Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Бетвіннер промокоди

⭐(4/5)
Бонус 3500 грн


Букмекерська контора Бетвіннер, як та інші азартні сайти, пропонує кілька форматів бонусів. Бетвіннер промокоди – затребувані заохочення з боку букмекера, які може використовувати гравець для збільшення капіталу. Промокоди є набір символів, який потрібно ввести у відповідній графі для отримання привілеїв.

Бетвіннер промокод вводять новачки під час реєстрації на сайті та постійні гемблери при створенні ставок, поповненні депозиту. Адміністрація букмекерської контори встановлює прості правила використання промокодів, з якими може розібратися навіть користувач без досвіду.

Бетвіннер промокоди

Де взяти промокод Бетвіннер?

Букмекерська контора пропонує кілька форматів промокодів. Після простої реєстрації, користувачі отримують вітальний бонус. Він дорівнює 130% від суми. Ліміт за вітальним бонусом – 130 доларів.

Також промокоди Бетвіннер бувають адресними. У цьому випадку вам потрібно вказати робочу електронну пошту, на яку будуть надходити індивідуальні промокоди. Вони нараховуються за активність на сайті, участь у розіграшах, до дня народження користувача.

Джерел для отримання промокодів кілька:

  • вигідні пропозиції відображаються на офіційному сайті. Якщо ви використовуєте програму, можна також отримати інформацію про бонуси. На сторінці БК зібрані всі доступні для використання бонуси з фіксованими умовами відіграшу;
  • тематичні форум та сторонні майданчики, які виступають партнерами букмекера. Партнери пропонують промокоди потенційних клієнтам з ялиною реклами і привернення уваги;
  • розсилання від адміністрації ігрового ресурсу З підпискою та вказівкою електронної пошти найпростіше отримувати оперативну інформацію про нові бонуси та промокоди;
  • через смс-розсилку. Беттерам пропонують формат оповіщення на мобільний номер;
  • в особистому кабінеті користувача. Нараховані промокоди Бетвіннер дублюють в особистому кабінеті гравця, щоб він не прогаяв важливих оновлень.

Де вводити промокод?

При отриманні промокоду необхідно досліджувати особливості його використання. Залежно від цінності та назви спеціального коду можна визначити, де його вводити. Найчастіше для промокодів є спеціальна графа. У неї вводять дані перед певною операцією, наприклад, поповненням рахунку, створенням ставки, реєстрацією.

У такий спосіб промокод активують, після чого він зараховується беттеру і може відіграти бонус.

Як використовувати промокоди?

Якщо ви хочете отримати +130% від суми першого депозиту після реєстрації на сайті бк, необхідно заповнити форму для створення нового облікового запису. Також ви маєте поповнити рахунок на суму від 1 до 100 доларів. Автоматично до цієї суми нараховують бонус промокоду.

Оскільки букмекер пропонує кілька способів реєстрації нового облікового запису, виключіть спосіб з прив’язкою соціальної мережі для отримання промокоду. На нього бонус не розповсюджується. Після отримання призу беттеру дають 30 днів виконання умов відіграшу. Суть полягає в тому, що потрібно зробити ставки на суму в 5 разів, що перевищує розмір бонусу. Для цього слід робити ставки в експресах з коефіцієнтами від 1.4.

Крім вітального промокоду для спортивних ставок можна отримати бонус на ігрові автомати. Шанувальники казино можуть розраховувати на бонус до 300 доларів, що дорівнює 100% від поповнення. Всі актуальні промокоди з умовами вейджера відображаються у вкладці “промо”. Якщо ви не виконуєте умови бонусу, він згоряє. Активні беттери можуть накопичувати внутрішні бали створення ставок, поповнення депозиту. На них є купівля бонусів.

Ви також можете почитати наш огляд на betwinner

Бетвіннер промокоди
Догори