата прийде тільки в разі, якщо всі матчі будуть зіграні так, як ви вказали в купоні.

Фонбет: чи можна зайти з телефону

Так. Причому, є два способи – просто зайти з мобільного пристрою або завантажити додаток. Рекомендуємо все ж встановити фірмовий додаток Фонбет (телефон на IOS або Android). Там можна налаштувати повідомлення про зміну коефіцієнтів та інші корисні штуки.

Фонбет: особливості мобільної версії

Користувачам IOS пощастило: в додатку у них буде тоталізатор. А ось для власників Android Фонбет мобільна версія не підтримує цієї функції.

Як завантажити Фонбет на телефон

Або з офіційного сайту, або через Google Play / App store. Потім залишиться просто зайти під своїм логіном і паролем.

Фонбет: чи є live в мобільній версії?

Так, є, для цієї мети власне і роблять додатки. Зручно, що букмекер крім відео-трансляцій зробив ще й аудіо-трансляції. Тобто, можна вставити навушники і просто слухати, не відволікаючись на екран.

Бк Фонбет: навіщо завантажувати версію для ПК

Зверніть увагу: ви можете Бк Фонбет скачати не тільки для смартфонів, але і для ПК (окремо для Windows і macOS). Це дозволить зручно налаштувати роботу з купонами, обходити блокування і економити інтернет-трафік. Посилання є на офіційному сайті контори.

Фонбет. Коштувати робити ставки на спорт на цьому сайті?

За відгуками користувачів, це чесна контора. Вона працює багато років і дорожить репутацією. Але бувають і проколи – клієнти скаржаться на баги в роботі сайту і затримки платежів.

Ми розповіли про БК Фонбет. Огляд буде неповним без підведення підсумків. Плюси цього сайту очевидні:

 • великий вибір спортивних подій;
 • щедрі бонуси;
 • відмінні можливості на Фонбет експрес (як ставити, ми писали вище).

А головний мінус – це складності для українських гравців. Мало платіжних систем, ставки можна робити тільки в рублях, так і ніхто не контролює цього букмекера в нашій країні.

Це все, що потрібно знати про Фонбет. Огляд хочеться закінчити простою істиною: немає ідеального букмекера. Але ідеальними можемо стати ми з вами, якщо будемо правильно аналізувати і робити ставки. Хай щастить.

Прогнози і ставки :

Букмекерська контора Фонбет
Догори